rüşvet yinni

Bu bölümümüzde gülmekten kırılacaksınız...
Kullanıcı avatarı
MTUĞRUL
Fanatik Üye
Fanatik Üye

rüşvet yinni

Mesaj gönderen MTUĞRUL »

>>Bir Karadenizli, bir Kayserili>>ve bir Diyarbakırlı aynı>> >>>>>>>>>> >> >>trafik>> >>kazasında ölmüş>> >>Cenazeleri dualarla, göz yaşlarıyla>>kaldırılmış>> >> >>İki üç gün geçmiş, bir de bakmışlar ki>>Karadenizli, çıkmış>>>>>>>>>>>> >> >> >>mezardan, üstünü silkeleyerek>> >> >>geliyor. Önce büyük bir panik yaşanmış>>haliyle, sonra bakmış>>>>>>>> >> >>>>>>>>>> >> >>>>>>>>>> >> >>zombi>>>>>>>>>>>> >>>> >> >>mombi değil, bayağı>>>>>> >> >> >> >>kanlı canlı, cesaret edip yanına yanaşmış>>ve merakla>>>>>>>>>>>> >> >>>>>>>>>> >> >>>>>>>>>> >> >>sormuşlar>>- Yahu sen öteki dünyadan nasıl geri>>döndün>> >> >>Anlatmış>> >> >>- Öte tarafta da işler buradaki gibi>>yürüyormuş meğer>> >>rüşvet,>>>>>>>>>>>> >> >>>>>>>>>> >> >> >>haksızlık, yolsuzluk>> >> >> Geri göndermek için 5 bin>>dolar istediler, bastım parayı>>>>>>>>>>>> >> >>>>>>>>>> >> >>>>>>>>>> >> >>geri>>>>>>>>>>>> >> >>>>>>>>>> >> >>>>>>>>>> >> >> >>geldim.>>>>>>>>>>>> >> >>>>>>>>>> >> >> >>- Eee, diğer iki arkadaş niye gelmedi?>>>>>>>>>>>> >> >> >> >>- Vallahi ben gelirken, Kayserili hâlâ>>3.500 dolara olmaz mı>> >>yap>> >> >>bir indirim de ayağımız>> >> alışsın!' diye pazarlık>>ediyordu>> >>- Ya Diyarbakırlı>>- O da 'Ben vermem, Devlet versin!' diye>>inat ediyordu...