Hayata Dair...

Bu bölümümüzde gülmekten kırılacaksınız...
Kullanıcı avatarı
Siyah Sandalye
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

Hayata Dair...

Mesaj gönderen Siyah Sandalye »

"İlk yemeğe çıkışımızda cep telefonu çaldı. Elini çantasına attı.
Kurcaladı,kurcaladı. Telefon uzun uzun çalmaya devam ediyordu. Bir türlü bulamadı.Sonra o güzel cümle döküldü dudaklarından: ‘Evde mi bıraktım acaba?’ Onun tam aradığım kız olduğuna karar verdim."

"6. His filmini izledin mi dedim. Hayır ama çok övdüler dedi. Bende filmin CD’si var, istersen vereyim izle, ben de çok beğendim dedim. Şimdi izlesem bir şey anlamam, ilk 5 tanesini izlemem lazım önce dedi.Sustum. Gülmedim bile. Artık görüşmüyoruz."

"Evlenmeyi düşündüğü erkek arkadaşının ”benden önce biriyle oldun mu?” sorusuna, ”buraya gelmeden önce mi?” cevabını vererek evlilik umutlarını magmalara atan hatunun gerçek sarışın olduğunu söylememe bilmem gerek kaldı mı?"

"Aniden fenalaşan annelerini apar topar hastanenin acil servisine taşıyan,ancak yarım saat sonra doktorun “maalesef annenizi kaybettik” demesiyle annelerinin öldüğünü öğrenemeyen(!) bunun yerine “ulan nasıl kaybedersiniz koca kadını daha demin buradaydı!” deyip doktoru bir güzel döven
komşularım var duyurulur…"

"Her zaman canım, aşkım diyen kocam Ramazan geleli beri, orucu bozulmasın diye bana ”kanka” diyor ya…"

"Önümüzde ilerleyen tankerin üzerindeki ‘DANGER’ yazısını görüp de “Allah’ın akıllısı, tanker yazacağına danger yazmış” diyen ve arkasından kahkahalarla gülen teyzemi nerelere göndersem acaba?"

"Bu zamana kadar hiçbir şeyi alkışlatamamıştım kısmet bugüneymiş. Lütfen o büyük alkışlarınız pilota “Uçağı kıbleye çevirin, namaz kılacağım” diyen gurbetçi vatandaşımıza gelsin. Haberi gördüğümde ben öyle yaptım da."

-Alıntı-

Kullanıcı avatarı
ShiftlesS
Forum Yöneticisi
Forum Yöneticisi

Hayata Dair...

Mesaj gönderen ShiftlesS »

Siyah Sandalye yazdı:"İlk yemeğe çıkışımızda cep telefonu çaldı. Elini çantasına attı.
Kurcaladı,kurcaladı. Telefon uzun uzun çalmaya devam ediyordu. Bir türlü bulamadı.Sonra o güzel cümle döküldü dudaklarından: ‘Evde mi bıraktım acaba?’ Onun tam aradığım kız olduğuna karar verdim."

Zuhaha Ayyy koptum yaaa :haha: :haha: :haha: :haha:
+50kfl

Kullanıcı avatarı
Siyah Sandalye
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

Hayata Dair...

Teşekkürler :sagolun:

Kullanıcı avatarı
dikenüstünde
Süper Yetkili
Süper Yetkili

Hayata Dair...

Mesaj gönderen dikenüstünde »

Siyah Sandalye yazdı:"İlk yemeğe çıkışımızda cep telefonu çaldı. Elini çantasına attı.

-Alıntı-

Çok komiiiiik :haha:

Siyah Sandalye yazdı:
"Her zaman canım, aşkım diyen kocam Ramazan geleli beri, orucu bozulmasın diye bana ”kanka” diyor ya…"

-Alıntı-

Yuh artık :haha:
Sağol Kübra.

Kullanıcı avatarı
Siyah Sandalye
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

Hayata Dair...

Sen sağol kardeşim ;)