Gitmiyorum (bence komik)

Bu bölümümüzde gülmekten kırılacaksınız...
Kullanıcı avatarı
dikenüstünde
Süper Yetkili
Süper Yetkili

Gitmiyorum (bence komik)

Mesaj gönderen dikenüstünde »

Tesadüfen bir sitede gördüm, okuyunca bayağı güldüm neden bilmiyorum :D

Gitmiyorum!

Toplamıyorum valizimi; burası benim evim çünkü Bu listede çevrimiçi üyelerin arasına karıştığımdan beri evim, titrek bir elle ilk yorumum için yirmi-otuz kere önizleme düğmesine bastığımdan beri evim, şimdi kardeşim dediğim üyenin birinden ilk mailimi aldığımdan beri evim

Gitmiyorum!

Peki gidecek yerim yok diye mi bu kalışım, tabii ki hayır Hem gitmiyorum, hem gitmesin sevdiklerim Ucunu mağmaya batırsın kaleminin, yazsın, talan etsin ortalığı Varsın yorum almasın, bunu da dert etmesin güzel yazan Bana beni anlatsın, sıfır beş uçlarla delsin kireçlenmiş rezistansımı

Gitmiyorum!

Çünkü okumayı seviyorum Olsam da sinir, dalmak istesem de tartışmanın orta yerine bir Karamurat deliliğiyle ve bilerek suskun kalsam da çoğu zaman, sus , yuh diyerek yorulsam da gitmiyorum
Amacı cevap vermek değil "oturtmak" olanlar, ismini duyurmak için çırpınanlar, parmaklarını pençeleştirip klavyeyi tırmıklayanlar, gereksiz alınanlar, azarlayanlar, çok bilmişler, hiçbir şey bilmeyenler Hayır, bir Pollyanna yutmadım, okumayı seviyorum sadece, hepsini okumayı seviyorum
Sussa da bir kenarda, küsse de üstüme alınmıyorum hiç, dönüşü için dua ediyorum sevdiklerimin

Gitmiyorum!

Çünkü bu site güzel
Çünkü tanıştığımda yeni biriyle, ortak yanımızın bu site olduğunu öğrendiğimizde onun yüzündeki sevinç ve şaşkınlığı görmek güzel; " sen o musun" diye sormak, "ben oyum" demek güzel
Beni sevmeyen birine kendimi tanıtıp daha evvel sevmediğine pişman ettirmek güzel
Çayı sevenle çay, sevmeyenle Demirhindi içmek güzel

Gitmiyorum!

Tadını çıkarıyorum kalabalığın Bir yılda değişen hayatımı seviyorum Tartıştığım için zırıl zırıl ağlamayı, sonra birilerinin beni savunmasını seviyorum Anlattığımı anlayan insanları seviyorum ve anlamayanları
Çünkü güzel burası, evimde olmak güzel

Gitmiyorum!

Seviyorum Büyük Patronları, tema değişikliklerini, havalı şairlerini, pasif okuyucularını, polemik güllerini, gidenleri, dönecek olanları, dönmeyenleri de

Bu forumu seviyorum kardeşlerim İşte O Kadar ..

Kullanıcı avatarı
Veda
Fanatik Üye
Fanatik Üye

Gitmiyorum (bence komik)

Mesaj gönderen Veda »

Güzelmiş. :sagolun: :sagolun: :sagolun: