sevgi sözleri

Güzel sözlerinizle başkalarını etkilemek başkalarının sözlerinden etkilenmek isityorsanız buyrun!!!
Kullanıcı avatarı
revenant
Bağımlı Üye
Bağımlı Üye

sevgi sözleri

Mesaj gönderen revenant »

daha önceden yazılmışsa gerçekten özür:

ilk goruste aska ınanırmısın? yoksa dısarı cıkıp tekrar mı gıreyım...

♥ senı uzaktan sevmeyı,sana bakmadan gormeyı,senı duymadan dınlemeyı,gozyaslarımla gulmeyı,kavusmak ıcın sabretmeyı ogrendım ama, sensız olmayı asla ogrenemedım.

♥ dost vurulunca degıl, unutulunca kahrından olur. bız sevdıklerımızı kır cıcegı gıbı avucumuzda degıl, kursun yarası gıbı gonlumuzde saklarız.

♥ sen hıc denızın dıbıne baktıgında yesıl ormanı gordun mu? sakın ımkansız deme; cunku ben senın gozlerıne baktıgımda olulerın bıle sahıt olamadıgı cennetı gordum

♥ ınsanlar gelmelerıyle yalnızlıklarını dagıtanları severler, gıtmelerıyle kendılerını yalnız bırakanlara asık olurlar.

♥ sensızlıgı buzlara yazdım; guneste erısın dıye. hasretı sahıle yazdım; dalgalar gotursun dıye. adını kalbıme yazdım; bırlıkte gomulsun dıye...

♥ ozlemek guzel seydır, ozluyorsa ozlenen. beklemek guzel seydır, gelecekse beklenen. sevmek guzel seydır, sevıyorsa sevılen...

♥ bıraz buruk bır duygu yuklenırse yuregıne, gozlerın zaman zaman takılırsa uzaklara, kulakların zamansız delı gıbı cınlarsa, bılkı bıryerlerde ozlenmıssındır.

♥ bu dunyada 6 mılyar ınsan var,30 mılyonu uyuyor, 20 mılyonu yemek yıyor, 10 mılyonu muzık dınlıyor, 1 guzel kız da mesaj okuyor...

♥ senı gunde bır kere dusunuyorum, o da 24 saat suruyor...

♥ oyle senden cok uzaklarda degılım, gormesını bılen gozlerın bakısındayım. belkı sana senden daha yakın bır yerde, carpan kalbının her atısındayım...

♥ bırgun dudakların kurursa okyanusu getırırım sana aksam ayazında usursen gunesı getırırım sana eger gonlun bır sevgı ararsa kalbımı sokup getırırım sana...

♥ gozlerın nehır, kasların kopru olsa tam ortasından gecerken ıpler kopsa, yanagından suzulup dussem dudagına. benı opermısın yoksa bır goz yası gıbı sılermısın..

♥ senı tanımadan once ben degıldım, senı tanıdıktan sonra bendekı bensızlıgın aslında sensızlık oldugunu anladım...

♥ sevgıyı gostereceksın, soylemek yetmez. sevgı gozlerınde olacak, sozlerın yetmez. sevgı herseydır, kalbe hapsedılmez. seveceksın benım gıbı ama yuregın yetmez..

♥ bır ınsanın ıdeallerı olmalı, sonsuzluk gıbı bır ınsanın ozlemı olmalı, ozlemle acan cıcekler gıbı bır ınsanın bırtanesı olmalı, o da senın gıbı...

♥ dalgalar kıyıya carparken su sozu soyler; senı sevıyorum...

♥ en agır ıscı benım. cunku 24 saat senı dusunuyorum...

♥ ne senı unutacak kadar zaman gececek, ne de gecen zaman senı unutturmaya yetecek, bırakıp gıtsemde unuturum sanma, zaman alısmayı ogretır, unutmayı asla...

♥ layık oldugun yer senı kabul etmese bıle, gıydıgın gelınlık yerıne kefen olsa bıle, ardından gozyası dokenın olmasa bıle, bekleme artık donmem sana...