türk televizyonlarında unutulmayan anlar

Bu bölümümüzde gülmekten kırılacaksınız...
Kullanıcı avatarı
msdmr40
Ayrıcalıklı Üye
Ayrıcalıklı Üye

türk televizyonlarında unutulmayan anlar

Mesaj gönderen msdmr40 »

Kahramanımız 'Seda SAYAN' yine bi sabah elleri belinde, programını sunuyor. >O sırada bi canlı bağlantı olur ve... > >Seda SAYAN: >AAloooğğğ kiminle görüşüyoruz ? > >Ben Mustafa >Naber lan Mustafa ? >Nerden arıyosun bizi Mustafa ? >Şişli'den. >Ne iş yapıyon lan Mustafa? >Belediye başkanıyım... (Mustafa SARIGÜL) ***********************************************************************

İsmet Badem bir basketbol maçında seyircilerin arasına çıkar ve bir kızla >röportaja başlar. >Badem: sizin gibi güzel bayanları salonlarda görmekten çok mutlu oluyorum. >Basketbola bu ilgi nereden? > >Kız: ben Efes kızlarından biriyim zaten. >Badem: Aaa öyle mi çıplak değilsin ya tanıyamadım. >Bu diyalogdan sonra anlatım masasında olan Murat Murathanoğlu kopmuştur ve >ekranları başında izleyen milyonların söylemek istediklerine tercüman >olmuştur. >Murathanoğlu: Ya İsmet bi de sana bu iş için para veriyorlar değil mi? > ***********************************************************************
.
Esra Ceyhan'ın programında da böle anlardan çok yaşanmıştır.şöyleki, yeni >piyasaya çıkmış birini konuk etmiştir Esra hanım,sohbet ederler, Esra hanım >her zamanki gibi başlar yalakalıklarına, kasetiniz çok güzel olmuş geçen >hafta aldım evde arabada her yerde dinliyorum demesi üzerine yeni yetmenin >kasetim daha çıkmadı haftaya çıkacak demesi veeee > > > >*********************************************************************** >
Müslüm Gürses filminden bir sahne; Müslüm Gürses kadını kollarından tutmuş >sarsa sarsa sormaktadır; > >Müslüm: Seviyor musun? >Kadın: Hayır!! >Müslüm: Seviyor musun?!!!! >Kadın: Hayırrr!!!!!! >Müslüm: Seviyor muusuunnnnn!!!!!!!! >Kadın: Eveett!! >Müslüm: Yalannnnn!!! (deyip kadına bir tokat atmıştır) > >***********************************************************************

Sokakta kurban kesen insanlarla röportaj yapan NTV muhabirinin bir >vatandaşımızla yaşadığı diyalog: >-Burada sağlık açısından elverişsiz koşullarda beklettiğiniz bu etleri >yemeyi düşünüyor musunuz? >-Yok, bacım, eşe dosta dağıtacağız. > >*********************************************************************** >
Jean Claude Van Damme'ın BBG evine girmesi. Akabinde oradaki bir >yarışmacıyla diyalogu: >Jean Claude Van Damme: Do you speak english? >03 hede: maybe > >*********************************************************************** >

Reha Muhtar'ın tavanda yürüyen sirk cambazı ile konuşurken ekranda kendi >görüntüsünü ters çevirtmesi ve röportajı 2-3 dakika boyunca baş aşağı >yapması > >*********************************************************************** >
Mustafa Denizli'nin ATV de bizim stadyumu sunduğu dönemdeki hakemliği yeni >bırakan Erman Toroğlu'nu anons ederken"tartışmasız Türkiye'nin en büyük >düdüğü" demesi Erman Toroğlu'nun afallaması. > >*********************************************************************** >
Bir Cevizkabuğu programı, konuk Zekeriya Beyaz >ZB: Şimdi, sayın cevizkabuğu... >HC: Cevizoğlu efendim. > >*********************************************************************** >Reha muhtar telefondaki adama fırça atıyor. >-Bütün bunları nasıl yaptın ha? cevap ver?? >-Bakın efendim şöyle izah edeyim... >-Sus konuşma, hala utanmadan izah ediyorsun.. cevap versene??! > > > >***********************************************************************

Arena'da Uğur Dündar'ın fırın sahibine "bakın beyefendi tavanı yok buranın, >pislik götürüyor burayı, bu böcekler nereden geliyor peki temizse?" diye >sorduğunda "bu böcek nerden geliyor biliyormusunuz >Uğur Bey siz eğitimli insanlarsınız bu böcek ülkemize ilk kez Afrika'dan muzun içinde geldi" diye cevap verdiği an. > ***********************************************************************

Reha Muhtar: kaza nasıl oldu anlatır mısınız? >Mağdur (kaza sonrası yatakta yatmaktadır ) : kamyon karşı yoldan bizim >taraf geçti ve kafadan çarptı. > >RM: Peki o sırada ne düşündünüz? >Mağdur: Valla pek bir şey düşünemedik Reha Bey. >RM: Anlıyorum ama o sırada düşündüğünüz ilk şey neydi? >Mağdur: Bir şey düşünemedik, zaten çok kısa sürede oldu. >RM: yani efendim, o orta şeridi aşıp üstünüze gelirken,aklınıza ne geldi? >Mağdur: Hatırlamıyorum. >RM: Peki efendim. > >***********************************************************************

Acun firarda programında, Acun'un yurtdışında bir barda önüne gelen kıza >sarkıntılık yapıp yılışan bir tipi gösterip,"görüyorsunuz sayın seyirciler >magandalık sadece Türklere özgü değil, >Avrupa'da da magandalar var" demesi, ardından o kişinin gelip, "abi >nasılsın? Ben de türküm" demesi. > >***********************************************************************

Satanist hikâyelerin revaçta olduğu günlerde, abuk TV programlarının >birinde, İzmir de satanist olduğunu iddia eden bir arkadaşla, röportaj >yapan muhabir arasındaki diyalog: > > > >Muhabir- peki siz gerçekten bakire kızları mı kurban ediyorsununuz? >Satanist- yok be abi, İzmir de bakire kız ne arar > >***********************************************************************

Cnn Türk'te Çiğdem ANAT'ın "Ajans 13.00"te yayına girdiklerini fark >etmeyerek, yönetmenin "Sen mi gircen yoksa Ankara mı?" demesine ANAT'ın >"S...t et Ankara'yı şimdi" demesi ve bunun yayın anının ilk girişinde >ekranda çınlaması...