Anne terliği

Bu bölümümüzde gülmekten kırılacaksınız...
Kullanıcı avatarı
X-maTRock
Aktif Üye
Aktif Üye

Anne terliği

Mesaj gönderen X-maTRock »

Avustralyalıların bumerangının atasıdır, yüksek yüzdeyle hedefi vurur, vuramazsa sahibine geri
döner.

Radyoaktif madde içermeyen, kimyasal sonuçlar oluşturmayan, sadece kısa süreli noktasal fiziki
acılar veren, yerden 50 santim ile 185 santim yüksekliğinde uçma kabiliyeti olan, maliyeti ucuz,
satışı-alışı yasal olan, ayağa giyilen ev eşyası görünümlü olduğu için ayrıca ruhsat gerektirmeyen
kullanımı kolay silah. 1400 metre mesafeden nokta atış yapabilen silahları yaratan insanların
geçmişlerinde olduklarını düşündüğüm ev eşyasıdır.

Işın kılıcından daha hızlı çekilir, ehlinin elinde isabet yüzdesi yüksektir; terbiye amaçlıyken
aksiyon antrenmanı halini alır. Hayatımda gördüğüm ilk kırmızı renkteki Tomahawk füzesidir.

Anne terliği aslında q nun 007 için yaptığı bir silahtır. bu silahın Türk annelerinin eline ne zaman
geçtiği tam olarak bilinmemekle birlikte annelerin bunu James Bond’dan daha etkili kullandıkları
aşikardır. Şöyle ki, anne, terliği fırlattıktan hemen sonra su sözü sarf eder "getir o terliği
çabuk!".Eğer annenin gerçekten o terliği istediğini sanıyorsanız zaten o terliği yemeyi
hak etmişsiniz demektir. Zira bu cümle tamamen kurbanı bir ikilemin içine sürüklemek için
söylenmiştir. Siz kızgın bir anneye silahını teslim etmekle, istediğini yapmayarak anneyi daha daha
çok kızdırmak arasında bir secim yapmaya zorlanırken pattt! İkinci terliği yersiniz. Ve anne son
psikolojik darbeyi indirir: getir dedim sana o terlikleri! Terliğin verdiği zarar yasadığınız
psikolojik çöküntüye oranla bir hiçtir..

Kullanıcı avatarı
iLbiLge
Aktif Üye
Aktif Üye

Re: Anne terliği

Mesaj gönderen iLbiLge »

ehlinin elinde isabet yüzdesi yüksektir...
Ne güzeLdi o günLer.. :D :D

Kullanıcı avatarı
tarla__kusu93
Süper Yetkili
Süper Yetkili

Re: Anne terliği

Mesaj gönderen tarla__kusu93 »

:D :D :D Banna gelmezdi pek ama :D