İsmail Kadir ve Barış üçlüsü GERİGELDİ BÖLÜM4

Bu bölümümüzde gülmekten kırılacaksınız...
Kullanıcı avatarı
sato54
Bölüm Yetkilisi
Bölüm Yetkilisi

Mesaj gönderen sato54 »

BÖLÜM4

Bir Gün Saat akşam 19.00 sularında Gizemli Bir Yabancı Gelir.Üniformalı,Çok Ciks Ve Konuşan Biridir.Ve Silahı Vardır...içeri girer :slm:

Yabancı:merhaba :slm: umarım rahatsız etmiyorumdur ben Dedektif Cem Beleben.Acaba mahsuru yoksa Barış a bir kaç soru sorabilirmiyim.

Barış Şaşırır :hmm:

dönerci Hüseyin sorar:acaba neden?

M.Beleben herkeze hitaben konuşur:üniversite de dün saat akşam 8 sularında okulda fazla insan yoktu Barış o gün bilim projesi için kütüphanede kalmıştı.okulun en alt katında tiyatro salonunda ise prova yapan öğrenciler vardı. birden Silah sesleri duyulmaya başladı üstelik nerden kütüphanen yanındaki tiyatro salonundan fakat o sesler duyulduktan 10 dakika sonra ki o zamana kadar biz oraya varabildik.Barış Yoktu.

Barış:ama ben o anda eve gitmiştim ben silah sesleri duymadım.

M.beleben::ama arkadaşların öle anlatmıyor!
Neyse sizide rahatsız ettim ben artık gidiyim devamını sonra başka bir gün?nedersiz Barış?

Fatma teyze onu uğurlar ve ertesi gün Kadir ve Barış gazeteden ev aramaya koyulurlar Sonunda bütçelerine uygun bir öğrenci evi bulurlar Fatma teyze onlara kilerdeki eski ama yıpranmamış mobilyalarını verir
YARIN İSE EVE TAŞINICAKLARDIR

Taşınma vakti gelince
Barış:Teyze hakkını helal et diyerek yeni evlerine yerleşirler Artık her şey düzenli olmuştur Kadirin dikişleri çıkarılmış ve Barışın ise Projesi hazırdır fakat o adam tekrar gelir ve Barış a

Seninle karakola kadar ggidebilirmiyiz sanırım işimizde uzun sürer!

Fikir - YAZAN:sato54

!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!DEVAMI GELCEK!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Kullanıcı avatarı
dikenüstünde
Süper Yetkili
Süper Yetkili

Mesaj gönderen dikenüstünde »

"Çok Ciks" yazısını okuyup durdum.
Gerisini okumak içimden gelmedi.
Anlamını sorduğum kimselerden cevabını alamadığım ve hiç hoşlanmadığım bir kelimedir kendisi.

Kullanıcı avatarı
sato54
Bölüm Yetkilisi
Bölüm Yetkilisi

Mesaj gönderen sato54 »

dikenüstünde yazdı:"Çok Ciks" yazısını okuyup durdum.
Gerisini okumak içimden gelmedi.
Anlamını sorduğum kimselerden cevabını alamadığım ve hiç hoşlanmadığım bir kelimedir kendisi.

Rahime abla o kelime kötü bir kelime değil aslında argo deil küfür değil ben zaten öle kelimeler kullanmam o kelimenin anlamı:

hoş, gözebatan, yakışıklı, anlamında diye biliyorum ama yanlış
bir kelime kullandıysam özür dilerim.