367'ye takılan hasta! :)

Bu bölümümüzde gülmekten kırılacaksınız...
Kullanıcı avatarı
VSaBaH
Tasarımcı Yönetici
Tasarımcı Yönetici

Mesaj gönderen VSaBaH »

Arkadaşlar şimdi belki şaşırarak girdiniz ama benim çok şaşırdığım bir olayı sizinle paylaşmak istedim. Belirli aralıklarla hepimiz kontrollere gideriz. Ama eğer randevumuz yoksa Özel olsun devlet yeri olsun hiç acımıyorlar. Ya 3-4 ay sonraya gün veriyorlar, yada sıraya koyup birbir işgence ediyorlar. İşte randevusu olmayan kişilere hendek atlamayı seven deve muamelesi yapıldığı şu yurdumuzdan, trajikomik bir sıra öyküsü.

Saat: 10:26 Bahtsız Hasta randevusu olmamasının verdiği küçülmüşlükle Numaratörden sıra numarasını alıyor.

LİNKİ GÖREBİLMEK İÇİN LÜTFEN KAYIT OL VEYA GİRİŞ YAP!

Saat: 10:27 Bahtsız Hasta Sıra numarasına bakıyor. O da ne 367!

Saat: 10:28 Bahtsız Hasta bunun sadece bir tesadüf olduğuna inanıyor yada inanmak istiyor.

Saat: 11:37 Bahtsız Hasta çarşıyı turlamadan geliyor. Sıra hala 340'larda.

Saat: 11:45 Bahtsız Hasta hastane görevlileriyle ufak çapta bir tartışma yapıyor.

Saat: 11:58 Bahtsız Hasta sırasının yaklaştığını düşünerek heyecanlanıyor. 366 numaralı hasta muhayeneye alınıyor.

Saat: 12:00 Bahtsız Hasta bahtına yenik düşüyor. Muhayene kapıları yüzüne kapanıyor. ÖĞLE TATİLİ! :haha:

Demek ki neymiş arkadaşlar 367 kuralına sadece Reis-i Cumhurlar değil, Cumhur'un kendisi de maruz kalabiliyormuş.

Gelelim bu Bahtsız hastanın kim olduğuna... Tahmin etmek zor olmasa gerek. Durun azıcık yardım edeyim.

BEN! :D

!
REKLAMLARA YAPILAN TIKLAMA BİZİM TEK GELİR KAPIMIZDIR. LÜTFEN ADBLOCK TARZI EKLENTİLERLE REKLAMLARI ENGELLEMEYELİM. BİZE EN GÜZEL TEŞEKKÜRÜ BU ŞEKİLDE YAPABİLİRSİNİZ. TEŞEKKÜRLER...

Resim

Kullanıcı avatarı
iSaR
Ayrıcalıklı Üye
Ayrıcalıklı Üye

Mesaj gönderen iSaR »

:D :D :D Çok Bahtsızmışsın Cidden... :D :D :D

Kullanıcı avatarı
prensess
Fanatik Üye
Fanatik Üye

Mesaj gönderen prensess »

Evet VSaBaH sana birdahakinde şans dilemek kalır bize :D :D Resimle birlikte anlatım daha güzel olmuş :D Keşke bu vatan millet meselelerine taşınsa :D :D eminim orda bir tartışma konusu haline gelir :D

Kullanıcı avatarı
feraze_622
Ayrıcalıklı Üye
Ayrıcalıklı Üye

Mesaj gönderen feraze_622 »

Ayyy her yönden çok geçmiş olsun Volkan gerçekten çok bahtsız bi olay.Hasta insanı öldürmek için uğraşıyorlar sanki. :huh:

Kullanıcı avatarı
VSaBaH
Tasarımcı Yönetici
Tasarımcı Yönetici

Mesaj gönderen VSaBaH »

Yorumlarınız için sağolun...

Hayatta hiçbirşeye rahatlıkla ulaşamamışımdır zaten. Hayatım başlı başına engellerle ve şansızlıklarla dolu. Ama şükürler olsun ki bu engeller hedeflerime ulaşmamı etkilemiyor.

Şimdi merak edeceksiniz ben dişimi kontrol ettirebildim mi? Ettirdim tabi ama herkesin özel hastanede çalışan bir komşusu olamayabiliyor işte sorun orada! :D
 !
REKLAMLARA YAPILAN TIKLAMA BİZİM TEK GELİR KAPIMIZDIR. LÜTFEN ADBLOCK TARZI EKLENTİLERLE REKLAMLARI ENGELLEMEYELİM. BİZE EN GÜZEL TEŞEKKÜRÜ BU ŞEKİLDE YAPABİLİRSİNİZ. TEŞEKKÜRLER...

Resim

Kullanıcı avatarı
$EI-IZAI)E
Ayrıcalıklı Üye
Ayrıcalıklı Üye

Mesaj gönderen $EI-IZAI)E »

O olay yaşandığında iyi ki burda yanımızda değildin... :haha: Bi de torpil ölemi . :hayiir:
Bu Ara Geçmiş Olsun Volkan Kardeşim...