Ey A$k..! KaLk Ayaqa Ve AqLa Tutu$unCaya Denk..!

Güzel sözlerinizle başkalarını etkilemek başkalarının sözlerinden etkilenmek isityorsanız buyrun!!!
Kullanıcı avatarı
FB Rh (+)
Forumun Abisi
Forumun  Abisi

Ey A$k..! KaLk Ayaqa Ve AqLa Tutu$unCaya Denk..!

Mesaj gönderen FB Rh (+) »

Gözlerimi kapattım yokluğumda var olan kendimin üstüne. Çığlığımdataşıdım ellerime sığmayan bensizliği, kızıl sancıların içdökümünde.

Rüzgar saçlı bir yalnızlıkta yandım. Nehirler geçti içimden, içim nehirlerden geçti; talan edilirken Züleyha´sınaaşk düşen bağışlanmış mısralar. Ve şimdi kalbimde adı konulmamış birsüveydanın ölüm günahları. Ve tufanları avuçlayan ömrümde Nuh´un ayakizleri.

Adıma küstüm...

İsimsizliğimin ölgün kentlerinde vurulup duruyorum, sana hep altı susuş kala.

Hadi konuşsana!

Susma gözlerime öyle derin derin.

Kimsesizliğimin kimliğine suret olmayacak mısın yoksa? Aynalardagöremediğim hükümsüz yüzümü, yüzüne kabul etmeyecek misin? Bak el pençedivan durdum aşkın önünde, beni biraz daha susarak acıtacak mısınsesimi?

Biliyorsun, rengi mahpus aşkımın mahşere and içen gözleridir sensizlik.Ey boğazıma kadar battığım yağmur, hadi al beni! Gözbebeklerindeyıldızlar eriten gece, hadi boğ beni!

´´YAĞMUR GECEDEN AL BENİ´´.

Ey Aşk! Güzellik bile sana meftun değil mi? Düşlerimden başka bir hüzünde yaktım mı en meczup tebessümleri?

Bilsen, çöle kesmiş tenha bir gökyüzü indi geceme. İçine kan bulaşantekinsiz uykulara uyudum. Kurak bir intihar düştü şairliğin yazgısına,yığıldım kaldım ´´bana inmeye korkan SEN uçurumlarında´´.

Sevdiğim!

Acıya düşen içine, içine düşen acıya, tufanıma, rüzgarlığıma yenik geldim. Tutma ellerimi düşeceksin yoksa.

Duru bir gülüş anında saklısın sen, an gibi. Altı harflik susuşun kıyamet ağrısı dilimde. ´Aşk bitti, yüzümü buldum´ diyenlerin içten pazarlıklı yalnızlıklarına inat, içimin suretisin.

Ellerin yasadışı sevdalarda ıslanan heyula sensizliğim. Gözlerin gülyaprağında kanayışım. Çek gözlerini alnımdan. Yazgıma dokunuyorsun!

Benden saklanabileceğim bir İstanbul var mı gözlerinde? Susmaya dairtekmil suskuları ´´ konuş/sana ´´ dediğinde bozar mı gülüşü yırtılmışkelimeler?

Ey Aşk!

Kara kalemlerin aşkına!

Ten hummalı saçlarında boğulmalarım yetmediyse bil ki; kahrolası budenizler az gelir ağlayışlarıma. Sen hüzün divanında acının aşkı, aşkınacısı. İşte eşiğindeyim! Aşkın mahrem cinnetlerine sunma beni sevdiğim.Azalırım.

Ey Aşk! Kalk ayağa ve ağla tutuşuncaya dek!
Çünkü anlamını gizleyemiyorum aşktan...

LİNKİ GÖREBİLMEK İÇİN LÜTFEN KAYIT OL VEYA GİRİŞ YAP!

Kullanıcı avatarı
drowningpool
Bağımlı Üye
Bağımlı Üye

Mesaj gönderen drowningpool »

ellerine sağlık ya çok güzel

Kullanıcı avatarı
FB Rh (+)
Forumun Abisi
Forumun  Abisi

teşk.. :sagolun:

Kullanıcı avatarı
iSaR
Ayrıcalıklı Üye
Ayrıcalıklı Üye

Mesaj gönderen iSaR »

Çok Güzel... Teşekkürler... =D>

Kullanıcı avatarı
FB Rh (+)
Forumun Abisi
Forumun  Abisi

bnede teşk. ederim saolaun

Kullanıcı avatarı
gonulcelen
Bağımlı Üye
Bağımlı Üye

Mesaj gönderen gonulcelen »

emeğine sağlık çok güzel....

Kullanıcı avatarı
FB Rh (+)
Forumun Abisi
Forumun  Abisi

teşk. :sagolun:

Kullanıcı avatarı
feraze_622
Ayrıcalıklı Üye
Ayrıcalıklı Üye

Mesaj gönderen feraze_622 »

güzel paylaşım teşekürler.

Kullanıcı avatarı
AHSENÜL-EFSANE..
Bağımlı Üye
Bağımlı Üye

Mesaj gönderen AHSENÜL-EFSANE.. »

emegine sayğlık... alkışa deger bi paylaşım... sagol... teşekkürler.. =d> =d> =d> =d> =d> =d> =d> =d> =d> =d> =d> =d> =d> =d> =d> =d> =d> =d> =d>

Kullanıcı avatarı
FB Rh (+)
Forumun Abisi
Forumun  Abisi

AHSENÜL-EFSANE.. yazdı:emegine sayğlık... alkışa deger bi paylaşım... sagol... teşekkürler.. =d> =d> =d> =d> =d> =d> =d> =d> =d> =d> =d> =d> =d> =d> =d> =d> =d> =d> =d>

teşekkürler AHSENÜL-EFSANE