Mutlaka Bakınnnn..!!!! Ama mutlaka...

Bu bölümümüzde gülmekten kırılacaksınız...
Kullanıcı avatarı
$EI-IZAI)E
Ayrıcalıklı Üye
Ayrıcalıklı Üye

Mutlaka Bakınnnn..!!!! Ama mutlaka...

Mesaj gönderen $EI-IZAI)E »

Bu olay, 19 Mayıs Üniversitesi Gıda Mühendisliği Bölümü'nü 2004 yilinda bitiren Dilek isimli bir kizin basindan gecmis.
(Böyle anlatiliyor, soyadi yok)
Dilek bir gün okuldan cikmis, durakta minibus bekliyormus.
Yalniz korkunc yagmur yagiyormus bu arada. Kizin önüne bir araba yanasmis. iyi giyimli, temiz yüzlü bir genc, "yanlis anlamayin n'olur. Ben de yakin zamana kadar ögrenciydim.
Islanmayin, gelin ben sizi uygun bi yere kadar birakayim" demis.
Dilek, basta biraz tereddüt etmis ama cocugun iyi niyetine inanmis ve
arabaya binmis. Yolda sohbet filan etmisler. Hoslanmislar birbirlerinden. Cocuk, lütfen izin verin sizi evinize birakayim. Bakin yagmur da iyice hizlandi" demis,
Dilek kabul etmis tabii. Sohbet iyice koyulasmis. Kizin evine gelmisler, bu arada telefon degis tokusu yapmayi da ihmal etmemisler. Dilek cok
etkilenmis cocuktan. O hafta her telefon caldiginda yüregi hop etmis, "Ay benimki mi ariyor?" diye telefona kosmus. Ama arayan olmamis maalesef. Dilek yüzünü kizartip cocugu aramaya karar vermis, "Belki numarami kaybetmistir, n'olucak ki ben arasam" deyip kandirmis kendini.
Telefonu aglamakli bi kadin sesi acmis. Meger teyze, bizim cocugun annesiymis ve hickira hickira, oglunun trafik kazasinda öldügünü söylemis.
Anlattiklarindan Dilek anlamis ki, cocuk onu biraktiktan 5 dakika sonra yapmis kazayi. "Keske eve birakmasaydi. Benim bunun sorumlusu"
diyerek hemen kendini suclamaya baslamis.
Sucluluk duygusundan kurtulmak icin teyzeden adresi almis, "En azindan bassagligina gideyim bari" diye düsünmüs. Ziyaret aglamakli ve de yasli geçmis.
Ayrilma vakti geldiginde iyice havaya giren kiz, "Bana oglunuzdan bi hatira verir misiniz? Onu gercekten cok sevmistim" demis. Bunun üzerine anne iceriye gitmis, döndügünde elinde cocugun kaza günü üzerinde olan gömlek varmis. Üstelik de hala kanlar icindeymis gömlek. Dilek cok
kötü olmus, gömlegin niye saklandigi! ve niye ona verildigi anlamsizligina
ragmen yine de kadini kiramayip almis kanli gömlegi. Ama eve gelir gelmez ilk isi gömlegi yikayip ütülemek olmus. Bütün gece gömlege baka baka, aglamis.
Sürekli de, Onu ben öldürdüm, onu ben öldürdüm" diye tekrar ediyormus kendi kendine.
Artik aglamaktan bitap düstügünde gömlegi yastiginin altina koymus ve
yatmis.
Sabah uy andiginda kendini daha iyi hissediyomus. Ama yastigi kaldirdiginda bir de görmüs ki gömlek yine kanlar icinde.
inanamamis bu duruma. "Herhalde dün o kafayla iyi yikayamadim" diyerek yeniden yikamis gömlegi.
Ama ertesi sabah da hic bi degisiklik yokmus gömlekte, yine kanlar icindeymis.
Bunun üzerine Dilek girdigi ruhsal cöküntünün de etkisiyle bir hocaya gitmeye karar vermis. Cünkü basina gelen olayi mantiksal olarak bir türlü aciklayamiyormus. Cevresinden edindigi bilgiyle degerli bir insan olan Riza hocayi bulup olayi basindan sonuna anlatmis. Riza hoca uzun uzun dualar okuduktan sonra Dilek` e gömlegi neyle yikadigini sormus.
Dilek de tam iki kez deterjanla yikadigni, ilk basta gömlegin
temizlendigini fakat sabah tekrar kanlar icinde oldugunu aglayarak anlatmis. Bunu duyan Riza hocanin gözleri faltasi gibi acillmis ve ellerini Dilegin kafasina dokundurarak sorunun cözümünü söylemis :

"A benim salak kizim, hic normal deterjanla kan lekesi cikar mi?
Hem renkli hem de renksiz camasirlarinda OMO kullanmalisin!"
hehehehe....

nasil???
:D :D

Kullanıcı avatarı
sıfır
Ayrıcalıklı Üye
Ayrıcalıklı Üye

Mesaj gönderen sıfır »

off piskoparsın biliosun dimi :lol:

Kullanıcı avatarı
zuzum1
Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye

Mesaj gönderen zuzum1 »

ya süper sonunu bu şekil beklemiyorudum koptum valla

Kullanıcı avatarı
ARENA
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

Mesaj gönderen ARENA »

gençlik hangi foruma girsem hangi mail gruna girsem bu var
Ayrıca bu yazı başka bir isimle bu forumda da verildi....

Kullanıcı avatarı
VSaBaH
Tasarımcı Yönetici
Tasarımcı Yönetici

Mesaj gönderen VSaBaH »

ARENA yazdı:gençlik hangi foruma girsem hangi mail gruna girsem bu var
Ayrıca bu yazı başka bir isimle bu forumda da verildi....

Ooof ARENA bir kerede duymamış takliti yapasana ya adam uğraşmış koymuş bende 3 kere okudum ama hiç söylüyor muyum???
 !
REKLAMLARA YAPILAN TIKLAMA BİZİM TEK GELİR KAPIMIZDIR. LÜTFEN ADBLOCK TARZI EKLENTİLERLE REKLAMLARI ENGELLEMEYELİM. BİZE EN GÜZEL TEŞEKKÜRÜ BU ŞEKİLDE YAPABİLİRSİNİZ. TEŞEKKÜRLER...

Resim