1. sayfa (Toplam 2 sayfa)

Mesaj Sayınızda Patlama mı Yapmak İstiyorsunuz?

Gönderilme zamanı: 27 Eki 2009 [ 21:15 ]
gönderen dikenüstünde
Mesajlarınız Arttırmanın Kurallarını veriyorum sizlere

1. Yeni üyelerimiz kategorisine girin ve her gelene "hoşgelmişsen ağam", "we aleykumesselam ve rahmetullahi ve berakatuhu", "Misyona sadakat konusunda elinden geleni ardına koyma tamammı!", "Tüh, geleceğinizi bilseydik kurban keserdik ama haberimiz olmadı, niye haber vermediniz kıymettar efendim?", "Geldiğin gibi gidersin!" mealinde sözler yazın. Bu mesajları istisnasız her başlığa yazarsanız mesaj sayınızı epeyce yükseltmiş olursunuz. Ayrıca "yeni üyelerimiz"in sempatisine de mazhar olabilirsiniz. Fakat mevzubahis "yeni üyemiz", aynı şeyi başkasının başlığına da yazdığınızı görürse hakkınızda pek müsbet şeyler düşünmeyecektir, benden söylemesi. Neyse, bizim amacımız mesaj sayımızı uçurmak olduğu için bunların hiçbir önemi yok. Elalemin ağzı torba değil ki büzesin, değil mi azizim?
2. Genel bölümünede dadanın, kazara açık kalmış bir konu bulursanız affetmeyin. "Eline sağlık", "ellerine sağlık", "beynine sağlık", "efsane geri döndü korksun üyeler", "abi var ya senin üstüne tanımıyorum, "Helal olsun usta, üstad büyüksün" gibi mesajlar atın. Bunu da her başlığa atın ki takdir bekleyen gövde göstericisi sevinsin, garibim, o kadar uğraştı değil mi? O sevinirken sizin mesaj sayınız da yükselmiş olacak, ne güzel, alan memnun, satan memnun.

3. Birisi sual mi etmiş bir başlıkta? "aha şimdi yandık" demeyin, onun da bir yöntemi var. Soru başlıklarına girin ve şunu istisnasız hepsine yazın. "Daha önce verildi kardeşim, arama yapmadan konu açıyosunuz! forumu kirletiyorsunuz! Allah belanızı.. vermesin!"... Muhattabınızı şok edecek, forumun temizliğine çok önem veren bir şahsiyet gibi görünecek, mesaj sayınızın uçuş sırasında büyük irtifa kazanmasını sağlayacaksınız böylelikle.

4. Birisi bir döküman mı yazmış? İşimiz çok basit. Girin başlığa, "eline sağlık" veya "keşke alıntıdır yazsaydın" deyin. Bu kadar...

5. Mizah bölümünde de bir format vardır tabii. Burası aslında mesaj patlatmak için oluşturulmuştur. Her başlığa "", "höhöhöhöhöhö", "çok komik", "eline sağlık ya nerden buluyosunuz böyle şeyleri", "ağa sağolasın bu günde bile beni güldürdün ya, Allah da seni güldürsün", "yok bölle bi şii yaaaa!", "daha önceden açılmıştı kardeşim arama yap, adamı hasta etme!" mealinde mesajlar gönderin. Mal bulmuş mağribi gibi sevinebilirsiniz, zira bu mesaj sayınıza inanılmaz bir katkı yapacaktır. Fakat çok kötü bir örnek var halihazırda, eğlence mizah geyik bölümünde ve sırf bu örneğin diğerleri tarafından örnek alınması, ibret alınması için silmediğimi belirteyim. Şöyle ki konunun ilk mesajında bir vatandaş şifreli bir dosya yayınlar rapidsharede... Onun hemen ardından ilk sıradan mesaj kapma gayretindeki kanı kaynayan, azimli bir arkadaşımız "yaa çok güzel, eline sağlık, koçumsun, süper bi şey" mealinde bir mesaj yazar. Fakat ardından gelen mesajlarda dosyanın rar şifresi olduğu anlaşılır ve arkadaş fena halde rezil-kepaze edilir. Hoş, mesaj sayısının yükseltilmesi gibi mukaddes bir amaç uğrunda rezil de olunur, kepaze de...

6. Haber başlıkları genelde yorum ve dolayısıyla zeka isteyen başlıklardır, aman diyim, onlardan kaçının. Veya hepsine sırasıyla "güzel çalışma" veya "daha önce verilmişti galiba" şeklinde mesaj atın ve ardınıza bile bakmadan kaçın.

7. Başlıklarda uzun uzadıya mesaj yazmayın. Ufak bir smiley herşeyi ifade ederken niye klavyenin tuşlarında parmak gezdiresiniz ki? Hem kalorilerinize yazık, hem de -daha önemlisi- mesaj sayınızı patlatabilmeniz için pek değerli olan zamanınıza... Smiley’lerden vazgeçmeyin.

8. Çöp Kutusu na taşınan başlıklara mesaj yazmayın. Onlar nasıl olsa silinecek. Vakit kaybetmeye ne gerek var?

9. İğneli başlıklara dadanın. bu yazdığınız mesajların uzun süre silinmeyeceğine dalalet eder, çünkü iğneli başlık önemlidir ve mevcudiyetini uzun müddet muhafaza ve müdafa etmekle meşgûldür.

10. Arada sırada birinin açtığı konunun içeriğini ful kopyalayın ve yeni konu olarak açın. Birileri size "daha önce verilmişti gardaşım" derse cevap verirsiniz, belki konu gözden kaçarsa mesaj sayınızı epeyce yükseltmiş olursunuz.

11. Üyelik problemleri başlığında konu açıp bu işi bir türlü anlayamadığınızı söyleyin. Bir daha dönüp bakmayın, zaten anlamazsınız. Veya başlığı izlemeye ve "anlamıyomki" diye mesaj yazmaya devam edin, işe yarayabilir.

12. Gündem bölümüne girip "arkadaşlar polemik çıkabilir"vari kehanetlerde bulunun. Faydası olacak, emin olun.

13. Zeka sorusu varsa hemen atlayın. Zaten sizden önce birileri o soruyu çözmüş ve cevabı yazmıştır. Siz de ondan cevabı öğrenin ve mümkün olduğunca az kelime kullanarak yazın. "Zeka sorusu" deyip geçmeyin, bir konuda aynı cevabın 30 kere tekrarlandığına şahit oldum an itibarıyla, çileden çıktım.

14. Bir başlıkta resim varsa, resim çıksın-çıkmasın, "resim çıkmamış abi" deyin, şamatayı izleyin.

15. TÜM BU DEDİKLERİMDEN EN AZ 2 TANESİNİ 1 HAFTA BOYUNCA HARFİYEN YAPIP DA YÖNETİCİLERİN GAZABINA UĞRAMAYAN OLURSA BERİ GELSİN..


-alıntı-

Mesaj Sayınızda Patlama mı Yapmak İstiyorsunuz?

Gönderilme zamanı: 27 Eki 2009 [ 21:42 ]
gönderen anamenia
:haha: :haha: Cidden çok komikmiş yaa ben de çok güldüm.

12. Gündem bölümüne girip "arkadaşlar polemik çıkabilir"vari kehanetlerde bulunun. Faydası olacak, emin olun. En güzeli buydu.Hala gülüyorum.Aslında böçyle bir konunun altına bunları yazmak saçmalık ama ben hep böyle yapıyorum ama mesaj sayısında patlama yapmak için değil sadece beğendiklerime.Yine de yeni üyelere okunması teklif edilir kesin işlerine yarar :haha: 50 kfl

Mesaj Sayınızda Patlama mı Yapmak İstiyorsunuz?

Gönderilme zamanı: 28 Eki 2009 [ 11:19 ]
gönderen GS Rh (+)
BU NE LAHANAAA ...... :haha:

3. Birisi sual mi etmiş bir başlıkta? "aha şimdi yandık" demeyin, onun da bir yöntemi var. Soru başlıklarına girin ve şunu istisnasız hepsine yazın. "Daha önce verildi kardeşim, arama yapmadan konu açıyosunuz! forumu kirletiyorsunuz! Allah belanızı.. vermesin!"... Muhattabınızı şok edecek, forumun temizliğine çok önem veren bir şahsiyet gibi görünecek, mesaj sayınızın uçuş sırasında büyük irtifa kazanmasını sağlayacaksınız böylelikle........


Muhattabınızı şok edecek, forumun temizliğine çok önem veren bir şahsiyet gibi görünecek............(Hele buna koptum.... :haha: )


BU NE TURŞUUUU..... :haha:

10. Arada sırada birinin açtığı konunun içeriğini ful kopyalayın ve yeni konu olarak açın. Birileri size "daha önce verilmişti gardaşım" derse cevap verirsiniz, belki konu gözden kaçarsa mesaj sayınızı epeyce yükseltmiş olursunuz.....

EMEĞİNE SAĞLIK CANIIM
:haha: :haha: :haha:

Mesaj Sayınızda Patlama mı Yapmak İstiyorsunuz?

Gönderilme zamanı: 28 Eki 2009 [ 18:06 ]
gönderen tarla__kusu93
:D :D :D Daha önce verilmişti :haha: :haha:

Mesaj Sayınızda Patlama mı Yapmak İstiyorsunuz?

Gönderilme zamanı: 28 Eki 2009 [ 18:58 ]
gönderen dikenüstünde
Gerçek mi diyorsun yav delil görelim :D

Mesaj Sayınızda Patlama mı Yapmak İstiyorsunuz?

Gönderilme zamanı: 29 Eki 2009 [ 14:39 ]
gönderen VSaBaH
Resim çıkmamış abi... :D

Mesaj Sayınızda Patlama mı Yapmak İstiyorsunuz?

Gönderilme zamanı: 29 Eki 2009 [ 20:15 ]
gönderen Veda


Konu verilmişti daha önce, aaaa ne ayıp ama... :D :D :D

Mesaj Sayınızda Patlama mı Yapmak İstiyorsunuz?

Gönderilme zamanı: 01 Şub 2010 [ 21:31 ]
gönderen HayLaz_EjDer54
Konu daha önce verilmişse niye kilit yok :hayiir: :hayiir: :hayiir:

Kiliti atayım

Mesaj Sayınızda Patlama mı Yapmak İstiyorsunuz?

Gönderilme zamanı: 01 Şub 2010 [ 21:57 ]
gönderen dikenüstünde
HayLaz_EjDer54 yazdı:Konu daha önce verilmişse niye kilit yok :hayiir: :hayiir: :hayiir:

Kiliti atayım


Emin konuyla alakalı yorumdu onlar, daha önceden verilmedi yani sakin ol :D

Mesaj Sayınızda Patlama mı Yapmak İstiyorsunuz?

Gönderilme zamanı: 02 Şub 2010 [ 10:51 ]
gönderen sato54
HayLaz_EjDer54 yazdı:Konu daha önce verilmişse niye kilit yok :hayiir: :hayiir: :hayiir:

Kiliti atayım

merak etme bir şey yok sizde çocuğun üstüne gitmeyin o sadece görevini yapmaya çalışıyor :hayiir: ( :D )