Komplocu çocuk

Bu bölümümüzde gülmekten kırılacaksınız...
Siyah_Beyaz
Kurucu Yetkili
Kurucu Yetkili

Komplocu çocuk

Mesaj gönderen Siyah_Beyaz »

Minik yaramaz, boynuna bi ip geçirdiği ölü kurbağayı çekiştire çekiştire yolda gidiyormuş.. Derken bir randevuevinin kapısına gelmiş, tak tak kapıyı vurmuş, kapıyı şişko çirkin bi kadın açmış... Çocuk avazı çıktığı kadar bağırmış:

BURDAKI KIZLARDAN BIRINI ISTIYORUM. PARAM VAR VE ISTEDIGIMI YAPANA KADAR BURDAN GITMIYCEM."
Kadın şaşırmış ama para paradır demiş, minik yaramazı içeri almış...
Çocuk oradaki fıstıklara bakmış, sonra kadına sormuş:
"Burada bir Amber varmış, ONU ISTIYORUM." Kadın bunun üzerine "ama olmaz ki."demiş,
"bak çocuk, bence sen..."

Çocuk onu dinlemeden avaz avaz bağırmaya başlamış; "AMBER'I ISTIYORUM AMBER'I ISTIYORUM. PARASI NEYSE VERICEM."

Kadın hala şaşkın halde, "İyi tamam yukarı çık sağdaki ilk odaya git, bekle."demiş...

Sonra kadın Amber'i odaya göndermiş... 10 dakika sonra çocuk merdivenlerden yine kurbağasını sürükleye sürükleye inmiş...

Kadına para vermiş, tam çıkacakken kadın en sonunda dayanamamış seslenmiş:

"Lafımı dinlemedin çocuk, niye ille de onu istedim ki? O kızda hastalık vardı... Çocuk cevap vermiş: "Onda hastalık olduğunu biliyorum, o yüzden onu istedim...

Çünkü bu aksam annemle babam dışarıda yemeğe gidecekler, ben de evde dadımla oturucum... Onlar gittikten sonra dadım benle seks yapmak istiycek çünkü küçük çocuklardan hoşlanıyor...

Böylece burada kaptığım hastalığı ona geçirmiş olucam... Annemle babam eve döndükleri zaman, babam dadımı evine götürecek... Orda da tabi ki her gece yaptığı gibi onu becerecek, hastalık onada geçecek...

Eve döndüğü zaman annemle sevişecek, böylece o anneme hastalığı geçirecek... Sonra sabah babam ise gidecek, sütçü sut bırakmaya gelecek, annem de onu eve alacak ve onunla sevişicek, hastalık ona oda geçecek ve çok da iyi olacak...
ÇÜNKÜÜÜ
O HERİFFFFFFF
BENİM KURBAĞAMIN ÜSTÜNE BASIP ÖLDÜRDÜ!