windows kapanırken...... :)

Bu bölümümüzde gülmekten kırılacaksınız...
Kullanıcı avatarı
**eViL**
Aktif Üye
Aktif Üye

windows kapanırken...... :)

Mesaj gönderen **eViL** »

*kah güldük kah eğlendik, yeri geldi üzüldük, ağladık, kızdık... ancak her güzel şey gibi bu oturumun da sonuna geldik... yeni bir oturumda görüşmek üzere, microsoftla kalın...

*gidiyorsun ama ya dönemezsen? hadi hakkını helal et, bill gates'in duaları senin üzerine olsun...

*windows kapatılıyor bu katliama sessiz kalmayın! her gün dünyada on binlerce windows kapatılıyor.. bunların yarısından çoğu orjinal bile değil... bırakın windowslar açık kalsın...

*bu aksam da bize ayrilan surenin sonuna geldik...haftaya gene ayni saatte bulusmak umidiyle esen kalin!...brovaoooo

*oturumunuz süresince bir hatamız olduysa affola. şimdi bilgisayarınızı kapatabilirsiniz. bill gates iyi günler diler. nereye isterseniz oraya!

*"kapatiyosun ha? tamam kapat bakalim ama bir sonraki oturumda bazi seyler biraktigin gibi olmayabilir.." seklinde olur eger icli bir bilgisayariniz varsa..

*bu kadar.. dağılabilirsiniz...

*beni böyle istediğin gibi kullanıp sonra kapatamazsın asıl ben seni kapatıyorum

*bugünü de kazasız belasız atlattın

*verdiğimiz rahatsızlıktan ötürü özür dileriz

*- bilgisayarı gerçekten kapatmak istediğinize emin misiniz? belki güç tasarrufu moduna alsanız daha iyi olur. yarım saat sonra yine açmak isterseniz hiç olmazsa beni uğraştırmamış olursunuz...

*"yedeklemişsindir inşallah..hayır bi dahaki açılışta ben aynı ben olmayabilirim de o bakımdan

Kullanıcı avatarı
VSaBaH
Tasarımcı Yönetici
Tasarımcı Yönetici

Mesaj gönderen VSaBaH »

**eViL**, paylaşım için teşekkürler ancak bu fıkra bölümünden çok komik bölümüne uygun..

KONU KOMİK BÖLÜMÜNE TAŞINMIŞTIR..
 !
REKLAMLARA YAPILAN TIKLAMA BİZİM TEK GELİR KAPIMIZDIR. LÜTFEN ADBLOCK TARZI EKLENTİLERLE REKLAMLARI ENGELLEMEYELİM. BİZE EN GÜZEL TEŞEKKÜRÜ BU ŞEKİLDE YAPABİLİRSİNİZ. TEŞEKKÜRLER...

Resim

Kullanıcı avatarı
apocalypto
Aktif Üye
Aktif Üye

Mesaj gönderen apocalypto »

Çok güzelmiş saol şekercim.
Aman windowsun açık uyuma..(böö çok kötü) :oops:

Kullanıcı avatarı
serooo
Ayrıcalıklı Üye
Ayrıcalıklı Üye