X009 GSM Bug Imei Değiştirme

Cep telefonu ile ilgili herşey...
Kullanıcı avatarı
iremdemir
Acemi Üye
Acemi Üye

X009 GSM Bug Imei Değiştirme

Mesaj gönderen iremdemir »

Merhaba Arkadaşlar,

X009 Gsm Bug cihazının IMEI'sini değiştirmek istiyoruz. Nasıl yapıldığı hakkında fikri veya bilgisi olan varsa paylaşırsa çok memnun oluruz.

Teşekkürler.

Kullanıcı avatarı
VSaBaH
Tasarımcı Yönetici
Tasarımcı Yönetici

Re: X009 GSM Bug Imei Değiştirme

Mesaj gönderen VSaBaH »

Merhaba,

Dediğiniz cihazın ne işe yaradığını bilmiyorum. Ancak forumumuzda sadece Çin Malı telefonların IMEI değiştirmesine yönelik makale vardır.

İşe yarar mı bilmiyorum ama buyrun;
cep-telefonlari/cin-telefonlarinin-imei ... 20646.html
 !
REKLAMLARA YAPILAN TIKLAMA BİZİM TEK GELİR KAPIMIZDIR. LÜTFEN ADBLOCK TARZI EKLENTİLERLE REKLAMLARI ENGELLEMEYELİM. BİZE EN GÜZEL TEŞEKKÜRÜ BU ŞEKİLDE YAPABİLİRSİNİZ. TEŞEKKÜRLER...

Resim

Kullanıcı avatarı
iremdemir
Acemi Üye
Acemi Üye

Re: X009 GSM Bug Imei Değiştirme

Mesaj gönderen iremdemir »

Ürün ile ilgili birkaç link ve ürün açıklaması paylaşıyorum. Ayrıca ürünü de açıklayayım size. Ürünümüz linklerde de görüldüğü gibi içerisinde sim kart ve hafıza kartı takılarak amaca göre değişik işlevlerde kullanılabiliyor. Bebek odasını görüntülemek ve ses almak için bu cihazı satın aldık fakat 2 ay sonra kapanacağı aklımıza gelmemişti. Cihazın içerisinde taktığınız sim kart sayesinde arama yaptığınız an otomatik olarak cevaplanıyor ve ortamın sesini alabiliyorsunuz. Ayrıca sms yoluyla birçok komut göndererek üzerinde bulunan kamera sayesinde resim çektirebiliyorsunuz ve kendinize göndertebiliyorsunuz. IMEI'sini değiştirmek istedik fakat başaramadık. Köstebek forum'a denk geldim internette ve yapabilirsiniz diye düşündüm.

Aşağıdaki link'ten detaylı inceleyebilirsiniz:

LİNKİ GÖREBİLMEK İÇİN LÜTFEN KAYIT OL VEYA GİRİŞ YAP!