Zindan oldu kafesinde...

Güzel sözlerinizle başkalarını etkilemek başkalarının sözlerinden etkilenmek isityorsanız buyrun!!!

Kullanıcı avatarı
VSaBaH
Tasarımcı Yönetici
Tasarımcı Yönetici

Mesaj gönderen VSaBaH »

İkiinci söz gerçekten de çok hoşuma gitti. Valla Msn de nickimi değiştirmeyi hiç sevemem. Hani zırt pırt görüntü adımı değiştiren biri olsaydım. Bunu MSN'de görüntü adım olarak ayarlardım..

iŞTE SÖZLER... (Msnciler için yazıya döktüm. :D )
İçtiğim Şaraptı Hayatin,
Yakar Bi Sigara Biterim.
Dumaninda Yitip Giderim,
İçime Seni Çekerim..

Paylaşım için sağol gunce..
:idea: Bak aklıma ne geldi. ...
:arrow: Çoktandır forumda birlikteyiz. Sen bizle biz senle az çok tanışdık. Gördüğüme göre de güzel sözler bölümünü beğendin. Beğendin ki güzel mesajlar yazıyorsun.
:?: Benden sana teklif Güzel sözler bölümümüz için moderatör (bölüm yöneticisi) olur musun??

Eğer evet dersen İşte başvuru forumumuz doldur, başvurunu hemen yönetime sunarım. ;-)
Köstebek Forum Moderatör Başvuru Formu
 !
REKLAMLARA YAPILAN TIKLAMA BİZİM TEK GELİR KAPIMIZDIR. LÜTFEN ADBLOCK TARZI EKLENTİLERLE REKLAMLARI ENGELLEMEYELİM. BİZE EN GÜZEL TEŞEKKÜRÜ BU ŞEKİLDE YAPABİLİRSİNİZ. TEŞEKKÜRLER...

Resim

Kullanıcı avatarı
gunce
Ayrıcalıklı Üye
Ayrıcalıklı Üye

Mesaj gönderen gunce »

teşekkür ederim :))

Kullanıcı avatarı
VSaBaH
Tasarımcı Yönetici
Tasarımcı Yönetici

Mesaj gönderen VSaBaH »

:arrow: Teşekkürler gunce, kayıt formun elimize ulaşmıştır.

:!: Başvurun Köstebek Forum Yönetim Kurulu tarafından incelenektir. Ve sonuç en kısa zamanda forumumuzun duyurular bölümünde yayınlanacaktır...

:idea: Benden tavsiye sonuç açıklanana kadar tıpkı bir moderatör gibi bölümünü zenginleştir... ;-)

Bizimle çalışmak istediğin için tüm Köstebek Forum ailesi adına teşekkür ederim..
 !
REKLAMLARA YAPILAN TIKLAMA BİZİM TEK GELİR KAPIMIZDIR. LÜTFEN ADBLOCK TARZI EKLENTİLERLE REKLAMLARI ENGELLEMEYELİM. BİZE EN GÜZEL TEŞEKKÜRÜ BU ŞEKİLDE YAPABİLİRSİNİZ. TEŞEKKÜRLER...

Resim