Böyle bir özgeçmiş (CV) daha önce gördünüz mü?

Bu bölümümüzde gülmekten kırılacaksınız...
Kullanıcı avatarı
GS Rh (+)
Forumun Ablası
Forumun Ablası

Mesaj gönderen GS Rh (+) »

Sevgilii Human Resources (insan Kaynaklan) elemanları!
Sizi hiç ilgilendirmediğini biliyorum ama Flash 5.0 Frontpage 2000 gibi programlan da biliyorum. Biraz da HTML vejava... Sevgilii Human Resources (insan Kaynaklan) elemanları!

Şu an benimle ilgilenmediğinizin farkındayım çünkü ben yeni bir mezunum. Tarsus Amerikan Lisesi+Koç Ü. Ekonomi bölümü mezunuyum ingilizce'm çok iyi ama yakında unutacağım (7 sene Tarsus Amerikan+4 sene Koç - l} sene ingilizce).

Bilgisayarla aram çok iyi.

Fifa99'un kralıyım (Daha iyi olduğunu iddia eden genel müdürünüz falan varsa kapışalım!). Counter Strike'ta bir numarayım. Bunun yanında önemsiz de olsa Word Excel hepsini biliyorum. Siz "Ofis programlan" diyorsunuz.
Boş zamanlarımda sinemaya giderim müzik dinlerim falan filân da bundan size ne ki? inanmıyorsanız söyleyeyim: En son Driven filmine gittim. Biliyorum hâlâ inanmıyorsunuz bu yüzden film hakkında izlenimlerimi söyleyeceğim: Yarış sahneleri harika çekilmiş ama filmde iş yok. Hâlâ inanmıyorsanız Allah size akıl fikir versin.
Neyse konuya gelelim. Beni işe almak için başvurmak istiyorsanız e-mail yoluyla şirket hakkında detaylı bilgi verip bana ................. @............. adresinden ulaşabilirsiniz.

Not: Eksik gönderilen şirket bilgileri sizin hemen elenmenize yol açabilir. Biraz da işi kabul etme prosedüründen bahsedeyim. Gönderilen başvurulardan sonra 8 teste tabi tutulacaksınız.
Bu testleri geçerseniz yazılı ve sözlü mülakatlardan sonra şirketinizin bütün elemanlarına ingilizce sınavı uygulanacak. Bu arada genç bir şirkette çalışmak istiyorum (Yaş ortalaması 25'i geçmeyecek!).
Birden fazla şirket bütün testleri geçerse averaja bakılacak o da eşitse kendi aranızda oynanan maçlara bakılacak. O da eşitse yazı tura atacağım. Şu anda elimde 36 değişik şirkete ait red mektubu var.
Bunları çerçeveletip duvarıma astım ama artık duvarda yer kalmadı. Bu yüzden sadece ciddî başvuruları değerlendireceğim....

:yuh: :yuh: :yuh:

SANIRIM 50 YASINDADIR VE HALA İŞ BULAMAMISTIR...

:haha: :haha: :meşgul: :haha: :haha:

Kullanıcı avatarı
GiudiZioSo
Fanatik Üye
Fanatik Üye

Mesaj gönderen GiudiZioSo »

yazık yaa :huh:

Kullanıcı avatarı
Y4HY4
KF Yönetim Yetkilisi
KF Yönetim Yetkilisi

Mesaj gönderen Y4HY4 »

Ben olsam işe alırdım çünkü biraz düşününce klasikleşmiş özgeçmişlerden farklı olduğu kesin zaten.Bu da yaratıcılık olarak bence güzel...

Kullanıcı avatarı
Veda
Fanatik Üye
Fanatik Üye

Mesaj gönderen Veda »

Y4HY4 yazdı:Ben olsam işe alırdım çünkü biraz düşününce klasikleşmiş özgeçmişlerden farklı olduğu kesin zaten.Bu da yaratıcılık olarak bence güzel...

Evet artık klasikleşmiş CV'ler geride kaldı. İnsanlar üretken ve verimli olduğunu düşündüklerini tercih ediyor.

O yazı-tura faslı neydi yaaa...
:heh: :heh: :heh:

Kullanıcı avatarı
VSaBaH
Tasarımcı Yönetici
Tasarımcı Yönetici

Mesaj gönderen VSaBaH »

Fifa99 mevzusuna çok güldüm :D

Teşekkürler !
 !
REKLAMLARA YAPILAN TIKLAMA BİZİM TEK GELİR KAPIMIZDIR. LÜTFEN ADBLOCK TARZI EKLENTİLERLE REKLAMLARI ENGELLEMEYELİM. BİZE EN GÜZEL TEŞEKKÜRÜ BU ŞEKİLDE YAPABİLİRSİNİZ. TEŞEKKÜRLER...

Resim

Kullanıcı avatarı
swashbuckler
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

Mesaj gönderen swashbuckler »

paylaşım için teşekkürler :D