birkaç sınav sorusu

Bu bölümümüzde gülmekten kırılacaksınız...
Kullanıcı avatarı
kesanlı_aslan
Bağımlı Üye
Bağımlı Üye

birkaç sınav sorusu

Mesaj gönderen kesanlı_aslan »

orta iki ingilizce sınavı. soru:what is your mother's telephone number? cevap:annemin telefonunu veremem.

soru: selcuklu devletinin kurucusu kimdir? cevap: imparator birinci selcuk

soru:akıl ile ilgili bir hadis-i şerif yazınız. cevap:akıllı ol, canımı ye...

biyoloji soru: döllenme nasıl meydana gelir? cevap: erkeğin zigotu, kadının amotuna girince.

soru: kazim karabekir kimdir? cevap: kazim karabekir askerdir. mustafa pasanin en yakin arkadasidir. londros, mondros ve sivas kongrelerine katilmistir.

soru:dag basini ...... almis,gumus dere durmaz akar" yukarıdaki cumledeki nokta ile gosterilen yere ne yazilmalidir? cevap:babam

konu: aydınlanma çağı soru: ütopya'nın yazarı kimdir? beklenen cevap: thomas more cevap: fatih sultan mehmet bir diğer cevap: mona lisa

soru: maki nedir? cevap: akdenizde yaşan kısa boylu cücler

muhasebe sınavı: soru: kasa sayımında 100bin tl eksik çıkmıştır. bunu büyük defterde*muhasebeleş tiriniz. cevap: tekrar sayın, eksik çıkmaması lazım.

soru:ebu suud, yazdığı bütün eserleri ............ .... adlı kitabında toplamıştır." cevap: the best of ebu suud. alınan not: 90.

soru : hz. x 'in tıp bilimi hakkında çıkardığı kitabın adını nedir? cevap : tubitak-ul-tı bbül-mecit. ..

ilkokul 3. sınıf, sınıfa müfettiş gelmiştir. soru: isa kimdir? cevap: geçen sene bizim sınıftaydı, artık gelmiyo.

bir ilkogretim okulunda 4. sinif bilgisayar sinavi: soru: microsoft word programini nasil calistirisiniz? adim adim anlatiniz. cevap: baslata tiklanir otesi kolaydir.... ..

bir türk dili sınavından soru ve yanıt: soru: yazara göre toplum içindeki davranişlarimiz nasil olmalidir? nelere dikkat edilmesini öneriyor. cevap: yazar diyor ki nerde nasil davranacağimizi bilmeliyiz. oturmasini kalkmasini bilmeliyiz. yırtık dondan cikar gibi her lafa atlamamaliyiz.

soru:ülkemizde ilk nüfus sayımı hangi yılda yapılmıştır? cevap:1927 yılında ikinci mahmut zamanında yapılmıştır. (oha)

soru: calculus'u kim bulmustur? cevap: adams calculus

soru: ismet inonu'nun batı cephesine bakısı nasıl idi, acıklayınız cevap:200 metreden durbunle..

milli güvenlik sınavı: "rütbeleri artan sıralamada yazın'' cevap: yüzbaşı, binbaşı, albaşı, yarbaşı....
En son kesanlı_aslan tarafından 03 Eyl 2007 [ 09:55 ] tarihinde düzenlendi, toplamda 1 kere düzenlendi.

Kullanıcı avatarı
assasin_of_death
Aktif Üye
Aktif Üye

Mesaj gönderen assasin_of_death »

aga gülmekten yerlere yattım bravo :haha:

Kullanıcı avatarı
DMücahit
Bağımlı Üye
Bağımlı Üye

Mesaj gönderen DMücahit »

bu kitabı okudum superrrr

:haha: =D>

Kullanıcı avatarı
Ak_23
Fanatik Üye
Fanatik Üye

Mesaj gönderen Ak_23 »

çok güldümj

Kullanıcı avatarı
ARENA
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

Mesaj gönderen ARENA »

Resim

Resim

Resim

Kullanıcı avatarı
:)
Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye

Mesaj gönderen :) »

çoookk iyiler ya daha yokmuu?? =D> =D>

Kullanıcı avatarı
meliqe-91
Acemi Üye
Acemi Üye

Mesaj gönderen meliqe-91 »

süper olmuş :D :D

Kullanıcı avatarı
dark_angel
Acemi Üye
Acemi Üye

Mesaj gönderen dark_angel »

fuzuli kimdir? eserleriyle anlatınız...verilen cvp: fuzuli olduğu için çalışmadım...
bu cvp ta bizzat bana ait :sagolun: napiiim çalışmamıştım yaaa :lol:

Kullanıcı avatarı
furkan_turker
Acemi Üye
Acemi Üye

Mesaj gönderen furkan_turker »

güzel olmuş yalnız abes yanlarının biraz kesilmesi gerekirdi bence
ama yine de komiiiikkkk:D:D:D

Kullanıcı avatarı
SaRıKaYa
Bağımlı Üye
Bağımlı Üye