İtirafKolik 2

Bu bölümümüzde gülmekten kırılacaksınız...
Kullanıcı avatarı
ShiftlesS
Forum Yöneticisi
Forum Yöneticisi

İtirafKolik 2

Mesaj gönderen ShiftlesS »

Garfield05, Kadın, 35, Ankara
Bir şey mi ima etti?
35 yaşında evlenen komşumuzun oğluna;
— O hala bekâr mıydı? 50 yaşında evlenseydi bari!,diyen babam yanında benim oturduğumu görmemiş olabilir mi? Bana bir şey
ima etmiş olamaz; tabii ya olamaz! Ya babam benim yaşımı bilmiyor
ya da hala beni küçük kızı olarak görüyor.

moonlight_9, Kadın, 30, Denizli
Türk Lokumu
Ana haber bülteni muhabiri, Türk lokumlarının Rumlar tarafından tescillendiğini söyleyerek satıcıya;
— Artık lokumlarınızı AB ülkelerinde satamayacaksınız ama.
Satıcı bir an düşünüp gayet kendinden emin bir şekilde şu yanıtı veriyor: - Biz satarız!

Ergonomik, Kadın, 26, İstanbul
Altıpatlar
Üst komşum X Amca geçen hafta ameliyat olacaktı. Kimsesi olmadığı için yardımcı olmak amacıyla eşimle beraber gittik. Ancak doktor önce kan ve idrar tahlili istedi. X Amca konuya doğrudan giriş yaptı; "Kızım, sen gel. Kocanı görünce kusuyor benim altıpatlar." Kocamdan sert bakışlar, benim şaşkın bakışlarım ve doktorun kahkahası...

Kel_Ama_Yakışıklı, Erkek, 29, Ankara
Arka Sıra Dinle Burayı
6 Kasım akşamı, Nilüfer Turizm 18.00 İstanbul-Ankara arabasında arkamda seyahat eden sarışın güzel, beni Bolu'ya kadar kilitlediğinin ikimiz de farkındayız. Ama dikkat edersen inerken seni sallamadım bile. Ne bir göz süzme, ne bir "topraklarımın bütünlüğünü tartışabiliriz" bakışı. Ben sana "olmaz" dedim, ama sen horlarken duymamış olabilirsin tabii.

Fabrikatörcü_, Erkek, 37, İstanbul
Yine aynı konu
Özlemişiz birbirimizi sevgilimle, yastık muhabbeti yapıyoruz. Göğüslerinin güzelliğinden ve büyüklüğünden bahsediyorum. "Ben de büyük severim diyor. Ortam buz kesiyor bir anda. Sonra mı? Özlemlerimizi gidermek sonraya erteleniyor yoğunlaşma bozukluğundan!

Müzevir, Kadın, 34, Kilis
Eyalet-im
İnternette gördüğüm "GA" harfleri için "Bu Amerika'da hangi eyaletin kısaltması?" diye sorduğumda "Galiforniya." diye cevap veren Doç.Dr. bir kocam var.

Cadıyım_evet, Kadın, 30, İzmir
Başın öne eğilmesin
Dolmuşta şoförün arkasına oturdum. Dışarıda deli gibi yağan yağmurun açık olan pencereden beni ıslatması bir tarafa bir de gecen arabalardan sıçrayan çamurdan korktuğumdan şoföre: "Suratıma çamur sıçrarsa yalatırım o çamuru sana!" diye çemkirdim. Şoför dikiz aynasından sırıtarak bana baktı. Ben dikiz aynasından kaşlarım çatık ona baktım. Yanımdaki kadın dönüp hayretle bana baktı. Ben durumu çakıp önüme baktım. Şoförün yanında oturan adam gülerek şoföre baktı. Ben önüme baktım, ben önüme baktım, hep önüme baktım. ))))))))))))))))))

depresyonlutanrıca, Kadın, 23, Hatay
Boşanma sebebi
Eşinden yeni ayrılan arkadaşım, ayrılık nedenini soranlara "Sanırım bizde erken boşanma var." yanıtını veriyor. Bu benim arkadaşım olamaz değil mi?

uglyking05, Erkek, 30, ABD
Kamerasız olmaz
Evlenmemden iyice ümidini kesen annem, artik e-mail ile bana her hafta bulduğu kızların MSN adreslerini gönderiyor. "Anne bu işler böyle olmaz, yüz yüze görüşmemiz gerekir" dediğimdeyse "Merak etme kamerası olmayanları göndermiyorum." diyor. Canim annem, iyi ki varsın...

kopyakoyun, Kadın, 42, İstanbul
Seçici ozgreenmania;
Ben olayı biraz daha abarttım sanırım. Eski kocama, evlenip mutlu olsun, yuvasını kursun diye birilerini bakmaya başladım bile. Kendisi bizzat rica etti benden. Neymiş; on yıldır evli olduğumuz için onun, nelerden hoşlandığını ondan daha iyi gözlemlemiş biri olduğum için aradığı kadını da sadece ben bulabilirmişim. Anne aradıkları tezi doğru sanırım.

emelim100, Kadın, 32, Yurtdışı
Karizma yerlerde!
1.90 boyunda, 110 kg ağırlığında, kelimenin tam anlamıyla ''ağır abi'' formunda yaşayan, karizmatik kocama sinirlendiğim için az önce telefon ayarlarını değiştirdim. Artık onu arayan herkes, Latif Doğan’dan Küstüm'ü dinleyecek! Bittin güzelim sen bittin.

Çok canlar yakar, Kadın, 23, Yurtdışı
Memleketim erkeklerine sevgiler
Sen kalk, saatlerce hazırlan "Cadılar Bayramı partisine gidiyorum, bu gece asla elim boş dönmem" de; sonra bütün gece "Bu tavuklar haram mı?" "Alkolsüz diye aldığım birada %1 alkol varmış" muhabbeti yapan Suriye, Mısır, Arnavutluk ve Azerbaycan vatandaşlarından başkasını göreme. Ben ülkemi özledim!

İtiraf zor, Kadın, 21, İstanbul
Babam Âşık Oldu
Babam, otuz beş sene sonra anneme "aşkım" demeye başladı. Aldattığını düşünmekteyiz!

xdegilcarpi, Erkek, 25, Antalya
Finans uzmanı
Eski iş arkadaşım askere giderken mesleğini "finansçı" olarak yazdırmış. Bu bilgiye dayanarak kendisine "fayans döşeme" işini uygun görmüşler. Benzerliği kuran, bulan, yaratanları tebrik ediyorum.

İrdi, Erkek, 27, İstanbul
"Sakince"
Bugün bindiğim belediye otobüsünün şoförü, seyir esnasında sakince yerinden kalkıp ön kapının yanına kadar sakince yürüyüp, sakince camdaki buğuyu silip, yine sakince dönüp yerine oturdu. Ben mi? Ben de bu yaşta kalp hastası oldum!

omayraomayra, Kadın, 26, Yurtdışı
Sancılı dakikalar
İlk sevgili, ilk sevişme. Daha önceden izlenilmiş filmlerde görülenlerden de faydalanılarak olaya renk katmak için "ayh, oh, aman" ve benzeri ses efektleri kullanılır. Sevgili olayı yarıda kesip "Ağrıyor mu?" diye sorar. Hayır, Helga’lardan, Olga’lardan öğrendiklerimi uyguluyorum denmez, denemez.

WerderWerememFc, Erkek, 25, Çanakkale
Modern fırlama
Büyük bir gürültü duyup salona koşan ve televizyonu yerde görünce tam 5 yaşındaki yeğenimi azarlayacağı sırada "Sus zaten canımı zor kurtardım!" diyerek arazi olan yeğenime ve ağzının payını alınca dona kalan yengeme büyük bir alkış lütfen.

rumuz1977, Kadın, 30, Ankara
Allah’ım Bu Kâbus Ne Zaman Bitecek?
Değerli üniversite hocam T.O.! Ben senin dersinden geceli ve mezun olalı tam 7 sene oldu. Girme artık rüyalarıma yaa!

Fırsatmaliyeti, Erkek , 21 , Adana
Bahanede son nokta
O kocaman alkışlarınız Has Turizm'in bahane yaratmada usta muavinlerine gelsin lütfen. Muhteremler, 3 saatlik otobüs yolculuğunda erken inen olur da filmi kaçırır diye film izlettirmiyorlar. Tabii bu bahaneyi duyan itiraf com okuru da elindeki karikatür dergisini bırakıyor. Düşünüyor, düşünüyor, düşünüyor...