Kadeş Savaşını kim yapti

Bu bölümümüzde gülmekten kırılacaksınız...
Kullanıcı avatarı
msdmr40
Ayrıcalıklı Üye
Ayrıcalıklı Üye

Kadeş Savaşını kim yapti

Mesaj gönderen msdmr40 »

Kadeş Savaşı
Tarih dersinde öğretmen birini tahtaya kaldırmış ve sormuş:
-Oğlum Kadeş Savaşını kim yaptı?
Çocuk hemen yanıtlamış:
-Hocam vallahi billahi ben yapmadım.
Hoca sinirinden çıldıracak. O sinirle dışarıya çıkmış, koridorda Matematik öğretmenini görmüş ve durumu Matematik öğretmenine anlatmış:
-Hoca hanım bu öğrenciler beni çıldırtacak; Kadeş Savaşını kim yaptı diye soruyorum, vallahi billahi ben yapmadım diye yanıt veriyorlar, çıldıracağım...
-Hocam üzülmeyin çocuktur bunlar hem yaparlar hem de yapmadım derler... Tarihçinin sinirleri iyice tepesine çıkmış ve soluğu Müdür Beyin odasında almış.
-Müdür Bey bu nasıl bir okul, ne öğrencisinde hayır var, ne de öğretmeninde; öğrenciye Kadeş Savaşını kim yaptı diye soruyorum, ben yapmadım diyor, öğretmene durumu anlatıyorum, bunlar çocuktur hem yaparlar hem de yapmadım derler diyor, kafayı yiyeceğim.
Müdür Bey: Siz hiç kendinizi üzmeyin Hocam, bunda merak edilecek birşey yok, şimdi Bakanlığa bir yazı yazar ve Kadeş Savaşını kimin yaptığını sorarız... Tarih Öğretmeni aldığı yanıt ile oracığa yığılıp kalmış ve Müdürden bir hafta izin almış...
Bir hafta sonra Bakanlıktan bir yazı:
Bu yıl ödenek olmadığı için Kadeş Savaşı yapılamayacaktır. Bilginize...

Kullanıcı avatarı
sıfır
Ayrıcalıklı Üye
Ayrıcalıklı Üye

Mesaj gönderen sıfır »

off bu ne bea harika helal abicim....

Kullanıcı avatarı
VSaBaH
Tasarımcı Yönetici
Tasarımcı Yönetici

Mesaj gönderen VSaBaH »

güzelmiş..Tarihini bilmeyen bir milletitn geleceği karanlıktır...Ama ben biliyom :D
 !
REKLAMLARA YAPILAN TIKLAMA BİZİM TEK GELİR KAPIMIZDIR. LÜTFEN ADBLOCK TARZI EKLENTİLERLE REKLAMLARI ENGELLEMEYELİM. BİZE EN GÜZEL TEŞEKKÜRÜ BU ŞEKİLDE YAPABİLİRSİNİZ. TEŞEKKÜRLER...

Resim

Kullanıcı avatarı
Gökl-l@N
Ayrıcalıklı Üye
Ayrıcalıklı Üye

Mesaj gönderen Gökl-l@N »

herkes kendi dalında cevaplamış :D

iyi hademeye sormamışlar

Hademe:
-bana ne hocam kadeş savaşından benim derdim bana yeter evde cocuk ekmek bekler karının çenesi durmuyor sen söyle bakayım etin kilosu ne kadar yaaa...

Kullanıcı avatarı
CaTaFaLQuE
Forum iğrenci

Mesaj gönderen CaTaFaLQuE »

VSaBaH yazdı:güzelmiş..Tarihini bilmeyen bir milletitn geleceği karanlıktır...Ama ben biliyom :D

Ulen oha kadeş savaşını bizimkiler yapmadı ki hititlerle bi ırk yapmıştı sende iyice zıçmışın be wolkym yaaa