İtiraflar...

Bu bölümümüzde gülmekten kırılacaksınız...
Kullanıcı avatarı
Uyus
Ayrıcalıklı Üye
Ayrıcalıklı Üye

İtiraflar...

Mesaj gönderen Uyus »

Alkışlar birbirlerine ana avrat küfür eden iki kişinin arasına girip ikisine de birer tokat atan ve 'Analar kutsaldır, analara küfür etmeyin, o...pu çocukları!!' diyen Karadenizli ağır abi hemşehrime lütfen.

Öncelik evlenmeyi düşündüğü erkek arkadaşının ''benden önce biriyle oldun mu?'' sorusuna, ''buraya gelmeden önce mi?'' cevabını vererek evlilik umutlarını çöpe atan hatunun gerçek sarışın olduğunu söylememe bilmem gerek kaldı mı?

Çaylar demli olsun
Geçenlerde köyde komşunun evinin önünden geçiyordum. Yaşlı amca hanımına şöyle dedi: 'Hanım suyu ısıt; olmazsa çay demleriz.' Hala gülmekteyim.

Ramazan geldi
Her zaman canım, aşkım diyen kocacığım Ramazan geleli beri, orucu
bozulmasın diye bana ''kanka'' diyor ya...

Önümüzde ilerleyen tankerin üzerindeki 'DANGER' yazısını görüp de 'Allah'ın akıllısı, tanker yazacağına danger yazmış' diyen ve arkasından kahkahalarla gülen teyzemi nerelere göndersem acaba?

Lütfen alkışlar benim anneme zira kendisi geçen gün televizyonda zap yaparken, Aydın ve Fatih Ürek'i görünce, 'Ben bunları çok severim, mankenlerle falan dedikoduları çıkmıyor, terbiyeli çocuklar' dedi...

Bankada gişenin önünde işlemimin yapılmasını bekliyorum. Yanımdaki gişede işlem yaptıran yaşlı teyzeye, işlemini yapan kadın soruyor: “Parayı kim alacak teyze? Alıcısına ne yazalım?” Teyzem cevap veriyor: “Bu paranın hayrını görme İnşallah yazalım.”

"Hamdi beyin önünüzdeki kutu için yaptığı 40 bin YTL'lik teklife var mısın yok musun?" Tövbe tövbeeeee. Şehrazat bozdu bu toplumu. Fesuphanallah....

Kocamın webcam'le yarıçıplak sohbet eden, ücretini öderseniz Allah bilir daha neler yapan kadınlarla konuşmaya çalışmasının sebebi İngilizce'sini ilerletmekmiş! Prensipli adamdır benim kocam, İnternet'te boşa vakit harcamaz.

Bir binanın duvarında yazan yazıyı aynen aktarıyorum; "Buraya çöp dökülmez bilmiyor musunuz? Bilmiyorsanız arkadaşlarla bir ara size anlatırız!"

Karnımdaki bebeğin kız olduğunu söyleyen doktora "Bir şeyler yapamaz mısınız?" diyen bir kocam var ve ben onu çok seviyorum.

Gelinlik provasında gelinliğimin hayli işlemeli, şatafatlı olduğunu gören sevgili kocam bir an içindeki kıskançlığı bastıramadı ve tüm moda evi ekibinin gülmemek için yutkunduğu, morardığı, ıkınıp tısladığı şu cümleyi ağzından kaçırıverdi "Ama benim smokinim daha az parlak, o benden daha güzel olacak!"

Abimle evde votka içmeye karar veriyoruz. Ama şimdi tek başına içilmez bu zıkkım diye gidip yakındaki bakkaldan bir şeyler almaya karar veriyorum. Bakkaldan içeri giriyorum, tezgahın arkasındaki teyzeye "Teyzecim, R.... var mı?" diye soruyorum. Teyze anlamıyor neden bahsettiğimi. Yardımcı olmak için açıklıyorum. "Enerji içeceği teyze, enerji içeceği var mı?" Ve pazarlama uzmanı teyzemden asrın cevabı geliyor: "Enerji istiyorsan pekmez iç, hem kan da yapar!"

Ev telefonunu arıyıp "Neredesin?" diyen bir kocaya sahibim bu aralar. Ne yani? Ben yönleniyorum da haberim mi yok?

Arkadaşımın 7 yaşındaki kızının "Abla eskiden ne güzel çizgifilmler olurdu değil mi?" sorusuna "Evet" diye cevap verince kız içini çekti ve devam etti. "Hey gidi eski günler hey..."

Birisi anneme internette sadece koca bulunmadığını, internetin, evli kadınların chat yoluyla tanışıp eşlerini bırakıp kaçmalarına neden olan bir gavur icadı olmadığını anlatsın lütfen. Zira bilgisayarım hala ambargo altında.

Yaptığımız anketteki "İnsanlık tarihini değiştiren üç kişinin ismini yazınız." sorusuna öğrencim cevap veriyor. "Polat Alemdar, Memati, Abdülhey." İyi ki sadece üç kişi sormuşuz...

Kullanıcı avatarı
tarla__kusu93
Süper Yetkili
Süper Yetkili

Re: İtiraflar...

Mesaj gönderen tarla__kusu93 »

paylaşım için teşekkülrer
emeğine sağlık =D> =D> =D> =D> =D> =D> :haha: :haha: :haha:

Kullanıcı avatarı
Veda
Fanatik Üye
Fanatik Üye

Re: İtiraflar...

Mesaj gönderen Veda »

Damada bak yaa, gelinliği bile kıskanıyor.Hey Allah'ım yaa...

Egoist şey!
a