insan ve dünya

Güzel sözlerinizle başkalarını etkilemek başkalarının sözlerinden etkilenmek isityorsanız buyrun!!!
Kullanıcı avatarı
dahi_yane
Bağımlı Üye
Bağımlı Üye

insan ve dünya

Mesaj gönderen dahi_yane »

Adam bir haftanın yorgunluğundan sonra pazar sabahı kalktığında,eline gazetesini aldı ve bütün gün miskinlik edip evde oturacağını düşündü.tam bunları aklından geçirirken ,oğlu koşarak geldi ve sinemaya ne zaman gideceklerini sordu..baba oğluna söz vermişti bu hafta onu sinemaya götürecekti ama hiç dışarıya çıkmak istemediğinden bir bahane uydurması gerekiyordu...sonra gazetenin promosyon olarak dağıttığı dünya haritası gözüne ilişti..önce dünya haritasını küçük parçalara ayırdı ve oğluna :eğer bu haritayı düzeltebilirsen ,seni sinemaya götüreceğim.dedi..sonra düşündü,en iyi coğrafya profesörü bile bu haritayı düzeltemezdi...aradan on dakika geçtikten sonra oğlu koşarak geldi''baba haritayı düzelttim artık sinemaya gidebiliriz ''dedi...adam önce inanamadı ve görmek istedi ..gördüğündede halen hayretler içindeydi ve bunu nasıl yaptığını sordu..çocuk;bana verdiğin haritanın arkasında bir insan vardı İNSANI DÜZELTTİĞİMDE DÜNYA DÜZELMİŞTİ....

Kullanıcı avatarı
gunce
Ayrıcalıklı Üye
Ayrıcalıklı Üye

Re: insan ve dünya

Mesaj gönderen gunce »

dahi_yane yazdı: İNSANI DÜZELTTİĞİMDE DÜNYA DÜZELMİŞTİ....

=D> =D> =D> =D> doğru söze ne denir teşekkürler dahi_yane =D>

Kullanıcı avatarı
$EI-IZAI)E
Ayrıcalıklı Üye
Ayrıcalıklı Üye

Mesaj gönderen $EI-IZAI)E »

Ne desem bilmem ki insanın kafasını karıştırıyor ilk başta . en azından benim :lol:

Kullanıcı avatarı
dahi_yane
Bağımlı Üye
Bağımlı Üye

Mesaj gönderen dahi_yane »

bence biz olmasak dünya bozulmazdı ama dünya olmazdıda sanrm...ama madem dünya var bizde varız o zaman en kolayı insanı düzeltmek die düşünüorm ...güseell yorumlarınz için teşekkür ederm sevgili günce ve $EI-IZAI)E...