sadece benimsin...

Güzel sözlerinizle başkalarını etkilemek başkalarının sözlerinden etkilenmek isityorsanız buyrun!!!
Kullanıcı avatarı
$EI-IZAI)E
Ayrıcalıklı Üye
Ayrıcalıklı Üye

sadece benimsin...

Mesaj gönderen $EI-IZAI)E »

Sen varsın suan yanımda, başkaları görmesede benim görmem yetiyor... Eskiden seni kimseyle paylaşamıyordum, şimdi ise sadece benimsin... Çekti gitti dediler uzak diyarlara.. Seni bırakıp.. Ama bilmiyorlardı ki senin ömrümün sonuna kadar benim yanımda olduğunu.. İnanmadılar bana, o beni bırakamaz bende onu asla bırakamam dedim... Ruhunla yaşıyordum Artık... Sevgin yetiyordu bana, ellerini tutamasamda.. O eşsiz tenini koklayamasamda.. Geceleri sacımı okşadığını hissediyorum, dayanamayıp beni öpüyorsun uyanıyorum.. Gözlerimi açıyorum yatağımın başındasın, kafanı yere eğmişsin.. İçini bi hüzün kaplamış, beni uykumdan uyandırdın diye.. Kısık bir ses tonuyla ben senin yerinde olsam seni uyutmazdım diyordum.. Mutluyum ben böyle yaşamaya.. Senin varlığını hissetmekten.. Biliyorum ki en sonunda ellerini tutacağım bi tanem...

Kullanıcı avatarı
blackburry
Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye

Mesaj gönderen blackburry »

valla bu kadar dertli olduğunu bimiyordum :D çok güzel yazı ellerine sağlık ;-)

Kullanıcı avatarı
$EI-IZAI)E
Ayrıcalıklı Üye
Ayrıcalıklı Üye

o kadar da dertli değilim ya. :-)
:arrow: Ama yorumun için sağol.....

Kullanıcı avatarı
blackburry
Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye

dertlisin dertlisin ben anladım :D

Kullanıcı avatarı
$EI-IZAI)E
Ayrıcalıklı Üye
Ayrıcalıklı Üye

Nerden anladın söyle bakalım?

Kullanıcı avatarı
blackburry
Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye

bu kadar dertli olmasan böle yazılar yazmazsın okuyup etkilendiğimiz yazıların içerikleri o anki psikolojimizle çok alakalıdır hani deriz yaa "işte bu yazı benim duygularıma tercüman olmuş!!!" ya da dinlediğimiz şarkılar aşıksan ama umut yoksa aşkında acıklı aşk şarkıları dinler bulursun hep kendini; ama gerçekten mutlu aşıksan dinlediğin okuduğun şeyler de ona göre değişir herşey olumlu olur. Yani demem o ki insanlar dertliyken dertlerine dert eklemeyi kendine iice acı çektirmeyi seven mahluklardır yani şahsen ben öyleyim :lol: ama seni bilemem çok ii tanımıyorum ;-)

ama umarım tahmin ettiğim gibi dertli değilsindir Allah kimseye dert vermesin diyelim ;-)

Kullanıcı avatarı
$EI-IZAI)E
Ayrıcalıklı Üye
Ayrıcalıklı Üye

Psikoloğumuzda döktürmüş hani

Kullanıcı avatarı
blackburry
Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye

:lol: valla sorma yaa kendimi iice bu işlere adadım sokakta hayrına psikologluk yapcam :D

Kullanıcı avatarı
beşiktAŞK
Ayrıcalıklı Üye
Ayrıcalıklı Üye

Mesaj gönderen beşiktAŞK »

Biliyorum ki en sonunda ellerini tutacağım bi tanem.

İNŞALLAH :?: :?: :?:
blackburry nin yazdığı bütün her şeye katılıyorum...evet haklısın $EI-IZAI)E ile aynı sınıftayım ve dertli bu aralar...ayrıca ne bölümü okuyosan hemen bırak pskoloji oku...süper psikolog olur senden blackburry :lol: :lol: :lol:
ellerine sağlık $EI-IZAI)E çok güzel bi yazı....saol...

Kullanıcı avatarı
blackburry
Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye

euehueuehe valla ben de zaten istemeyerek okuyorm ama sanırım psikolojiye geçmem zor olur bu saatten sonra MF olsa belki geçerdim :D ama şimdi en iisi biyere kapak atmışken yerimden olmıyım :lol: