Bazen Beklemektir Sevmek

Güzel sözlerinizle başkalarını etkilemek başkalarının sözlerinden etkilenmek isityorsanız buyrun!!!
Kullanıcı avatarı
göKhan.
Süper Yetkili
Süper Yetkili

Bazen Beklemektir Sevmek

Mesaj gönderen göKhan. »

Şimdi senden Vaz mı geçmeli?
Masal olup yola devam mı etmeli?
Ben kalpten sorumlu,
Aşka zorunluydum,
Anladım, herşey sensin!
Sen söyle şimdi
Öyle çekip giderken ne yapmalı ardından? Nedensiz gidişinden, korkularınla yüzleşmeden kaçışından sonra öyle durup vaz mı geçmeli senden? Bu kadar basit mi olmalı sonun? Üstelik hayatımın en karışığıyken sen Yağan yağmurda buğulu camlardan kayboluşunu mu seyretmeliyim?
Hadi söyle şimdi
Yokmuşsun, hiç olmamışsın gibi mi yapmalıyım? Bir hayal, bir masal, bir rüya olarak mı görmeliyim seni? Bunları yapabilmeyi ne çok isterdim bir bilsen! Sen bu kadar Değersizsen sevmezdim zaten O zaman için acımazdı böyle Hayatta, bende devam ederdik yolumuza Ama hiç biri değilsin beni yarı yolda bırakandan başka!Hadi şimdi söyle nefret dediğin şeyin altında gizli olan ney?
Ben zaten sorunluydum Sorunlu kalbimden sorumluydum Aşka zorunluydum bu yüzden! Sen aydınlatandın karanlığı Dünyada ne varsa sendin sevdiren, herşey seninle güzeldi Kalbim kırıktı Parçalandı "Aşk yok!" dediğim zamanlarda, var ettin varlığınla ama şimdi alıp gittin yokluğunla! Benim anladığımı hiç anlamadın sen! Öyle yitip giden herşey gibi gelip geçtin ömrümden Korktum Korktuğum başıma geldi
Ve ben;
Anladım
Herşey sensin!!
Haklısın Benden Nefret Etmekte Amaçsız Umutları Kendime Kanma Bilmişim Seni Kendimden Ben Yok Etmişim

Kullanıcı avatarı
GS Rh (+)
Forumun Ablası
Forumun Ablası

Re: Bazen Beklemektir Sevmek

Mesaj gönderen GS Rh (+) »

Evet BAZEN BEKLEMEKTIR SEVMEK... Allah BEKLEYENIN yardımcısı olsun...

Kullanıcı avatarı
FB Rh (+)
Forumun Abisi
Forumun  Abisi

Mesaj gönderen FB Rh (+) »

Bu sarki sozu deilmi...

Kullanıcı avatarı
Veda
Fanatik Üye
Fanatik Üye

Mesaj gönderen Veda »

FB Rh (+) yazdı:Bu sarki sozu deilmi...

Feridun Düzağaç'ın şarkı sözleriydi sanırım ilk iki dize. Birden melodi geldi bana da. Evet, güzelmiş... Zordur beklemek, sabretmek. Sonu mutlu olursa ne ala!.. :(( :(( :((

Kullanıcı avatarı
göKhan.
Süper Yetkili
Süper Yetkili

Mesaj gönderen göKhan. »

Ah Şu Beklemek

Kullanıcı avatarı
bü$raa
Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye

Bazen Beklemektir Sevmek