bu bir psikolojik testir

Bu bölümümüzde gülmekten kırılacaksınız...
Kullanıcı avatarı
ayşem23
Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye

bu bir psikolojik testir

Mesaj gönderen ayşem23 »

Öykünün kahramanı bir genç kız...

Bu genç kız, kendi annesinin cenaze töreninde daha önce kim olduğunu hiç bilmediği bir genç adamla karşılaşıyor. Bu genç adam kızın rüyalarının adamı ve kız görür görmez adama aşık oluyor.

Aradan bir kaç gün geçiyor. Genç kız, kız kardeşini öldürüyor. Polis neden öldürdüğünü sorduğunda, genç kız cevap veriyor?

Kızın, kız kardeşini öldürme sebebi nedir?

ARKADAŞLAR BU ÜNLÜ BİR AMERİKAN PSİKOLOJİSİ TESTİYMİŞ YANİ VERECEĞİNİZ CEVAPLARDA İYİ DÜŞÜNÜN BENCE :D

Kullanıcı avatarı
$EI-IZAI)E
Ayrıcalıklı Üye
Ayrıcalıklı Üye

Mesaj gönderen $EI-IZAI)E »

adamı annesinin cenazesinde gördüğü için tekrar görmek istiyor gelmesi için bir cenaze daha ortaya çıkarıyor kız kardeşini öldürüyoo

Kullanıcı avatarı
ayşem23
Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye

Mesaj gönderen ayşem23 »

evet $eı-ızaı)e cevabın doğru ve bu teste göre sen potansiyel bi katilsin yani bu soruya doğru cevap vererek içindeki katil ruhun ne kadar baskın olduğunu gösterdin :d tebrikler =d>

Kullanıcı avatarı
$EI-IZAI)E
Ayrıcalıklı Üye
Ayrıcalıklı Üye

Üzülsem mi sevinsem mi ? Garip bi durum. peki bu test %100 gerçeği yansıtıyormu?: )...

bir soru da , ben sorayım Sanırım kolay oldu...

Simdi bir gun Adamin biri...Otobuse binmis..
Bir muddet sonra..otobuse..bir cocuk..binmis..Direk otobus soforunun yanina gitmis..biraz konusmus..sonra..tekrar..cikmis..gitmis..
Adam..Otobus soforune sormus.." Bu cocuk sizinmiydi" diye...otobus soforunun..cevabi.."evet benim cocugum fakat ben onun babasi degilim" sizce otobus soforunun yakinlik derecesi ne olabilir...?

Kullanıcı avatarı
revenant
Bağımlı Üye
Bağımlı Üye

Mesaj gönderen revenant »

annesi olabilir

Kullanıcı avatarı
ayşem23
Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye

Mesaj gönderen ayşem23 »

%100 gerçeği yansıtıyo mu tam bilemem ama amerika bunu yıllar önce seri kat,illere uygulamış ve hepsi doğru cevabı vermiş %100 olmasada doğruluk yapı vardır sanırım soruna gelince $EI-IZAI)E bulamadım :(

Kullanıcı avatarı
$EI-IZAI)E
Ayrıcalıklı Üye
Ayrıcalıklı Üye

revenant doğru cevabı bildin Tebrikler...

ayşem23 üzülme bi dahakine bilirsin...
:arrow: Bu ara ilk cevabında beni tebrik edişin sorunun cevabını bilmemden mi yoksa (sana göre yada teste göre) içimdeki katil ruhun baskın olduğundan mı? : )

Kullanıcı avatarı
Y4HY4
KF Yönetim Yetkilisi
KF Yönetim Yetkilisi

Mesaj gönderen Y4HY4 »

$EI-IZAI)E, bence ekmege getırme sorusuydu bu ve sen ekmege geldın kardesım :lol:

Kullanıcı avatarı
ayşem23
Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye

Mesaj gönderen ayşem23 »

Soruyu doğru bildiğin için tebrik etmiştim sonuçta bunun gerçeklik payını bilmiyorum çıkan sonuçlar ne kadar gerçeği gösterir onuda bilmiyorum $EI-IZAI)E bu yüzden sadece doğru cevabın için tebrik ettim ;)

Kullanıcı avatarı
feraze_622
Ayrıcalıklı Üye
Ayrıcalıklı Üye

Mesaj gönderen feraze_622 »

ben bu testi biliyorum bana da yapmıştı arkadaşlar ve bende katil ruhlu insanlardan çıkmıştım.paylaşım için teşekürler.