Ayrılık Mesajları

Güzel sözlerinizle başkalarını etkilemek başkalarının sözlerinden etkilenmek isityorsanız buyrun!!!
Kullanıcı avatarı
sıfır
Ayrıcalıklı Üye
Ayrıcalıklı Üye

Ayrılık Mesajları

Mesaj gönderen sıfır »

Seni senle yaşamak varken, neden seni sensiz yaşayayım, seni senle sevmek varken neden seni sensiz yaşayayım inan ki bi tanem bu hiç içime sinmiyor...

Eğer bir gün gökyüzünün karamavi çizgisinde bir kırlangıç sürüsü görürsen bilki kanatlarındaki buruk gülümsemelerle ıslak tebessümler benden sana kalanlardır.

Bu duvarlar duysa hıçkırığımı belki beni anlardı kalbimde bir umut gönlümde bir alev beni unutana söyleyin beni unutanı ben unutmadım elbet dönecek ya dönecek yada bu kalp onsuz ölüp gidecek...

Bir akşam yanımızda kimse olmaz ya da olanlar olması gerekenler değildir. Yıldızların bizim için parladığını göremeyen gözlerimiz, gün gelir hayatımızdan kayan yıldızların gömüldüğü maziye kilitlenir..

Ne geri dönecek yolun olacak nede tutunacak dalın kalacak.. korkarım pişmanlık sonun olacak yanlız kalacaksın günün birinde pişman olacaksin günün birinde..

Birgün bensiz bir yerde ağlarsan her düşen göz yaşında beni hatırla hafifçe yağan bir yağmurda saçlarını okşayan her damlada beni hatırla hiç aşık oldunmu diye soran olursa olmadım derken beni hatırla seni sevdiğimi daima hatırla..

Sensiz geçen hergün, Cehennemi yaşarım. Sevginle büyüyen, Hayatı ararım. Dolaşırım sokaklarda, Hep seni ararım. İsmini sorduğum insanlarda, Yine seni ararım. Bir gülücük vardı ya İşte onu ararım. Bulamadığımda ise taklidini yaparım. Ama olmuyor, yinede seni ararım. Bir gün seni, Aradığım yerde bulursam, İlk önce sende, Kendimi ararım.

Bir daha görüşmemekti senin seçimin Seni severken kaybetmek niçin Anlamsız bir öfkeyle doldu için seni kırdım biliyorum bir hiç için Ayrılık nedenini hissediyorum Artık dönüşü yok biliyorum Her gün seni düşünüyorum Ama artık sensiz yaşıyorum Neyse canım sen son değildin Ama bil ki son olabilirdin Böyle olmasını da sen istedin Beni zaten hiç sevmedin.

Seziyorum ki kaçacaksın yalvaramam koşamam ama sesini bırak bende Biliyorum ki kopacaksın tutamam saçlarından ama kokunu bırak bende Anlıyorumki ayrılacaksın Cok yıkkınım yıkılamam ama rengini bırak bende Duyumsuyorum ki yiteceksin en büyük acım olacak içimde ama ısını bırak bende Ayrımsıyorum ki unutacaksın acı kurşun bir okyanus ama tadını bırak bende Nasıl olsa gideceksin Hakkım yok durdurmaya ama kendini bırak bende.

Sana beni sevmi dedim benim için ölmü dedim. Dizlerine kapanıpta gel kalbime girmi dedim. Sen istedin,sen istedin ayrılmayı sen istedin.Beni aşka köle edip gençligimden ne istedin...

Hani bir şarkı duyarsın, hani için geçer biraz, Karamsarlaşırsın, hüzünlenirsin biran, Ağlamak gelir içinden ağlayamazsın birtürlü, Benimkisi böyle bir sevgi, amaçsız, çaresiz, sonsuz.....

Sanmaki vefasız unuttum seni şu seven kalbimi terkeden sen pişmanlık duyup ararsan eğer yüreğin sızlayıp yanarsa eğer nerdesin diye sorarsan eğer.. Hasretin Çölünde Sürgündeyim Ben !

Ayrılığın resmini çizdim sarı odalara, yüreğimi soğuttum zemheri ayazında. Sonra uzun uzun rüzgarın gülüşünü seyrettim çaresizce. Ve gecenin en koyulaştığı yerde ölümü kucakladım masmavi yüreğimle...

Aramıza yollar, yabancı kollar,zor yıllar girdi,Ümitlerimi,saf sevinçlerimi derken seni kaybettim Bir iki sözle bi kaç şarkıyı, adaletsiz yargıyı Birde bu talihsiz yazgıyı kalbime kaydettim.

Biz ayrıldık ama şunu unutma yaşadığın şehirde beni sana hatırlatacak çok şey var.Baktığın heryer,gördüğün her nokta ve ayak bastığın her toprakta benden birşeyler var.İşte unutamamamın sebebi de bu.Çünkü bu şehrin her noktasında bizim anılarımız yaşıyor...

Ne unutacak kadar nefret ettin ne hatırlayacak kadar sevdin sana bensizliği bırakıp seni içimden terk ediyorum bitanem.

Artık günlerim günlerden uzun gecelerim gecelerden yanlız seni sevdiğimden bu yana her acıyı tattım her çileyi gördüm hayatın her cilvesine alıştım yanlız senin yokluğuna alışamadım şimdi anlıyorum acıdan hasretten gözyaşından başka hiç birşey vermemişsin bana yıkılan hayallerime yok olan geçmişime kaybolan geleceğime Ağladım Ağladım Çocuklar Gibi Ağladım..

Çok şeymi istedim senden hiç farkında olmadan bir çiçeğin bile kıymeti var sararıpta solmadan bıktım artık bıktım hep sana hep bana hep bu umutsuz aşka ağlamaktan tek korkum Allah tan birde sensiz kalmaktan...

Bir gün yağmura yakalanırsan benden kaçtığın gibi yağmurdan da kaç.Çünkü bulutların arkasında kaybolan aşkı için ağlayan benim.

Seni çok seviyorum dönmeyeceğini bilsemde bekliyorum beni bıraktın ona gittin olsun yinede kızamıyorum nolur dön bana bekliyorum seni hala çok seviyorum allahın belası dön artık...

Bu yaşamdaki herşey yalan ve sen benim için bulutlar arkasındaki dokunulmamış bembeyaz bir sevgi yumağısın,ve şunuda biliyorumki tüm sevgime rağmen bu yaşamda sevgisine layık olmadığım tek insan sensin.Senki en güzel sevgilere ve en muhteşem duygulara layıksın.

Dilerim tanrıdan yüzün hiç gülmesin Yıllarca benim gibi sevip sende acı çekesin sevgimi bilmedin suç bende mi! seven çeker acıyı sevmeyen ne bilsin.. Bana aşktan bahsetme sevmek kim sen kimsin...

Korkum sevmek değil Korkum sevipte ayrılmak. Korkum ölüm değil korkum senin tarafından unutulmak. Korkum kurşun yemek değil korkum kalleşce vurulmak...

Özleminle yok oldum,karardı gecelerim sönmuş yıldızlar gibi tükendi ümitlerim. Bu ne kahreden yangın, bu ne zamansız gidiş, çıldırmak üzereyim yetiş sevgilim yetiş ,bu ne yalancı sevda bune anlamsız bitiş ,can vermek üzereyim yetiş sevgilim yetiş...

Elbet mutluluk elimi tutacak birgün, elbet şans bana bir kıyak geçecek ve ben güleceğim. ne yazıkki sen sadece ardımdan bakacaksın kaybına göz yaşı dökeceksin ama merak sen üzülme gülüm acıda sevgin kadar geçicidir..

Araya koskoca yıllar girsede kalbim seninle bu can seninle koskoca dağlar girsede araya ben seni unutmam unutamamki ben sana kocaman bir can verdim sen bana sevgi dürüslük verdin benseni nasıl unuturumki sen bana bir can bir sevgi verdin..

Ay doğarken bir söğüdün arkasından,göl yüzünde sisli bir esintiyle,akşamın göğüsüne hüzün serperek ve yağmurdan geceye perdeler çekerek beni düşün unutma...

Yine sensiz bir sabahın matemini tutuyorum sevgili...sensizliğin acısı gün geçtikçe tüketiyor beni. nerdesin sevgili hangi şehirde hangi kollarda... arıyor hüzün dolu gözlerim seni. aç kurtlar misali bekliyorum bana tekrar dönmeni bana tekrar bağlanmanı... gel artık sevgili bekletme beni...

Sen son cümle ben noktayım,bitme bensiz bitme sakın!bana benden uzaktayım, sana senden fazla yakın.su bende ben kuraktayım.var uzakta, yokta yakın sana bensiz varmaktayım.sakın durma gitme sakın...

Kullanıcı avatarı
gunce
Ayrıcalıklı Üye
Ayrıcalıklı Üye

Mesaj gönderen gunce »

ELLERİNE SAĞLIK

BU MESAJLARI GÖNDERMEYİ ALLAH KİMSEYE NASİP ETMESİN.

Kullanıcı avatarı
sıfır
Ayrıcalıklı Üye
Ayrıcalıklı Üye

Mesaj gönderen sıfır »

amin!!