köstebek forum yanıyorr :D:D

Bu bölümümüzde gülmekten kırılacaksınız...
Kullanıcı avatarı
figen92
Bağımlı Üye
Bağımlı Üye

köstebek forum yanıyorr :D:D

Mesaj gönderen figen92 »

AsLıyı iLk qördüqüm qün ßa$Lıyor i$in asLı.
AsLı ßir qün ßenim acizane msn mi ekLiyor.
köstebek forum dan diyor ßana .

köstebek forum o dakika ruhumun ßa$kenti ßa$ımın tacı , ruhumun iLacı oLuyor.
DeLikanLıya yakı$maz msn de en ufak ßir edepsizLik etmiyorum, yanLız köstebek forumu mıh qißi akLıma çakıyorum. OqLum diyorum ßizim msn ye , iLk ßu msn de cam açıcaksın . Sorup soru$turup ßuLup ßuLu$turup en nihayetinde qörüntüLü konu$ma qönderiyorum. Ama qeL qeLeLim kızın üvey aßisi msn mi donduruyor.

2. kez istetiyorum.ßu kez üvey aßi ßizde yeni üyeye kız yok diyor. Anam senide yorduk ama hadi son ßi kez daha iste. Msn anamın yüzüne ßir kez daha kapanıyor. OqLum ßu kızın msn'ini patLat diyor.

ßiLqisayarcının çıraqı $akir'in eLine ßir mektup sıkı$tırıp asLıya qönderiyorum kaçarmısın ßenimLe diyorum. Kaçarım diyor. Müßarek cuma qecesine anLa$ıyoruz. Hani yanLız qitmeyim ßizim KamiLi çaqırayım diyorum.

KamiL ßaßadan kaLma Laptopu kapıp qeLmi$
KamiL Lan ßu ne diyorum. Ne oLur ne oLmaz kanka senin pc çökerse kuLLanırız sen sür diyor. Sürüyorum...
AçıL ey köstebek forum ßen qeLiyorum

Forum Görevlisi ßeni arıyo köstebk forum yanıyor herkes ßenden ßiLiyor.

AsLı diyorum ne oLuyor. Ne oLur demeye kaLmadan. Forum görevlisi kapıyı çaLıyor. içeri qiriyor.Görevli ßey diyorum. Kız re$it kendi isteqiyLe qeLdi.

Görevli ßey tamam diyor. Kıza ßi$ey dediqim yok da köstebek forumu niye yakıyorsun ße evLadım ¿ AsLı ßu ne diyor diyorum AsLı hiç ßi$ey demiyor.

Meqer ßizim asLı kaçarken msn yi açık unutmu$.
Sonra msn den dü$mü$ sonra adsL kopmu$. Isınan modem tutu$mu$ sonra köstebek forum tutu$mu$.

Nihayetinde attıLar ßana ßan Tez vakit sonra mahkeme qünü qeLdi. Admin asLıya sordu. Kızım seni ßu adammı kaçırdı. Evet Admin ßey köstebek forumu da ßu adam mı yaktı. eee evet Admin ßey.

Ne eveti asLı ¿ Nikah kıymıyoruz asLı ¿Ne eveti ¿
7 yıLLık ßan qeçer qeçmesinede, yaLandan 7 yıL 77 yıL qißi qeLir deLikanLı ßir üyeye..

ßirkaç qüne kaLmadı koptu pc min internet ßaqLantısı... dedim kendi kendime ßen ßu ßanı kırarım qider ßu kez köstebek forumu harßiden yakarım.

$imdi merak ediyosunuz dimi yaptımmı yapmadımmı diye ¿ Evet yaptım. Üvey aßisinin Forumuna pink atıp hack Ledim Sonra köstebek forumun ana yonetim ßinasına ßenzin döküp yaktım... :D :D

Kullanıcı avatarı
summer
KF Yönetim Yetkilisi
KF Yönetim Yetkilisi

Mesaj gönderen summer »

Çok güzel olmuş. Ellerine sağlık. =D>

Kullanıcı avatarı
feraze_622
Ayrıcalıklı Üye
Ayrıcalıklı Üye

Mesaj gönderen feraze_622 »

çok güzell emeğine sağlıkk

Kullanıcı avatarı
Emae_
Bağımlı Üye
Bağımlı Üye

Mesaj gönderen Emae_ »

Çok güzel olmuş gerçekten :D Emeğine sağlık =D>

Kullanıcı avatarı
VSaBaH
Tasarımcı Yönetici
Tasarımcı Yönetici

Mesaj gönderen VSaBaH »

Güzel bi hikaye... Bir yerden tanıdık geliyor gerçi ama :)

Teşekkürler figen92!!!
 !
REKLAMLARA YAPILAN TIKLAMA BİZİM TEK GELİR KAPIMIZDIR. LÜTFEN ADBLOCK TARZI EKLENTİLERLE REKLAMLARI ENGELLEMEYELİM. BİZE EN GÜZEL TEŞEKKÜRÜ BU ŞEKİLDE YAPABİLİRSİNİZ. TEŞEKKÜRLER...

Resim

Kullanıcı avatarı
tarla__kusu93
Süper Yetkili
Süper Yetkili

Re: köstebek forum yanıyorr :D:D

Mesaj gönderen tarla__kusu93 »

:haha: :haha: :haha: :haha: :haha: :haha: ;) ;)