Çok Özel Bir Evlenme Teklifi

Güzel sözlerinizle başkalarını etkilemek başkalarının sözlerinden etkilenmek isityorsanız buyrun!!!
Kullanıcı avatarı
gunce
Ayrıcalıklı Üye
Ayrıcalıklı Üye

Çok Özel Bir Evlenme Teklifi

Mesaj gönderen gunce »

Günlerce, gecelerce hep onu düsünmüstüm. O ise beni sadece bir is arkadasi olarak görüyordu.Hatta bir seferinde,kiz arkadasiyla kavga etmis ve bana cep telefonunu uzatarak, onu aramami ve ikna etmemi rica etti. Göz yaslarimi içime akitarak, kiza telefon açip barismasi için ikna etmeye çalistim. Sanki tanri dualarimi duymustu. Kiz hiçbir sekilde barismaya yanasmiyordu.Ben üstüme düseni fazlasiyla yapmistim.Aradan birkaç hafta geçmisti.Haldun olanlari unutup, eski nesesine kavusmustu. Bir aksam saat 22:00 sularinda cep telefonuma bir mesaj geldi. Mesajin sahibi Haldun'du. Mesaj söyleydi; "Yarin bana son kez yardim etmeni istiyorum. Hayatimin askini buldum. Ne olur benimle evlenmesi için onu ikna et." Bu mesaj beni beynimden vurmustu.Gün isiyana kadar yanagimdan süzülen yaslar, yastigimda aci ve unutulmasi mümkün olmayan bir iz birakmisti. Ise giderken ayaklarim beni geri geri götürüyor, yol bitmesin diye sürekli dua ediyordum. Hayatimda ilk ve son kez asik olmustum ve bu aski ben kendi ellerimle yok edecektim. Mesaime yarim saat geç gittim. Içeri girer girmez Haldun, bu günün hayatindaki en mutlu gün oldugunu ispatlar gibi neseli ve bir çocuk gibi heyecanli yanima geldi. Ben ise yenilgiyi çoktan kabullenmistim. Ama sevdigimin mutlulugu beni teselli ediyordu. Haldun, "iyi günler" dedikten sonra hemen konuya girdi; "Yesim, senin hakkini nasil ödeyecegim bilmiyorum. Ama inan çok yüce bir olaya vesile oluyorsun." Elindeki telefon numarasini bana uzatti. Bu numarayi arayip, karsi tarafa; "Haldun seni hayatini paylasacak kadar çok seviyor. Lütfen onu kirma ve evlilik teklifini kabul et. Inan seni simdiye kadar kimseyi sevmedigi kadar çok seviyor" dememi istedi. Sonra da masama; "Bu emeginin karsiligi degil ama" diyerek küçük bir hediye paketi birakti. Masamdaki is telefonunu alip elimdeki telefon numarasini çevirmeye basladigimda, Haldun parmaklarimdaki titremeyi görecek diye çok endiselendim. Telefon çalmaya baslamisti. Birden masamdaki kutudan love story müzigini duydum. Telefon halen kulagimdaydi. Bir yandan da kutuyu açmaya çalisiyordum. Kutuyu açtigimda bir cep telefonu gördüm. Telefonu aldim ve açtim. Haldun bir hamle ile masamdaki is telefonunu kulagimdan aldi. Ben ise gayri ihtiyari cep telefonunu kulagima götürmüstüm. Haldun, simdiye kadar duymayi her seyden çok istedigim, bir kerecik duydugumda ölmeyi bile kabul edecegim o cümleleri söylemeye basladi. Ben ise göz yaslarimi tutamadim ve boynuna sarildim.

VAR MI BÖYLESI ???

Siyah_Beyaz
Kurucu Yetkili
Kurucu Yetkili

Re: Çok Özel Bir Evlenme Teklifi

Mesaj gönderen Siyah_Beyaz »

gunce yazdı:VAR MI BÖYLESI ???
gerçekten çok güzelmiş duygulandım +100

Kullanıcı avatarı
gunce
Ayrıcalıklı Üye
Ayrıcalıklı Üye

Mesaj gönderen gunce »

TEŞEKKÜR EDERİM :mrgreen:

Kullanıcı avatarı
barkan
Aktif Üye
Aktif Üye

Mesaj gönderen barkan »

ahh ah.......

Kullanıcı avatarı
beşiktaşlı52
Aktif Üye
Aktif Üye

Mesaj gönderen beşiktaşlı52 »

ben de deneyecem bunu... işe yarar inşallah...

Kullanıcı avatarı
gunce
Ayrıcalıklı Üye
Ayrıcalıklı Üye

Mesaj gönderen gunce »

inşallah yarar tşkler barkan, beşiktaşlı52,

Kullanıcı avatarı
Rockunzel
Aktif Üye
Aktif Üye

Mesaj gönderen Rockunzel »

Kullanıcı avatarı