%100 Çalışan Bedava SMS Sitesi!! (Admin kalitesiyle :)

Cep telefonu ile ilgili herşey...
Kullanıcı avatarı
VSaBaH
Tasarımcı Yönetici
Tasarımcı Yönetici

%100 Çalışan Bedava SMS Sitesi!! (Admin kalitesiyle :)

Mesaj gönderen VSaBaH »

İşte size mükemmel bir bedava SMS sitesi. Üstelik gönderdiğiniz mesajlar en geç 10 sn. içinde gidiyor..

:arrow: Bu mesaj 16 EYLÜL 2006 Tarihinde atılmıştır ve bu tarihte bu site çalışmaktadır. Sitenin servisini kapatması durumlarında admin sözü geçerli değildir..

İŞTE RESİMLİ ANLATIM..
LİNKİ GÖREBİLMEK İÇİN LÜTFEN KAYIT OL VEYA GİRİŞ YAP!
:arrow: Siteyi açtıktan sonra aşağıdaki adımları bir bir uygulayın!!! ;-)

Resim

Resim

Resim

Resim

Resim

Resim

Resim

Resim

Şimdi LİNKİ GÖREBİLMEK İÇİN LÜTFEN KAYIT OL VEYA GİRİŞ YAP! adresine gidip GİRİS YAPACAĞIZ...

Resim

Resim

Resim

Resim

Resim

ALINTIDIR...

NOT: EĞER SİTE GERÇEKTEN ÇALIŞIYORSA LÜTFEN KONUNUN EN ÜSTÜNDEKİ ANKETİMİZİ OYLAYIN Kİ. DİĞER ARKADAŞLAR DA İNANSIN!!

CEVAPLARINIZI VE AYNI ZAMANDA REPLERINIZI BEKLIYORUM..
EMEGE SAYGI...
En son VSaBaH tarafından 18 Eyl 2006 [ 00:22 ] tarihinde düzenlendi, toplamda 2 kere düzenlendi.

!
REKLAMLARA YAPILAN TIKLAMA BİZİM TEK GELİR KAPIMIZDIR. LÜTFEN ADBLOCK TARZI EKLENTİLERLE REKLAMLARI ENGELLEMEYELİM. BİZE EN GÜZEL TEŞEKKÜRÜ BU ŞEKİLDE YAPABİLİRSİNİZ. TEŞEKKÜRLER...

Resim

Kullanıcı avatarı
VSaBaH
Tasarımcı Yönetici
Tasarımcı Yönetici

Mesaj gönderen VSaBaH »

Tekrar söylüyyorum. Bakın iki gün sonra servis biter. Sonra sen ne biçim adminsin. Sözünde durmuyorsun demeyin.. :D
 !
REKLAMLARA YAPILAN TIKLAMA BİZİM TEK GELİR KAPIMIZDIR. LÜTFEN ADBLOCK TARZI EKLENTİLERLE REKLAMLARI ENGELLEMEYELİM. BİZE EN GÜZEL TEŞEKKÜRÜ BU ŞEKİLDE YAPABİLİRSİNİZ. TEŞEKKÜRLER...

Resim

Kullanıcı avatarı
emre
Bağımlı Üye
Bağımlı Üye

Mesaj gönderen emre »

Bende bu siteyi kullanıyorum.Şu an için her yazdığım tüm sms i gönderiyor.Sms bölümünde bi kredi yazan bi yer var.Bu krediyi neye göre veriyor ve bu kredi aylık-günlük-haftalık mı onu çok merak ediyorum.Mesaj gönderirken Türkçe karakterler yazmayın.

Kullanıcı avatarı
ABDÜLHEY
Acemi Üye
Acemi Üye

Mesaj gönderen ABDÜLHEY »

malesef çalışmıyor siteyi açar açmaz bu çıkıyor Herzlich Willkommen

Wählen Sie aus folgenden Optionen aus:

Ich möchte eine E-Mail Adresse für meinen hispeed Anschluss aktivieren.

Ich möchte meine E-Mails über meinen digital TV Anschluss lesen.

Kullanıcı avatarı
VSaBaH
Tasarımcı Yönetici
Tasarımcı Yönetici

Mesaj gönderen VSaBaH »

ABDÜLHEY yazdı:malesef çalışmıyor siteyi açar açmaz bu çıkıyor Herzlich Willkommen

Wählen Sie aus folgenden Optionen aus:

Ich möchte eine E-Mail Adresse für meinen hispeed Anschluss aktivieren.

Ich möchte meine E-Mails über meinen digital TV Anschluss lesen.

Kardeş kusura bakma korktuğum başıma geldi.. Heralde servisi kapatmışlar...Ama durun siz beni orayı yine çözer. Bu başlık altında yeni sistemi yayınlarım...
 !

Resim

Kullanıcı avatarı
summer
KF Yönetim Yetkilisi
KF Yönetim Yetkilisi

Mesaj gönderen summer »

saol paylaşımın için ben bunu başka forumda görmüştüm yaptım oluyoo butun arkadaşlara msj çekmiştim

Kullanıcı avatarı
VSaBaH
Tasarımcı Yönetici
Tasarımcı Yönetici

Mesaj gönderen VSaBaH »

summer yazdı:saol paylaşımın için ben bunu başka forumda görmüştüm yaptım oluyoo butun arkadaşlara msj çekmiştim

Teşekkürler summer yalnız bir sorun var... Sitenin üyelik sistemini değiştirmişler.. O yüzden yukarıda anlattıklarım havada kalıyor biraz..

Aslında biraz uğraşılsa yapılabilir ama yine de üyelik sistemini çözebilirsem yeni halini burda yayınlarım.. Biliyorsunuz site Almanca ve ben Almanca bilmiyorum... :D
 !

Resim

Kullanıcı avatarı
cexcex
Aktif Üye
Aktif Üye

Mesaj gönderen cexcex »

yinede uğraşların için tşk sayın admin.bu site ile ilgili sorunu çozup tekrar yayınlarsan daha çok sevinirm.çunku ben bu siteden daha yarralanamadım ne yazıkkı

Kullanıcı avatarı
VSaBaH
Tasarımcı Yönetici
Tasarımcı Yönetici

Mesaj gönderen VSaBaH »

cexcex yazdı:yinede uğraşların için tşk sayın admin.bu site ile ilgili sorunu çozup tekrar yayınlarsan daha çok sevinirm.çunku ben bu siteden daha yarralanamadım ne yazıkkı

cexcex en yakın zamanda bir daha çözmeye çalışacağım onu.. Yalnız sistemi tamamen değiştirmişler... Yani korkutuğum başıma geldi... :D

Ama yine de uğraşacağım..
 !

Resim

Kullanıcı avatarı
En[G]in
Fanatik Üye
Fanatik Üye

Mesaj gönderen En[G]in »

walla güzel birşey ben turkcell servisini kullanıyorum..bedavadan ordan da mesaj gönderiyorsun..!!

Emeğine sağlık abicim..güzel paylaşım =D>