Evlilik ve *** hakkında

Bu bölümümüzde gülmekten kırılacaksınız...
Kullanıcı avatarı
$EI-IZAI)E
Ayrıcalıklı Üye
Ayrıcalıklı Üye

Evlilik ve *** hakkında

Mesaj gönderen $EI-IZAI)E »

1) *** matematiktir; Vücudu toplar, Elbiseleri Çikarir, Bacaklari böler ve Çarpar....
2) Küçük kiz annesine; "Anne, yeni tanistigimiz komsunun oglunun pipisi yer fistigigibi!!!" Anne: "Küçük mü demek istiyorsun?" Küçük kiz:"Hayir, tuzlu..."
3) Son istatistikler: Erkekler *** ten sonra ne yapar? 2% birseyler yer. 3% sigara içer. 4% dus alir. 5% uyur. 86% kalkar, giyinir ve evine karisinin yanina gider.
5) Johnnie Cochran demis ki; "Öpüsmek savasa hazirliktir. Söyleki: Öpüsmek, gelecek nesillerin tohumlarinin atilma ivmesini hizlandirma ülküsü ile altdaki savas bölgesinde daha ilerilere girebilmek amaci ileüst bölgede yapilan hazirliktir.
6) Bir adam 3 aglayan bebekle trende yolculuk ediyormus. Yaninda oturan bayan adama sormus; " Bebekler sizin mi?" Adam: " Hayir.... ben prezervatif! fabrikasinda çalisiyorum, onlar da müsteri sikayetleri"
7) Kadinlarin 5 ünlü yalani; - Bakireyim. - Ooo, çok büyük!! - En iyi arkadasima bunu yapamam!! - Evlenince sismanlamiyacagim... - Geliyorum!!! Geliyorum!!!
8) Bar da kizin yanina yanasan adam; " Sihir yapmak istermisin?" Kiz; "Nasil bir sihir?" Adam; " Eve gidelim, seviselim ve sonra sen kaybol"
9) Kadinlarin "ay hali" ile benzer olan nedir? Erkeklerin maasi!!! O da ayda
bir kere gelir, 4-5 günde biter, eger gelmezse,sictinizdemektir.
10) Tom Clancy demis ki; "Bence, para ile alinabilen sagliga yarali seylerin en dogali ve engüzeli *** dir.
11) Drew Carey demis ki; "Ask olmadan *** anlamsiz bir deneyimdir fakat, Anlamsiz gibi görünen deneyimler müthis güzel olur..."
12 ) Woody Allen demis ki; "*** yapmak Briç oynamak gibidir, eger iyi bir partnere sahip degilseniz, kuvvetli bir eliniz olmak zorunda..."

EVLİLİK

1.Evli erkeklerin psikolojisi arkadaslarla lokantaya gitmeye benzer.
Istedigin yemegi siparis edersin sonra yanindakinin istedigi yemegi
görüp "Keske onu isteseydim" dersin.
2.Bir davette bir hanim arkadasina sorar:"Alyansini yanlis parmagina
takmiyormusun? "Diger hanim cevap verir:"Evet yanlis adamla evliyimde ondan"
3.Bir adam evlenene kadar eksik sayilir evlenince tam bitmis olur.
4.Bir genc babasina sorar"Baba evlenmek kaca malolur?
Baba cevap verir"Bilmiyorum oglum,ben hala oduyorum."
5.Adam anlatiyormus:"Evlenene kadar mutlulugunun ne oldugunu bilmezdi, sonra da gec oldu."
6.Yeni evlenmis bir adam mutlu ise nedenini hemen anlariz.
On yillik bir adam mutlu ise nedenini merak ederiz¦
7.Evliligin ilk yilinda adam konusur kadin dinler,
Ikinci yilinda kadin konusur adam dinler,
ucuncu yilinda her ikiside konusur,komsular dinler.
8.Bir kavgadan sonra kadin kocasina bagirir:
"Seninle evlendigimde tam bir aptalmisim."adam cevap verir:"Evet cok asiktim farkedemedim."
9.Bir adam gazeteye ilan vermis:"Es ariyorum"Ertesi gun yuzlerce mektup almis.
Hepsi ayni seyi söyluyormus"Benimkini alabilirsin."
10.bir adam karisina arabasinin kapisini tutuyorsa emin olabilirsiniz:
"Ya arabasi yenidir,ya da karisi!

Kullanıcı avatarı
sıfır
Ayrıcalıklı Üye
Ayrıcalıklı Üye

manyah

Mesaj gönderen sıfır »

manyah abi nerden buldun bunları yaa harika olmuş bunların sitesi filanmı war harikalar

Kullanıcı avatarı
ozgurcocuk
Ayrıcalıklı Üye
Ayrıcalıklı Üye

Mesaj gönderen ozgurcocuk »

ya beyler biz erkekler doğru kadını bulsakta hep bir arayış içersindeyiz Niye böyleyiz söylesenize