zuhahahahahhah

Bu bölümümüzde gülmekten kırılacaksınız...
Kullanıcı avatarı
göKhan.
Süper Yetkili
Süper Yetkili

zuhahahahahhah

Mesaj gönderen göKhan. »

Dostum bana bi tane Yüzüklerin Efendisinin çocuk versiyonundan verir misin ? ( Yanimdaki adam korsan VCD\'ciden Harry Potter\'i isterken )

\"SSK gözlügü yazilir. Tansiyona sekere bakilir. Kurban kesilir... (Gebze\'de bir eczanenin camindan...)

Aksaray\'da bir lastikçinin vitrininden : (Vindovslu aletle rot balansi yapiyoruz...)

\"Kartus ve kolonya doldurulur.\" (Eskisehirde bir dükkanın camından...)

\"Burada adam olana, edebiyle konusana hizmet verilir...\" ( Eminönünde bir bakkalin camindan...)

Izmir\'deki enterasan bir kuaförün devasa afisindeki gaz verici cümle : \"Bir fön neyi degistirmez ki !...\"

Bir kirtasiyenin camindan : \"Patlayan top geldi !...\"

Kocaeli Hereke\'de Y.Y.B.F. karsisinda kendi halinde bir bakkalin camindan: \"Penguen Yemi bulunur !\"

Kadiköy çarsida yanimdan geçen bir adam yanindaki diger adama : \"Abi ! Robinson\'daki de eseklik aslinda, niye Cuma ile samimi oluyor ki ?!...\"

Kadiköyde bir duvar :\"Resat, lütfen buraya park yapma !...\"

Kas\'ta Dogan görünümlü bir Sahin\'in arka camindan : \"The Anatolian child does not eat these feet !...\"

\"Geçmis olsun, buraya kadar frensiz geldik !...\" Ise gelmek için bindigim dolmusun söförü, son duraga geldigimizde siritarak...

Yasli teyze : Evladım sagda mübarek bir yerde M. söförü : Az ilerde Camii var, seni orada birakayim teyze...

Adana\'da belediye otobüsünde ön ve arka kapida görevli 2 muavin arasinda geçen diyalogdan :
Muavin1 : Durakta inecek var mi ?
( yolculardan ses çıkmaz )
Muavin2 : Olumsuz !...

Eskisehir\'de bir belediye otobüsü :
Biletçi : Arrrrka tamammm, kapat arkayi !
( bir teyze arka kapiya sıkışır )
Biletçi : Kari sıkıştı, aççç kapa !...

Otobüs Söförü : Paso lütfen !...
( ben pasoyu almak için cüzdanıma davrandigimda... )
Aynı Söför : Varsa gösterme !...

Kullanıcı avatarı
tarla__kusu93
Süper Yetkili
Süper Yetkili

Re: zuhahahahahhah

Mesaj gönderen tarla__kusu93 »

paylaşım için teşekkülrer
emeğine sağlık =D> =D> =D> =D> =D> =D>