NE ANLAMI VARKİ?

Güzel sözlerinizle başkalarını etkilemek başkalarının sözlerinden etkilenmek isityorsanız buyrun!!!
Kullanıcı avatarı
gunce
Ayrıcalıklı Üye
Ayrıcalıklı Üye

NE ANLAMI VARKİ?

Mesaj gönderen gunce »

Kullanıcı avatarı
beşiktAŞK
Ayrıcalıklı Üye
Ayrıcalıklı Üye

Mesaj gönderen beşiktAŞK »

ya valla teşekkür ederim çok güzel mesajlar atıyosun da...artık değişik mesajlar atsan bence daha iyi olur...ben bi kaç kişi ile görüştüm onlar da sıkılmış bu mesajlardan...yanlış anlama çok hoşuma gidiyor mesajların...ama geçende de dedim ya kendi şiirlerinden at...arkadaşların daha çok ilgisini çeker...ama attıklarına da saygım var...dikkat edersen mesajlarına bakılma sayısı da azaldı...yine de sen bilirsin...

Kullanıcı avatarı
gunce
Ayrıcalıklı Üye
Ayrıcalıklı Üye

Mesaj gönderen gunce »

xA_Fx yazdı:ya valla teşekkür ederim çok güzel mesajlar atıyosun da...artık değişik mesajlar atsan bence daha iyi olur...ben bi kaç kişi ile görüştüm onlar da sıkılmış bu mesajlardan...yanlış anlama çok hoşuma gidiyor mesajların...ama geçende de dedim ya kendi şiirlerinden at...arkadaşların daha çok ilgisini çeker...ama attıklarına da saygım var...dikkat edersen mesajlarına bakılma sayısı da azaldı...yine de sen bilirsin...

Sevgili xA_Fx,
1-) Bunlar senin düşüncelerin saygı duyarım.
2-) Güzel söz ve şiir birbirinden tamamen ayrıdır.
3-) Adı üstünde "Güzel Söz" bu bölüme farklı şekilde mesajlar atabilme şansın çok az. Ya normal dörtlük atarsın yada resim ekleyerek atarsın, bende bu şekilde yapmaya çalışıyorum ve her seferinde aynı resimler değil farklı resimler atmaya çalışıyorum.
4-) Yönetici Moderatör olarak destek olabilsen keşke...
YİNE DE YORUMLARINA VE DÜŞÜNCELERİNE SONSUZ SAYGI DUYARIM...
İLGİN İÇİN ÇOK TEŞEKKÜR EDERİM.....
SAYGILAR

Kullanıcı avatarı
beşiktAŞK
Ayrıcalıklı Üye
Ayrıcalıklı Üye

ne demek ben sonsuz desteğimi veririm size...ama bazen gördüğüm şeyleri söylüyorum...belki kırıcı olabilirim kusura bakmayın...evet onu biliyorum her seferinde farklı resimler koyuyorsun çok güzel bu...ama sonuçta şiirlerin de güzel söz olabilir...veya içlerinden bazı mısralar çok güzel bir söz olabilir...
ben de düşüncelerinize saygı duyuyorum...iyi çalışmalar...

Kullanıcı avatarı
beşiktAŞK
Ayrıcalıklı Üye
Ayrıcalıklı Üye

düşündüm de günce haklı olabilirsin...dediklerin doğru...güzel sözlere ancak bu kadar güzel mesajlar atılır...önceki dedklerim için özür dilerim...
bu arada bu bölümün moderatörleri sen ve ben...beraber bu bölümü daha da güzelleştirecez inşallah...