Komik iş ilanlari

Bu bölümümüzde gülmekten kırılacaksınız...
Kullanıcı avatarı
ada_güzeli
Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye

Komik iş ilanlari

Mesaj gönderen ada_güzeli »

TERCIHEN INGILIZCE BILEN
Yapacağiniz işle bir ilgisi yok ama, bu sira herkes ingilizce bilen eleman ariyor. Bir bildikleri olmali.

ARAŞTIRMACI, OGRENMEYE ACIK
O kadar işin arasinda sizi eğitecek ne paramiz, ne de zamanimiz var. Mesleğinizle ilgili gelişmeleri iş saatleri dişinda kendiniz araştirip oğrenmek zorundasiniz.

INISIYATIF SAHIBI
Ustlerinden habersiz iş yapabilecek, ancak başarisiz olursa canina okunmasina katlanabilecek..

SISTEM OLUŞTURABILEN
ISO calişmalarina başladik. Yazilacak 78 adet prosedur var.

SORUMLULUK ALABILEN
Vergi, sigorta mufettişleri bir usulsuzluğu yakaladiğinda ? valla ustlerimin bu işlemlerden hic haberi yoktu, onlara danişmadan kendim yaptim..." diyebilecek saflikta olan.

ERKEK ADAYLARIN ASKERLIGINI YAPMIŞ OLMASI
Bayansaniz askerlik yapmiş olmaniz gerekmiyor yaani.( ne yaa, israil mi burasi .)

BILGISAYAR KULLANABILEN
Valla gecen gun arkadaşin aklina uyup bir bilgisayar aldik ama.

KARIYER OLANAKLARI SUNAN ŞIRKETIMIZ
Başlangic ucreti olarak piyasanin altinda veriyoruz, ama burada gece yarilarina kadar calişip yoneticilerin de gozune girerseniz sizi terfi ettirebiliriz.

SEYAHAT ENGELI OLMAYAN
Altiniza bir araba vericez, o şehir senin, bu kasaba benim deli dana gibi dolaşacaksiniz. Evliyseniz sorun olabilir, isterseniz eşinize bir danişin.Ya da hic danişmayin, bu sizin icin iyi bir firsat olabilir. Artik ona siz karar verin.

INSAN ILIŞKILERINDE BAŞARILI
Şirketimizde herkes birbiriyle kavgali, kimse kimseyle gecinemiyor. Bir de sizle uğraşmayalim. Ust yonetimin hoşuna gidebilecek şeyleri yapabilen, yalakalik becerileri gelişmiş.

IKNA KABILIYETI OLAN
Muşterileri kalitesiz urunleri daha pahaliya almaya razi edebilecek.

ANALITIK DUŞUNEBILEN
Ne butceyi tuturabiliyoruz, ne de muhasebe hesaplarini. Herşey arap sacina dondu. Biri bizi bu durumdan kurtarsin.

TERCIHEN YUKSEK LISANS MEZUNU, INGILIZCEYI ANA DILI GIBI KONUŞABILEN, KONUSUNDA EN AZ ON YIL DENEYIMLI, ASKERLIGINI YAPMIŞ, 30 YAŞINI AŞMAMIŞ."
Oha demeyin, aslinda ne istediğimizi biz de tam bilmiyoruz, bu ozelliklere sahip aday bulabilir miyiz onu da bilmiyoruz. Ama patron yazalim diyor, ilan havali oluyormuş.

B SINIFI SURUCU BELGESINE SAHIP
Size araba vericez ama şofor vermicez. Uzun yola alişiksinizdir umariz.

TERCIHEN MUHASEBE VE / VEYA INGILIZCE BILEN ( Valla gercek !)
Şimdi sizi tam olarak nerede kullanacağimizi bilmiyoruz. Ne kadar cok vasfiniz olursa o kadar iyi... Hele bir siz işe başlayin.Gerisini sonra duşunuruz.

Kullanıcı avatarı
gewese tantana
Aktif Üye
Aktif Üye

Mesaj gönderen gewese tantana »

:haha: :haha: :haha:
hehe...ilanlar harika

TERCIHEN YUKSEK LISANS MEZUNU, INGILIZCEYI ANA DILI GIBI KONUŞABILEN, KONUSUNDA EN AZ ON YIL DENEYIMLI, ASKERLIGINI YAPMIŞ, 30 YAŞINI AŞMAMIŞ."
Oha demeyin, aslinda ne istediğimizi biz de tam bilmiyoruz, bu ozelliklere sahip aday bulabilir miyiz onu da bilmiyoruz. Ama patron yazalim diyor, ilan havali oluyormuş.

özellikle de buna bayıldım... heheee...teşekür ederiz ;)

Kullanıcı avatarı
ada_güzeli
Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye

Mesaj gönderen ada_güzeli »

:)sevindim