Hz.Mevlana Diyorki

Güzel sözlerinizle başkalarını etkilemek başkalarının sözlerinden etkilenmek isityorsanız buyrun!!!
Kullanıcı avatarı
gunce
Ayrıcalıklı Üye
Ayrıcalıklı Üye

Hz.Mevlana Diyorki

Mesaj gönderen gunce »

Ne güzel de söylemiş ne kadar da doğru

LİNKİ GÖREBİLMEK İÇİN LÜTFEN KAYIT OL VEYA GİRİŞ YAP!

Kullanıcı avatarı
VSaBaH
Tasarımcı Yönetici
Tasarımcı Yönetici

Mesaj gönderen VSaBaH »

Çok büyük bir insan onu bu önemli günlerde daha da yakından tanımak için uğraşlar vermeliyiz..

Dünyanın dört bir yanında Mevlana için törenler düzenleniyor, hatta filmler çekiliyor onun için.. Tüm dünya anlamış onun ne büyük bir düşünür olduğunu..

Bu arada paylaşım için teşekkürler gunce ... ;-)
 !
REKLAMLARA YAPILAN TIKLAMA BİZİM TEK GELİR KAPIMIZDIR. LÜTFEN ADBLOCK TARZI EKLENTİLERLE REKLAMLARI ENGELLEMEYELİM. BİZE EN GÜZEL TEŞEKKÜRÜ BU ŞEKİLDE YAPABİLİRSİNİZ. TEŞEKKÜRLER...

Resim

Kullanıcı avatarı
gunce
Ayrıcalıklı Üye
Ayrıcalıklı Üye

Mesaj gönderen gunce »

bu aralar Konya' ya gitmeyi çok istedim ama iş yoğunluğundan dolayı gidemedim ama inşallah bayramda düşünüyorum bi aksilik çıkmazsa şayet :lol:
teşekkürler VSaBaH, ;-)

Kullanıcı avatarı
MTUĞRUL
Fanatik Üye
Fanatik Üye

Mesaj gönderen MTUĞRUL »

ooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooo tebrik ederim günce yüreğine sağlık ya bu forum dakiler genellikli konyadan olduğu için insanların hassasiyetleri var ve siz bunu çok güzel yakaladınız tebrikler yüreğinize sağlık...

Kullanıcı avatarı
gunce
Ayrıcalıklı Üye
Ayrıcalıklı Üye

Mesaj gönderen gunce »

meteka yazdı:ooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooo tebrik ederim günce yüreğine sağlık ya bu forum dakiler genellikli konyadan olduğu için insanların hassasiyetleri var ve siz bunu çok güzel yakaladınız tebrikler yüreğinize sağlık...

teşekkürler meteka ben de konyalıyım ;-) ordan geliyor olsa gerek

Kullanıcı avatarı
girdap_ku
Aktif Üye
Aktif Üye

Mesaj gönderen girdap_ku »

ya ben bu sözü bilyodum ama açıkcası Mevlana'nın olduğunu bilmiyodum sayende öğrenmiş oldum canım saol ellerine sağlık ;-)