Biz o kadar fakirdik ki

Bu bölümümüzde gülmekten kırılacaksınız...
Kullanıcı avatarı
aLeM_oLsUn
Bağımlı Üye
Bağımlı Üye

Biz o kadar fakirdik ki

Mesaj gönderen aLeM_oLsUn »

Biz o kadar fakirdik ki; mahaLLemizde gökkuşağı biLe siyah beyaz çıkardı.

- Biz o kadar fakirdik ki; masraf oLmasın diye ben yedi yaşına kadar doğmadım. Abimi de gazete verdi.

- Biz o kadar fakirdik ki; bir kedimiz biLe yoktu.

- Biz o kadar fakirdik ki ALiciğim, misafirLiğe giderken, bineceğimiz doLmuşu arkasından koşmak sureti iLe takip ederdik. Siz?
- Biz o kadar fakirdik ki; eve geLen misafirLeri yerdik.

- Biz o kadar fakirdik ki; peynirimiz yoktu, her sabah kahvaLtı için tenekenin içine girer, peynir takLidi yapardık.

- Biz o kadar fakirdik ki; biber çekirdekLerine çorba yapardık.

- Biz o kadar fakirdik ki; abim eskiLerini kendi giyerdi, ben çıpLak doLaşırdım.

- Biz o kadar fakirdik ki; ne sen sooor ne ben anLatayım, cümLemiz yoktu kuracak o kadar yani.

- Biz o kadar fakirdik ki; aynı tuvaLet kağıdını kurutup kurutup kuLLanırdık.

- Biz o kadar fakirdik ki; kokain yerine tebeşir tozu kuLLanırdık.

- Biz o kadar fakirdik ki; okuL karnesini karneyLe aLdığımı biLirim.

- Biz o kadar fakirdik ki; kasabı, manavı geçtik köpeğe kemik borcumuz vardı.

- Biz o kadar fakirdik ki; diLenciLerin paraLarını çaLar, kantır oynamaya giderdik.

- Biz o kadar fakirdik ki; Hint fakirLeri dayanamayıp misyonLarını bize devrettiLer.

- Biz o kadar fakirdik ki; okuLa jaguarLa gidip geLdim seneLerce. Yok yani biLdiğin jaguar. OğLum deh diyordum gidiyordu. Kırmızı ışıkLarda durdurmak sorun oLuyordu, çok zorLuk çektik.

- Biz o kadar fakirdik ki; eskimesin diye aynaya bakmazdık.

- Biz o kadar fakirdik ki; Fakir Baykurt bizim idoLümüzdü.Onu popstar zannederdik.Duvara posterini asardık.Duvar desteksizdi çiviyi çakınca yıkıLmıştı zaten.

- Biz o kadar fakirdik ki; oturduğumuz evi sattık.
- O da bir şey mi, biz o kadar fakirdik ki; oturduğumuz g*tü yedik.

- Biz o kadar fakirdik ki; babam sosis takLidi yapardı...

- Biz o kadar fakirdik ki; siyah beyaz teLevizyonumuz bile yoktu. Bizim teLevizyon sadece siyahtı. Bizim kadar fakir olan komşumuzun beyaz teLevizyonuyLa yan yana koyar öyLe seyrederdik kara şimşeği faLan. Ya ya...

-Biz o kadar fakirdik ki; küçük kardeşimi acıkınca yemiştik.Abim de akşam eve geLip, hani bana demişti. RahmetLi...

- Biz o kadar fakirdik ki; meteLiğe atacak kurşunumuz yoktu; taş atardık.

- Biz o kadar fakirdik ki; babam çürük don LastigiyLe bungee-jumping yaparken öLmüştü.

- Biz o kadar fakirdik ki; sabah kahvaLtıLarında babamdan tokat yerdik. Başka şey yoktu. Bir tokadı dört kişi payLaştığımız gün oLdu.

- Biz o kadar fakirdik ki; sinekLer bize değiL, biz sinekLere konuyorduk.

- Biz o kadar fakirdik ki; keLimeLerimizi tartarak konuşurduk, günLük kotayı aşınca babamız faLakaya yatırırdı.

Kullanıcı avatarı
Veda
Fanatik Üye
Fanatik Üye

Re: Biz o kadar fakirdik ki

Mesaj gönderen Veda »

Oyy, bu ne yaa?..
Öldüm gülmekten.
Süper şeyler bulmuşlar.

Teşekkürler arkadaşım. :slm: