Siyah Spor Bir Ayakkabı [Bir GittiGidiyor ilanı :)) ]

Bu bölümümüzde gülmekten kırılacaksınız...
Kullanıcı avatarı
VSaBaH
Tasarımcı Yönetici
Tasarımcı Yönetici

Siyah Spor Bir Ayakkabı [Bir GittiGidiyor ilanı :)) ]

Mesaj gönderen VSaBaH »

Siyah Spor Bir Ayakkabı [Bir GittiGidiyor ilanı :) ]

Arkadaşlar dün gece GittiGidiyor.com'da ürünlere bakıyordum. Bir ürün çok dikkatimi çekti. Gecenin bir yarısı gülme krizlerine girdim... :)

Belki başlığın (Siyah Spor bir ayakkabı :D ) verdiği ciddiyetle girdiğim için aşırı güldüm ama sizlere de komik geleceğine eminim.

Ben bu arkadaşın ciddi bir satış yaptığını sanmıyorum tamamen gırgıra alınmış bir durum olsa gerek ama yine de görmenizi istedim...

ÜRÜN YENİ BİTTİ... SİZİNDE TAKDİR EDECEĞİNİZ GİBİ ALICISI YOK :D
:ok: Ürünün Linki: LİNKİ GÖREBİLMEK İÇİN LÜTFEN KAYIT OL VEYA GİRİŞ YAP!

30 Gün sonra bu ilan silinir... Kalıcı olması için fotoğraflarını da koyayım...

Resim

Resim

Hayret ya :D:D:D

!
REKLAMLARA YAPILAN TIKLAMA BİZİM TEK GELİR KAPIMIZDIR. LÜTFEN ADBLOCK TARZI EKLENTİLERLE REKLAMLARI ENGELLEMEYELİM. BİZE EN GÜZEL TEŞEKKÜRÜ BU ŞEKİLDE YAPABİLİRSİNİZ. TEŞEKKÜRLER...

Resim

Kullanıcı avatarı
By_Furkan
Bağımlı Üye
Bağımlı Üye

Mesaj gönderen By_Furkan »

:haha: :haha: :haha: tam komedi yaw bizimle paylaştığın için teşekkürler

Kullanıcı avatarı
Veda
Fanatik Üye
Fanatik Üye

Mesaj gönderen Veda »

:haha: :haha: :haha: :haha:

Diyecek bir şey bulamıyorum şahsen... :deli: :deli: :deli: :deli:

Kullanıcı avatarı
VSaBaH
Tasarımcı Yönetici
Tasarımcı Yönetici

Mesaj gönderen VSaBaH »

Beğendiğinize sevindim...

Bu aralar GittiGidiyor'da ürün koymak ücretsiz... Onun için koyulmuş bi ürün olsa gerek...

Yoksa bu ürünü kim alır yahu :D Hadi sattı diyelim eline ne geçecek. 4ytl ye satsa %10'u kesiliyor zaten 3,6 ytl'lik bir olur...

Eğer gösterime de para verdiyse ondan da kesilir. 2-2,5 de öyle desek. 1,1 YTL için değer mi bu kadar zahmete :D
 !
REKLAMLARA YAPILAN TIKLAMA BİZİM TEK GELİR KAPIMIZDIR. LÜTFEN ADBLOCK TARZI EKLENTİLERLE REKLAMLARI ENGELLEMEYELİM. BİZE EN GÜZEL TEŞEKKÜRÜ BU ŞEKİLDE YAPABİLİRSİNİZ. TEŞEKKÜRLER...

Resim

Kullanıcı avatarı
Erhanbay
Bağımlı Üye
Bağımlı Üye

ssss

Mesaj gönderen Erhanbay »

Pifff Allahım yarabbim yok böyle birşey... :D :D :D

Volkanım bişey sorcam iyi bunu görmüşünde nasıl olur ya insan böyle ürünleri nerden görür saçmaladım kusura bakma şuan gülme krizlerindeyim :D :D

Ben en çok merak ettiğim acaba atakkabı da koku var mı? bide garantisi var mı? :D ne günlere kaldık :D

Kullanıcı avatarı
VSaBaH
Tasarımcı Yönetici
Tasarımcı Yönetici

Re: ssss

Mesaj gönderen VSaBaH »

Erhanbay yazdı:Pifff Allahım yarabbim yok böyle birşey... :D :D :D

Volkanım bişey sorcam iyi bunu görmüşünde nasıl olur ya insan böyle ürünleri nerden görür saçmaladım kusura bakma şuan gülme krizlerindeyim :D :D

Ben en çok merak ettiğim acaba atakkabı da koku var mı? bide garantisi var mı? :D ne günlere kaldık :D

Ya kardeş ben ara ara takip ederim... Bazen bazı ürünler son dakikalara kadar satılmıyor. Veya düşük teklifler alıyor. Bende dün açık arttırma süresi bitmek üzere olan ürünlere bakıyordum. Bu da bitmek üzereydi :)
 !

Resim

Kullanıcı avatarı
Emae_
Bağımlı Üye
Bağımlı Üye

Mesaj gönderen Emae_ »

Ya gülme krizine girdim yine Volkan hep te sana rastlar ilginç şeyler.. :haha: :heh: :haha:
Bizle paylaştığın için teşekkürler emeğine sağlık ;)

Kullanıcı avatarı
VSaBaH
Tasarımcı Yönetici
Tasarımcı Yönetici

Mesaj gönderen VSaBaH »

Emae_ yazdı:Ya gülme krizine girdim yine Volkan hep te sana rastlar ilginç şeyler.. :haha: :heh: :haha:
Bizle paylaştığın için teşekkürler emeğine sağlık ;)

Valla Aslıhan çözemedim ki bende :) Ama aslında onlar beni değilde, ben onları buluyormuşum gibi hissediyorum :D

Bakın arkadaşa mesaj attım... :heh:

Resim
 !

Resim

Kullanıcı avatarı
Veda
Fanatik Üye
Fanatik Üye

Mesaj gönderen Veda »

Ciddi ciddi yazdın mı bunu bir de Volkan??
Ayy ne alemsin sen de!.. :haha: :haha: :haha: :haha: :haha:

Kullanıcı avatarı
dikenüstünde
Süper Yetkili
Süper Yetkili

Mesaj gönderen dikenüstünde »

hahaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa ennnnnnnnnnn komik paylaşım seçilsin bence :D :D :D :D