Doğar'ken Söylenen Söz'ler:):)

Bu bölümümüzde gülmekten kırılacaksınız...
Kullanıcı avatarı
drowningpool
Bağımlı Üye
Bağımlı Üye

Doğar'ken Söylenen Söz'ler:):)

Mesaj gönderen drowningpool »

-eywah!çıkışları tutmuşlar...
arka kapıdan çıkmam gerekecek!!!

-yaşasın tahliye oluyorum... müebbet demişlerdi, demek af çıktı

-lan lan lan noluyo

-çıkarken gözlerimi kapayayimda anamin ...nı gormeyeyim."

-inşallah hemşire popoma vurmak yerine pipimi sıvazlar.

-kaderi ben mi o kadar! yarattım

- tanri her seyi bilendir!

-i am afraid dave. my mind is going. i can feel it.

-haydi bismilllah!

- beyefendi bir yanlışınız olacak ben birinci gelmiştim, içeride kalma hakkına sahibim..

-merhaba dünya !

- ben buraları bir yerden hatırlayacam ama du bakalım..

-ben doğmadan ölmüşüm

-birey laz olacaksa muhtemelen "uyyy daa" olacaktir

-len len len, dikkat etsene beeee, kesiyodun kafami, hay ben bu sezaryen dogumu icad edenin......

- geliyoruum, geliyoruuum!

- ya çekiştirmeyin iki dakika, şu g noktasının yerini bi ezberliyim çıkıyorum hemen

-yildizim parlasin

- alemin krali geliyoo, geliyoo, geliyoooo

-aha! sira bana geldi! nihohao

- ulan su kollarımı kafamin arkasina koyup bacaklari duz tutsam daha hizli cikarmiyim acaba??

-işte geldim burdayım, ben bu işte ustayım

-ben nasıl çıkıcam lan bu kadarcık yerden?!?

-ben gidiyom sen istersen kal daha.. (ikizler)

- bokla cisin ciktigi yerin ortasindan cikiyoruz resmen.

- tunelin ucundaki isiga erdik sonunda.

-hele şükür ucunda ışık olan bi tunel gordum sonunda. ışığa dogru gitsem mi? ya bi dakka, kim itiyo lan beni?

-hakkınızı helal edin.

-ulan gelirken tünelden geç ışığa doğru git,giderken tünelden geç ışığa doğru git...daha doğmadan sinir geldi üstüme. doğ,büyü,öl,doğ, büyü,öl...nereye kadar mna koyiim

-her son yeni bir başlangıçtır, her başlangıç ufuğunda bir sonla belirecek olan..uhass noluyo yaa..ıngaa...

-fire in the hole!

-o eli bi indir. biz de biliyoruz çıkmayı..

-ulan boyle .mcık gibi yerlere sokuyolar adamı sonra zorla çıkarmaya çalısıyolar.

- kara göründüüü! lan? lan yoksa?...

-dogduktan sonra hayat var mi acaba?

-şu diyarın hükümdarına anne demiyomuş bi görelim bakalım ne menem bişeymiş.cennetteki gibi süt akıtan çeşmeleri varmış güya.
daha şimdiden helak etti beni.bi seferde verse ya şu yolculuk ivmesini.(bir avazda doğmak diyorlardı da,bize nasip olmadı )

-şimdi çıksak dışarı, soğuktur kesin... çıkmasak, artık kıçım bile sığmıyo buraya... oooff of! çıkınca basacam çığlığı o olucak.

-lan neydi lan?!... hah iki ekmek bi kısa marlboro.

-burayı hatırlamıcak olmam ne kötü ...

-bitirdin beni doktor abi, benim bittiğim gün bugündür doktor abi.

- bebek ters döndü çıkmıyor!
- geldiim.. geldiim...

-ebeye ebelendim...

-bi saniye yaa, ceker misiniz elinizi lutfen, ruhen hazir diilim daha.

-doğuyorum öyleyse varım!

-"inşallah hemşire popoma vurmak yerine pipimi sıvazlar."

-!!! kim çekiyo lan!?! şişşş doktor sen misin yoksa?!? ulan!!,çek doktor çek! geliyorum sittim şimdi belanı,zaten kaç aydır anamı mıncıklıyorsun.geliyorum dur.hayde bismillahhhhhhh.

-len len len, dikkat etsene beeee, kesiyodun bi tarafımı, hay ben bu sezaryen dogumu icad edenin......

-yaw çekiştirmeyin iki dakika, şu g noktasının yerini bi ezberliyim çıkıyorum hemen..lazım olur sonra…

-ben nasıl çıkıcam lan bu kadarcık yerden?!?

-ulan gelirken tünelden geç ışığa doğru git,giderken tünelden geç ışığa doğru git...daha doğmadan sinir geldi üstüme. doğ,büyü,öl,doğ, büyü,öl...nereye kadar mna koyiim

--ulan boyle yerlere önce sokuyolar adamı sonra zorla çıkarmaya çalısıyolar…yavaş çek nan çükümü kıracan!...

-çekin kurtarın beni,. bi şapkalı adam geliyor ortalık sulanıyor. bogulup gitcem burda.sonra adam kafa atmaya başlıyor yetmemiş gibi bide tükürüyor.nolur kurtarın yoksa aksama gene gelir şapkalı adam..

-babam hangi takımlı acaba ? doğuştan diye damgayı vuracak i*ne.

-Şuradaki kebap durumunu bozdunuz ya, ben de sizi kırk gece uykusuz birakmazsam ne olayim...

-ulan cısçıplak çıkacağız milletin karşısına…