İtirafKolik 6

Bu bölümümüzde gülmekten kırılacaksınız...
Kullanıcı avatarı
ShiftlesS
Forum Yöneticisi
Forum Yöneticisi

İtirafKolik 6

Mesaj gönderen ShiftlesS »

böceksevgisi, Kadın , 26 , İstanbul

Psipsikopatım
Yalanlar söyleyerek geçirdiğim hayatımdan bunalıp psikoloğa gitmeye başladım. Fark ettim ki daha ilk seansta ona da yalanlar söylüyorum. Böylece artık iflah olmayacağıma inanmış bulunuyorum. Şu an bu kriz ortamında verdiğim vizite ücretine yanmakla meşgulum.

misskoten, Kadın , 26 , Edirne

Kimdir bu
Sorumuz: "Cahit Arf kimdir?" Cevabımız: "Matematikçidir, beyaz kafalıdır, gözlüklüdür, 10 TL'nin üzerinde resmi vardır." Şimdi söyleyin bana bu miniğimizi ne kadar alkışlarsınız?

oksipitale, Kadın , 30 , İstanbul

Bir taşla iki kuş
Yeni doğmuş oğluma, ısrarla babasının demode ismini koymaya çalışan kocamı vazgeçirmek için, o ismin eski sevgilimin adı olduğunu söyledim. Sonuç; artık babasından bile bahsetmiyoruz.

susediri, Erkek , 40 , Ankara

Fonksiyon öncelikli
Soğuk, kutba yakın bir ülkeye, oradaki kış hayatını merak edip de giderken, benimle gelme kararı alan arkadaşa, kendisini sıcak tutup, konfor sağlayacağını belirterek termal içlik almasını önerdim. Vakit bulabilirse alacaktı... Gereken bu vakti bulamadığını, havaalanındaki bekleyişimiz esnasında otururken, bacak bacak üstüne attığında sıyrılan paçasının altından görünen ve alt kısımları dantelli olup, sonrasında, eşine ait olduğunu itiraf ettiği iç giysisini fark edince anlamış oldum.

dereboyu, Erkek , 41 , Eskişehir

Mart kedileri
Balkondan gelen yüksek sesli kedileri kastederek "Şu kediler kadar olamadık!" diyorum. Karımdan gelen cevap: "Hiç mi başı ağrımaz bunların?"

escape78, Erkek , 31 , Ankara

Telefonu çalan dondurmayı alır
neoldu_şimdi 'nin itirafını okuyunca aklıma geldi. Ehliyet kursundayken, trafik dersinde sınıfça karar alıyoruz. Kimin cep telefonu çalarsa tüm sınıfa dondurma ısmarlayacak. 2 aylık ders süresince 2-3 arkadaşımız ceza olarak sınıfa dondurma getirdi. Ben mi? Yaklaşık 20 kez hocanın cebini gizli numaradan aradım. Bir gün de cebini sessize alma be hocam!

balıktutanşaşıkedi, Erkek , 39 , Ankara

Evrim
Çok kıllı olan komşumuzun eşinin yorumu: "Gençken babayiğit görünüyordu, hoşuma gidiyordu ama yaşlanınca kutup ayısına döndü!"

masum(!)melek, Kadın , 25 , Ankara

Patrona saygı
Evet yaptım. Patronun odasına gitmek için ayağa kalktım, kapıya yöneldim ve daha kendi odamdan çıkarken, kendi kapımı çaldım. O derece bir saygı yani!

justbetiesto, Erkek , 20 , Ankara

Tıbbi atık
Hastanenin "Tıbbı Atık" bölümünde görevli; turuncu tulumlu, sırtında kocaman tıbbi atık yazan ve oldukça çirkin olan yaşlı adama asansör beklerken: "Ayyy tipe bak valla tam bir tıbbi atık." diyerek laf atan yapay zekalı kişi benim ablam olur. Bunun üzerine ablamın şişman olduğunu görüp, "Yük asansörü öbür tarafta, burada boşuna bekleme." diyerek cevap veren eli öpülesice kişilik ise tıbbi atıktır.

arıyorumamayok, Kadın , 26 , Ankara

Sapsız balta
Bir alkış da "Oğlum yirmi iki yaşına geldin, hala bir baltaya sap olamadın!" diyen annesine "Anne, elli yaşına geldin, hala benden bir sap olmayacağını anlamadın!" diyen sap kardeşime gelsin.

hadi!bea, Kadın , 24 , İzmir

Bıktım
Hocanın odasına flash bellekte ödev teslim etmeye gidilir. Bellek hocaya verilir ve hoca sorar, "Hangi dosyanın içinde?" Offf, dosyanın adını değiştirmeyi nasıl unuturum ya! "Bıktım dosyasının içinde hocam..." Kalır mıyım, geçer miyim?

çiselemek, Kadın , 30 , İstanbul

Mahkeme kararı
Hakim, aile içi danışmanlık hizmeti veren kuruluştan psikolojik destek almamıza karar verip boşanma davasını reddetti. Avukatım psikolojik destek alması gereken kişinin kocam olmasını söyleyerek karara itiraz etti. Hakim, sert bir üslupla bekara karı boşamak kolaydır atasözünü hatırlattı, avukatım ilk evliliğini ne zor şartlarda bitirdiğini detaylıca hakime anlattı, hakim "Ama ben bu çocuklarda ışık görüyorum." diyerek avukata itiraz etti, avukatım "O gördüğünüz ışık değil, ateşte patlamaya neden olacak bir kıvılcım." dedi. Derken yükselen sesleri yatıştırmak bana, "Karımın psikolojisini bozdunuz, bizi üzmeye hakkınız yok; sakin olun!" demekse kocama düştü... Ve yine yine yine, boşanamadık!