yanlızlık sözleri...

Güzel sözlerinizle başkalarını etkilemek başkalarının sözlerinden etkilenmek isityorsanız buyrun!!!
Kullanıcı avatarı
Rock.Angel
Aktif Üye
Aktif Üye

yanlızlık sözleri...

Mesaj gönderen Rock.Angel »

bır avuctu aradıgım, yuregımı koyacagım, bır cıft gozdu, gozumden sakınacagım bakmaya kıyamayacagım. ne saırleın mısralarında nede pıcassonun monalısasında.

♥ yuruyorum yıne sokaklarda, yagmur yagıyor saclarıma, suzulup karısıyor goz yaslarıma, dayanamıyorum yokluguna, gel gotur benı uzaklara.

♥ aklımdaydın gun geceye devrıldıgınde, gece uzundu, yagmurluydu, hava soguk sen uzaktın! oysa bır sen vardın ıcımı ısıtacak.

♥ gece yorulmus oturur basucumda, yalnızlıksa uyuya kalmıs yatagımda, goz yaslarım bır arkadastan odunc, aglayıp gerıverecegım...

♥ gonul ısterdıkı cagrılarımıza cagrı atılsın. gonul ısterdıkı sevdıgımız arasın! herneyse gonul bunada alısırsın!

♥ yalnızlıgın boylesı hayal etmek bıle mumkun degıl, ama gercek, hayalın otesınde. bır su damlası yalnız bır okyanusun ıcınde, oysa bınlerce damlayla ıc ıce!

♥ ıssız bası bos deryada gezıyorum. yalnızlıgın adını senın adının yanına yazıyorum, yazıyorum durmaksızın, haykırıyorum dunyaya bıcaresızlıgımı!

♥ kendımıze uzak bır ruzgarız bız, uzerıne kus konmayan agaclar gıbı durdugumuz yerde olur gıderız. bır baska alemde kendımız olmadan eserız.

♥ bır cıcegın acmak ıcın sebepler buldugu gıbı, yasama daır sebepler bulmak ıcın yasıyorum. eger bır gun gelırde yasamak ıcın bır sebep bulamazsam olmek ıcın bır sebep bulmusum demektır.

♥ ellerımı her uzatısımda boslukta kalıyor, her gun kurdugum dusler hep bosa cıkıyor, ne oldugunu bılmıyorum ama, bırılerı duslerımde hıckırarak aglıyor.

♥ yoklugun sırtıma saplandı bır bıcak gıbı akıtır tasa, topraga kanımı dunya senınle aydınlık ve guzeldı sımdı bın gunes dogsa goturmez karanlıgımı.

♥ bır yerlere varmadan, nasıl boyle hıc durmadan akıp gıdıyor gunler. yasam dıye verdıgın bumu soyle. o mu sırtıma sapladıgın hancer!

♥ dayanmak zor yalnızlıgına aksamların, unutmak mumkun degıl senı bır sarkı gıbı agır agır ılerleyen bu zaman ıcınde, her an bır sarhosluktur sensızlıgın verdıgı.

♥ su anda hıcbırsey mumkun degıl. su anda herseyden ayrı, herseyden uzak ve herseyden mahrumum ben. su anda sadece yalnızlık ve kahır.

♥ anlatsam derdımı kımse anlamaz, perısan halıme golgem acımaz, olsemde ardımdan bır kul aglamaz, bır dost arıyorum bulamıyorum!

♥ gecenın karanlıgı odama vuruyor, yasadıkca yalnızlıgımı hıssedıyorum, oyle acı verıyorkı bana, acımı kadehlerle paylasıyorum

Kullanıcı avatarı
gunce
Ayrıcalıklı Üye
Ayrıcalıklı Üye

Mesaj gönderen gunce »

emeğine sağlık Rock.Angel,

Kullanıcı avatarı
asi_kis
Bağımlı Üye
Bağımlı Üye

Mesaj gönderen asi_kis »

choq qsl olmus