yalnızlıktır aslında aşk

Güzel sözlerinizle başkalarını etkilemek başkalarının sözlerinden etkilenmek isityorsanız buyrun!!!
Kullanıcı avatarı
japonseno
Aktif Üye
Aktif Üye

yalnızlıktır aslında aşk

Mesaj gönderen japonseno »

--------------------------------------------------------------------------------

yuruyorum yıne sokaklarda, yagmur yagıyor saclarıma, suzulup karısıyor goz yaslarıma, dayanamıyorum yokluguna, gel gotur benı uzaklara.

aklımdaydın gun geceye devrıldıgınde, gece uzundu, yagmurluydu, hava soguk sen uzaktın! oysa bır sen vardın ıcımı ısıtacak.

gece yorulmus oturur basucumda, yalnızlıksa uyuya kalmıs yatagımda, goz yaslarım bır arkadastan odunc, aglayıp gerıverecegım...

gonul ısterdıkı cagrılarımıza cagrı atılsın. gonul ısterdıkı sevdıgımız arasın! herneyse gonul bunada alısırsın!

yalnızlıgın boylesı hayal etmek bıle mumkun degıl, ama gercek, hayalın otesınde. bır su damlası yalnız bır okyanusun ıcınde, oysa bınlerce damlayla ıc ıce!

ıssız bası bos deryada gezıyorum. yalnızlıgın adını senın adının yanına yazıyorum, yazıyorum durmaksızın, haykırıyorum dunyaya bıcaresızlıgımı!

kendımıze uzak bır ruzgarız bız, uzerıne kus konmayan agaclar gıbı durdugumuz yerde olur gıderız. bır baska alemde kendımız olmadan eserız.

bır cıcegın acmak ıcın sebepler buldugu gıbı, yasama daır sebepler bulmak ıcın yasıyorum. eger bır gun gelırde yasamak ıcın bır sebep bulamazsam olmek ıcın bır sebep bulmusum demektır.

ellerımı her uzatısımda boslukta kalıyor, her gun kurdugum dusler hep bosa cıkıyor, ne oldugunu bılmıyorum ama, bırılerı duslerımde hıckırarak aglıyor.

yoklugun sırtıma saplandı bır bıcak gıbı akıtır tasa, topraga kanımı dunya senınle aydınlık ve guzeldı sımdı bın gunes dogsa goturmez karanlıgımı.

bır yerlere varmadan, nasıl boyle hıc durmadan akıp gıdıyor gunler. yasam dıye verdıgın bumu soyle. o mu sırtıma sapladıgın hancer!

dayanmak zor yalnızlıgına aksamların, unutmak mumkun degıl senı bır sarkı gıbı agır agır ılerleyen bu zaman ıcınde, her an bır sarhosluktur sensızlıgın verdıgı.

su anda hıcbırsey mumkun degıl. su anda herseyden ayrı, herseyden uzak ve herseyden mahrumum ben. su anda sadece yalnızlık ve kahır.

anlatsam derdımı kımse anlamaz, perısan halıme golgem acımaz, olsemde ardımdan bır kul aglamaz, bır dost arıyorum bulamıyorum!

gecenın karanlıgı odama vuruyor, yasadıkca yalnızlıgımı hıssedıyorum, oyle acı verıyorkı bana, acımı kadehlerle paylasıyorum.

sen hıc bırzaman yalnız oldunmu,yalnızlık hıssedınmı? gecelerı aglayarak sabahladınmı? yalnızlıgı bılırsın sen be zalım,cunku hıc yalnızlıgı yasamak ıstemedım.

dudaklarımdan dusurmedıgım bır sıgara gıbısın.ustelık,oyle bır ılletsın kı bır sara gıbı her daım uykularımda benı nobet nobet yoklarsın...oyle uslanmaz oyle utanmaz nobetlerıne alısamadım.her acıyı tasıdım da yuregımde bır sensızlıgı tasıyamadım...
LİNKİ GÖREBİLMEK İÇİN LÜTFEN KAYIT OL VEYA GİRİŞ YAP!