erkek ve kadın beyni :))

Bu bölümümüzde gülmekten kırılacaksınız...
Kullanıcı avatarı
Gökl-l@N
Ayrıcalıklı Üye
Ayrıcalıklı Üye

erkek ve kadın beyni :))

Mesaj gönderen Gökl-l@N »

Resim

Resim

Kullanıcı avatarı
sıfır
Ayrıcalıklı Üye
Ayrıcalıklı Üye

ewet

Mesaj gönderen sıfır »

tamamen doğru

Kullanıcı avatarı
ozgurcocuk
Ayrıcalıklı Üye
Ayrıcalıklı Üye

Mesaj gönderen ozgurcocuk »

takendisi iyi bir araştırma yapılmış

Kullanıcı avatarı
DEMİR_7252
Bağımlı Üye
Bağımlı Üye

Mesaj gönderen DEMİR_7252 »

İyi bir araştırma fakat hiçte küçük sayılamayacak bir yanlışlık var ERKEKLERİN *** bölümü ve kadınların ÇALÇENE MERKEZİ BAYAĞI KÜÇÜK olmuş

Kullanıcı avatarı
ozgurcocuk
Ayrıcalıklı Üye
Ayrıcalıklı Üye

erkeklerinki bence doğruda kadınlarınki kesinlikle çok küçük olmuş

Kullanıcı avatarı
VSaBaH
Tasarımcı Yönetici
Tasarımcı Yönetici

Mesaj gönderen VSaBaH »

BU DA ERKEK GÖZÜYLE KADIN BEYNİ

Resim

Ağlama Bölümü
Nedeni anlaşılamayan ağlamalar en önemli bölümlerden birini oluşturuyor. Bir kadının neden ağladığını bilen erkek hemen hemen görülmemiştir.

Akıl
Mizahi bir yaklaşıma göre. "Kullanılmadığı için küçülmüştür" demekle ima edilen gerçek ise kadınların akıldan çok duygularıyla hareket ettiği.

Arkadaşlarına Söyledikleri
Kadınların arkadaşlarına söyledikleriyle erkek arkadaşlarına söyledikleri tamamen farklıdır. Kadınlar arkadaşlarından birine şunlardan en az birini kesin söylemiştir: Kocamla seks çok sıkıcı... İşyerinde bir adam var, bayılıyorum... Keşke 23 yaşında olsaydım... Bütün erkekler aynı...

Yeni Tanıştıklarına Söyledikleri
Rekabeti sevmem... Sevgilim beni hep destekler... Kocamdan daha çok kazanıyorum... Siz ya akrep, ya da koç burcusunuz... Politikayla tabi ki ilgileniyorum... Aslında iyi bir dansçı olabilirdim... Zor olduğumu söylerler...

Annelerine Söyledikleri
Haklıymışsın anne... Zengin bir koca bulmalıydım... Ben senin gibi değilim... Keşke babam gibi bir erkek bulabilseydim.

Mekanik Bilgisi
Kadının teknik bilgisi konusunda da mizahi bir yaklaşım sergilenir, "Kadının mekanik bilgisi fişi prize sokmaktan ibarettir" diyor. Yine derginin dediğine göre, kadının bu konuda bir şeyler öğrenmeye de niyetleri yoktur.

Yön Duygusu
Kadınların yön bulma yetileri oldukça zayıf. Bir kez gittiği yeri, ikinci kez bulabilen az sayıda kadın vardır. Yine de bütün kadınlar yön bulma becerilerinin oldukça fazla olduğu konusunda hemfikirdir.

Panik Bölümü
Her kadın çabucak paniğe kapılma yeteneğine sahiptir. Ortalığı velveleye verir ama çözüm üretmekte zayıftırlar.

Sabit Fikirler
Her şey değişir ama kadınların düşünceleri asla... Kadın saplantılarına sakın ilişmeyin

Gizli bölüm.
Buranın sırrına kimse eremedi.
 !
REKLAMLARA YAPILAN TIKLAMA BİZİM TEK GELİR KAPIMIZDIR. LÜTFEN ADBLOCK TARZI EKLENTİLERLE REKLAMLARI ENGELLEMEYELİM. BİZE EN GÜZEL TEŞEKKÜRÜ BU ŞEKİLDE YAPABİLİRSİNİZ. TEŞEKKÜRLER...

Resim

Kullanıcı avatarı
ozgurcocuk
Ayrıcalıklı Üye
Ayrıcalıklı Üye

ya vsabah resim gözükmediğinden cevap yazamıyorum

Kullanıcı avatarı
Golge
Bağımlı Üye
Bağımlı Üye

Mesaj gönderen Golge »