İtirafKolik

Bu bölümümüzde gülmekten kırılacaksınız...
Kullanıcı avatarı
ShiftlesS
Forum Yöneticisi
Forum Yöneticisi

İtirafKolik

Mesaj gönderen ShiftlesS »

violetflamingo, Kadın , 33 , İstanbul

Kıl sorununa akıllı çözüm
Kocamın vücudu aşırı kıllı olduğu için, tüyleri sürekli evin her yerine dökülüyor. Ben süpürüp temizlemekten bıktım, onlar dökülmekten bıkmadı. Bir gün aklıma bir fikir geldi ve neden olmasın diyerek bir petshop'a gittim. Kedilerin tüy dökmelerini azaltıcı bir şampuan varmış, ondan aldım ve bu şampuanı duş şampuanı kutusuna koydum. Kocam haliyle hiçbir şeyden şüphelenmeden kullandı bunu. Ondan bunun için özür diliyorum ama faydasını gördüm. Başka çarem yoktu kocacığım!

ümüşş , Kadın , 27 , İstanbul

Şüphe
Kocamı ne zaman Msn'de bir kadınla konuşurken görsem, hemen liseden arkadaşı çıkıyor. Kız lisesi mezunu olduğundan şüpheleniyorum!

mitto, Erkek , 32 , İstanbul

Gerginlik
Bir alkış da bölük Komutanının odasında bölük komutanına "Şimdi askerlikten konuşmayalım, beni geriyor." diyen asker arkadaşıma gelsin. Kendisi şimdi diskoda geriliyor...

dalginprof, Kadın , 24 , İzmir

Rusça
Rusça kursuna gittiğimi duyan anneannemin evlere şenlik yorumu: "Bu (erkek kardeşimi göstererek) gitse anlarım da sen nataşa olmak için mi gidiyorsun?"

ladyofneverland, Kadın , 29 , Tekirdağ

Salvador Dali
Sevgili ile eve gelinir. Yaptığın son yağlı boya tabloyu sehpada gören sevgiliden nasıl bulduğuna dair yorum istenir. Sevgiliden gelen akıllara ziyan yorumla magma yollarına çıkılır. "Halt etmiş Salvador Dali senin yanında, sen ondan daha yamuk çiziyorsun!"

Kainan, Erkek , 25 , Antalya

Operatörde devrim
Kardeşime kontör göndermek için "Oğlum 50 2277" yazıp, mesajı da kardeşime gönderen anneme kocaman bir alkış istiyorum.

ofof23, Kadın , 24 , İstanbul

Holştayn
Yatırım olarak bir çiftlik dolusu Holştayn ineği alıp onların sütünü satma hayalleri kuran bir kocam, bu sayede bol bol süt banyosu yapmayı hayal eden bir kayınvalidem ve "Ben buraya nereden düştüm?" diyen ben varım...

rumuzsuz olmaz m, Kadın , 47 , Aydın

Psikopatım
Küçükken sinekleri öldürüp ipe dizdiğimizi anlattığımda, kızım bana "psikopat" dedi. Çok kırıldım. Oyuncak vardı da biz mi oynamadık?

budamıolmadıyaa, Kadın , 24 , İstanbul

Mühendis
Şu kriz ve işsizlik zamanında mühendis olmamın bana sağladığı tek yarar, 3 yaşındaki yeğenimin sürpriz yumurtalarından çıkan parçaları birleştirip oyuncak haline getirdiğim için gelip beni defalarca öpmesi.

katyusa, Kadın , 24 , İstanbul

Etiket
Uçuş boyunca çok sevimli ve tonton bulduğu yaşlı teyzenin üstüne titreyerek yardımcı olduğu için teyzeden inerken, ''Evladım, çok sağol yardımların için, biz de sizi or...u biliyorduk...'' cümlesini duyan hostes arkadaşıma sizlerden kocaman bir alkış lütfen.

densizdevekulağı, Erkek , 33 , Şanlıurfa

Yaşlanıyorum
Okulun en genç bekar öğretmeni olarak bilin, bu havayla kendinden emin olarak ortalıkta dolaş; öğretmenler odasında evlenmek için daha genç olduğunun geyiğini yaparken abin yaşında, iri kıyım, kel kafalı, göbekli, bir herif çıksın ve elini öpmek için hamle yapıp "densizdevekulağı hocam, beni tanıdınız mı? Ben Yasin, bizim ......... Lisesi'nde edebiyat hocamızdınız, ben de bu okula atandım, artık beraber çalışacağız!" desin. Senin yüzünden yaşama sevincimi yitirdim Yasin!

Kullanıcı avatarı
Y4HY4
KF Yönetim Yetkilisi
KF Yönetim Yetkilisi

İtirafKolik

Mesaj gönderen Y4HY4 »

Güzel bir konu +500 KFL...

Kullanıcı avatarı
dikenüstünde
Süper Yetkili
Süper Yetkili

İtirafKolik