Üyelerin and içme yemini :D

Bu bölümümüzde gülmekten kırılacaksınız...
Kullanıcı avatarı
X-maTRock
Aktif Üye
Aktif Üye

Üyelerin and içme yemini :D

Mesaj gönderen X-maTRock »

1- Üye olduktan sonra forum kuralları bölümünü okuyarak onun oraya süs diye konulmadığını anlayacağıma

2- Zeki ,çevik, ahlaklı ve aynı zamanda yazı yazıp paylaşan bir üye olacağıma

3- Foruma üye olur olmaz hemen kız erkek durumunu kontrol etmeyeceğime

4- Forumda ki güzel kızlara özel mesajla sarkıntılık etmemek için elimden geleni yapacağıma.

5- Arama yapmadan konu açıp yetkililerin sinir katsayılarını artırmayacağıma. (!)

6- Adminlere, modlara ve smodlara itaat edeceğime

7- Açtığım konuları kilitleyen yetkililere sövmeyeceğime. ayrıca konuyu kilitlediler diye özelmesajla hesap sormayacagıma..

8- Admin ve modlara şirinlik yapıp yağ çekip kendime katkı sağlama amacını asla gütmeyecegime, (kimsenin yaptığını sanmıyorum bu arada)

9- Zırtı pırtı yanlış yerlere konu açıp yetkililerin sürekli taşımacılık yapıp bel fıtığı olmalarına sebep olmayacagıma (!)

10- Asla ve asla bu adminler, modlar ve smodlar kendini ne sanıyo diye düşünmeyeceğime

11- Açtığım konulara kimse cevap yazmıyo diye kahrolmayacağıma.ne olurr yorum yazın diye sayfalarca aglamayacagıma, ağlarsa anam ağlar gerisi yalan ağlar atasözüne göre davranacagıma

12- Gerekli gereksiz smileylerle mesajımı doldurup kendimi foruma bi katkıda bulunuyor sanmayacagıma

13- Üye olduktan hemen sonra bismillah yok şunu şöyle yapsaydınız, yok şu niye şöyle diye ukala tavırlar sergilemeyeceğime

14- Forumu sürekli takip ediceğime!

And İçerim...

Kullanıcı avatarı
Y4HY4
KF Yönetim Yetkilisi
KF Yönetim Yetkilisi

Re: Üyelerin and içme yemini :D

Mesaj gönderen Y4HY4 »

10 numara olmus :sagolun: :sagolun: