İnstagram Konum Bulmuyor Sorunu Çözümü

Cep telefonu ile ilgili herşey...
Kullanıcı avatarı
VSaBaH
Tasarımcı Yönetici
Tasarımcı Yönetici

İnstagram Konum Bulmuyor Sorunu Çözümü

Mesaj gönderen VSaBaH »

?
İnstagram'da fotoğrafınıza konum eklemek istiyorsunuz ama konum bulamıyor mu?
Konum seçenekleriniz açık ve instagram engellenmemiş olmamasına rağmen işe yaramıyor mu?
"Konum bulunamadı?" ve "Konum yüklenemedi" hataları mı alıyorsunuz?

>
Sorun basit...
Uzun süre konum fonksiyonu kullanılmayan telefonlarda bulunduğunuz konumu tespit etmesi biraz zaman alabiliyor. O yüzden konumuzunu 5-10 dk açık tutun ve ondan sonra tekrar deneyiniz...

!
Sorununuz çözülmedi mi? Aşağıdakileri deneyiniz.

>
1. Konum izin isteği istemiştir ve red etmişsinizdir büyük ihtimalle. Güvenlik uygulamasında izinler bölümünden konum başlığına gelin ve izin verilen uygulamaları kontrol edin. Eğer instagram yok ise izin vermeniz gerekir

2. Konum Özelliğinizin Açık olduğundan emin olun.

Etiketler: instagram konum bulmuyor, instagram konum ekleyemiyorum, instagram konum yüklenemedi hatası

!
REKLAMLARA YAPILAN TIKLAMA BİZİM TEK GELİR KAPIMIZDIR. LÜTFEN ADBLOCK TARZI EKLENTİLERLE REKLAMLARI ENGELLEMEYELİM. BİZE EN GÜZEL TEŞEKKÜRÜ BU ŞEKİLDE YAPABİLİRSİNİZ. TEŞEKKÜRLER...

Resim

Kullanıcı avatarı
VSaBaH
Tasarımcı Yönetici
Tasarımcı Yönetici

Re: İnstagram Konum Bulmuyor Sorunu Çözümü

Mesaj gönderen VSaBaH »

Bende de bulmuyordu 6-7 saat açık tuttum konumu. Sonra yeni resim yüklemeye çalıştım konum geldi. Sonra eski fotoğrafın konumunu düzenle deyip konum menüsüne girdim onda da konumlar geldi.
 !
REKLAMLARA YAPILAN TIKLAMA BİZİM TEK GELİR KAPIMIZDIR. LÜTFEN ADBLOCK TARZI EKLENTİLERLE REKLAMLARI ENGELLEMEYELİM. BİZE EN GÜZEL TEŞEKKÜRÜ BU ŞEKİLDE YAPABİLİRSİNİZ. TEŞEKKÜRLER...

Resim