Güzel sözler...

Güzel sözlerinizle başkalarını etkilemek başkalarının sözlerinden etkilenmek isityorsanız buyrun!!!
Kullanıcı avatarı
büşra
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

Güzel sözler...

Mesaj gönderen büşra »

Dönecektin hani gittiğin yerden yoluna duvar mı taş mı ördüler kadere talihe bu sitem neden sen kıymet bildin de çok mu dediler sen yola çıktında yol mu kestiler...

Siper alma güzellige karşı haydi gel sende bana katıl silahın sevgi kurşunun aşk olsun hedefinse ben VUR tam kalbimden vur beni....

BEN ÇEKİLEN İŞKENCELERİ BİR BİR AH NİDALARI İLE TASTİKLEYEN BEN BİR MAHKUMUN BİLE GARDİYANDAN ÇEKMEDİĞİNİ ÇEKEN BEN SENİN O IZDIRAP DOLU GÖZLERİNDEN SACILAN ŞİMŞEKLERİN HEDEFİ OLUP BU AŞK BAHÇESİNİN TADINA DOYMADAN ÖLECEK TALİHSİZ BİR SEVENİM

Yüreğinden geçip giden bir dünyanın gözyaşlarında ıslandığı vakitlerde günlerin hayırlı, duaların kabul, umutların hep rahmetle dolsun.Allahım kalbine benim sevgimi doldursun.AMİNN

KAYBETMEK VAR, VAZGECMEK ASLA, ONURUM VAR, GURURUM ASLA, ÖZÜR VARDIR, YALVARMAK ASLA, YEMIN VARDIR, YALAN ASLA, SEVMEK VARDIR AMA IHANET ASLA....

Her sabah uyandığımda yaşadığımı fark etmeden seni sevdiğimi fark ediyorum. Sensiz bir gün aklıma gelince keşke uyanmasaydım diyorum...

İsteyipte sahip olamadığım her şey yerine senin varlığını koyduğum zaman anladım ki ben bu dünyada her şeye sahipmişim çünkü senin varlığın herşeye ve herkese BEDEL!..

Nasıl anlatsam bilemiyorum.fırtınalar kopuyor içimde diyemiyorum.boşver gönül deyip geçemiyorum,JüPiTeRiM SENSİZ BİR DÜNYA DÜŞÜNEMİYORUM !!

Gözlerim sensiz bakmasın yüreğim sensiz atmasın atan kalbim hiç vurmasın sen benimle olmayınca seven kalbim hiç vurmasın sen benimle olmayınca

BANA DİYORLARKİ YAŞIYORSUN,YÜZÜMDEKİ GÜLÜŞÜN İÇİMDE KAN AĞLAYAN GÖNLÜMÜN GÖZYAŞLARININ OLDUGUNU BİLMİYORLARKİ,HERŞEY YÜZDEKİ BİR TEBESSÜME KALSAYDI GÖNLÜN İSYANI KİMİN İÇİNDİR,GELDE ACISINI BANA SOR,YANLIZLIGIMI PAYLAŞTIGIM DÖRT DUVARA GÖNLÜMÜ DOST DİYE VERDİĞİM YESIL GÖZLERE SOR...!!!

SOKAKTA BİR ÇOCUK GÖRDÜM.TAKILDI GÖZLERİM GÖZLERİNE,AŞIĞIM ZANNETTİ BENİ KENDİSİNE.HALBUKİ NE BİLSİN BENZİYORDU GÖZLERİ SENİN GÖZLERİNE!!

Sevgiyse eğer yaşamın ucundaki yaşamaya değer ne olursa olsun.Sevgiyse eğer tırnaklarını kanatacak,sevgiyse eğer yüreğindeki kabukları kaldıracak ve sevgiyse eğer ölüme götürecek olan,yaşamalı insan koşulsuz,sorgusuz...

GÜNAYDIN KALBİMİN SAHİBİ GÜNAYDIN AŞKLARIN EN TATLISI SEVGİLERİN EN GÖRKEMLİSİ GÜNAYDIN SOĞUK KIŞ GECELERİMİN ATEŞİ SENİ ÇOK AMA ÇOK SEVİYORUM

sen hiç ölümün gölgesinde ölümü yaşadın mı bir garibin elinden tutupta ölüme rest çektin mi sen cilalı parlak yerlerde gezerken ben parçalanmış vucudumla hapishane köşelerinde güneşin doğuşunu bekliyordum....
Kaybetme korkusu taa icimdeyken, bekle diyorsun, dönecegim birgün. Beden beklemesine bekliyor ama yürek kan agliyor sensiz gecen hergün...

UNUTMAK MI SENI KAFAMDAN ATMAYI BASARDIGIM KISACIK SÜRELERDE BILE GEÇISTIRILMIS DAHA DOGRUSU ERTELENMIS BIR AGRIYDIN IÇIMDE

Bir soluk kadar yakin,yildizlar kadar uzak derler sevgi icin,uzanirsin yetisemezsin,yetisirsin dokunamazsin,dokunursun vazgecemezsin,vazgecersin ama UNUTAMAZSIN...

Ruhumu yerlere serip hasret cektirende olsan ne askina bedduam var nede sana kinim var deryanda akar gibi binbir dertle dolsanda seni mahsere kadar sevmeye YEMINIM var...

oyle bir bakisin olsun ki icindeki atesi alevlendirsin.oyle bir opusün olsun ki ömrümce unutamayacagim.oyle bir sar ki beni kopmayan bag olayim.oyle bir tut ki elimden sicakligina kapilayim.oyle bir an i yasat ki unutulmayan olsun OYLE BIR ALEVLEN KI ATESIN BUTUN ASKLARI KAVURSUN.

Bana geri ver.. Islanmamis gülen gözlerimi..
Bana geri ver.. Kararmamis gülen günlerimi..
Bana geri ver.. Tükenmemis büyük sevgimi..
Bana geri ver.. Herseyi geri ver..
Bu kalp varya cok sevdi
Bu kalp bir seni istedi
Ama yaktin artik gülmez
Bittin artik farketmez

Yüreğimden kopup gelen gözyaşlarım karıştı bir başına yağmura defalarca.
Omuzun yerine ıslak camlara yasladım başımı.
Sen ise sadece yoktun... Bu aşk değildi, ızdıraptı... Belki de aşk...
Ama ben artık aşkı dinlemek değil, aşkı yaşamak istiyordum.

Kanatlarim olsaydi
Sana ucarak gelirdim
Isteseydin teslim ederdim
Yagmuru senin icin gokten yagdirirdim
Yildizlardan sana i$ik toplardim
Gokyuzune ismini bulutlarla yazardim
Butun $arkilari senin icin yazardim
Bir gun bile ne yazik.... sevdigimi anlamadin...

Çok gençti, Ölüm onu affetmedi, Bir sonbahar gününde, Hayatı sona erdi. Hayatının nerdeyse , Yarısını harcadığı yollarda , Yollar onu , O yolları kaybetti , Belki o yollardan , Bir daha geçemeyecek, Ama kalbimizden , yüregimizden , Hiç ama hiç gitmeyecek...

VERİLEN YEMİNLERİMİZ SÖZDE KALMIŞ
AKAN GÖZYAŞLARIM ZEHİR OLMUŞ
HER SEVEN BENIM GÖZYAŞLARIMI İÇER OLMUŞ
ADIMIZ BİR KERE İSYANKAR OLMUŞ
KADERMİZ ÇOKTAN BELLİ OLMUS
KADER BİZE ÖLÜMÜ YAKIN ETMİŞ
BU KADER İSYANKAR GÖNLÜMÜ ÇOKTAN EZMİŞ

kormak cözüm degil biliyorum
kacmakta yada uykusus kalip susmakta
nekadarda bana aci verse bu hayat
ben onada dahada baylandim

Ayriliklar küçük sevgileri öldürür ama büyük sevgileri güçlendirir.Tipki rüzgarin mumu söndürüp yangini güçlendirdigi gibi...

Gül bahçesinde geçsede ömrüm, inan üstüne gül koklamam gülüm , seni koklamak olsada ölüm, ugrunda ölmeye deger gülüm..

Dünyada 2 renk gül olsun,biri kirmizi digeri beyaz,sen beni unutursan kirmizilar solsun,ben seni unutursam beyazlar kefenim olsun.

Kimbilir hangi aksam günesle beraber bende sönecegim kimbilir hangi ellerden son suyumu içecegim belki göremeden ölecegim fakat yinede seni 'EBEDiYEN SEVECEGiM'

Bir gün bir rüzgar eserse oralara.Benim sana olan sevgimi fisildarsa kulagina unutma sende bana bir tutam sevgi yolla........

Dünyan öyle bir kararsin ki, seni aydinlatan tek isik gözlerim olsun

Sevmek ölmektir bence , ben de sevmistim ölmeden önce

Sari giyer günes olursun, Mavi giyer deniz olursun, Siyah giyer matem olursun, Kimbilir belki bir gün, Beyaz giyer benim olursun.

Gözlerin Nehir,Kirpiklerin Köprü Olsun,Ben Tam Üzerinden Geçerken Ipler Kopsun,Düstügüm O Yer DUDAKLARIN OLSUN...

Yalnizlik gecelerin,Umit bekleyenlerin,Hayal caresizlerin,Yagmur sokaklarin, Tebessum dudaklarin, Sen ise yalniz benimsin birtanem...

Gül bahçesinde geçsede ömrüm, inan üstüne gül koklamam gülüm , seni koklamak olsada ölüm, ugrunda ölmeye deger gülüm..

Eger beni bu sokakta,bu semtte,bu $ehirde bulamazsan sevgilim bilki ben, Gözlerinin daldigi yerdeyim...

Güller hep ellerinde açsin,ama dikenleri batmasin.sevda hep seni bulsun,ama seni yaralamasin.mutluluk hep yüregine dolsun,ama beni unutturmasin.

Gün bir gün, sevdalanmis geceye gecede yakomoz düsürmüs denize ogünden bugüne geceyle gündüz ayrilmaz olmus taki günes tutlup gölge düsürene dek sevdalara

Dunyada iki kor tanidim; biri beni gormeyen sen, biri de senden ba$kasini gormeyen ben...

Eger colde bir cicek olsan; seni kaybetmemek ; icin gozyaslarimla sulardim Eger gozumdeki bir damlayas olsaydin; seni kaybetmemek; icin hic aglamazdim..

Gece midir insani hüzünlendiren,yoksa insan midir hüzünlenmek icin geceyi bekleyen?gece midir seni bana düsündüren yoksa ben miyim seni düsünmek icin geceyi bekleyen ?

Ölsen bile benden kurtulamazsin. Kefen olur bedenini sararim.Yagmur olur üzerine yagarim.Çiçek olur mezarinda açarim. Ölsen bile benden kurtulamazsin

Önce düstügümde kalkmayi ögrendim sonra aleve dokundugumda aciyi sevmeyi ögrendim sevilmeyi sonra terkedilip beklemeyi sayende unutulmayida ögrendim herseyi ögrendimde yalniz unutmayi ögrenemedim..............

Bir Gün Cehennemde Karsilasabiliriz. Sen Kalp Hirsizi Oldugun için , Bense Tanriyi Birakip Sana Taptigim için.....

Ustune `seviyorum` yazdigim bir kagittan, sandal yapiyor, dereye birakiyorum. ister yuzsun, ister batsin, ister bir caliya takilsin o kagit sandal, hep derenin bir yerinde olucak biliyorum..

Kalbim seni unutacak kadar adi ise ellerim onu parcalayacak kadal asildir.

Basini gögsüme yasladiginda tek bir düsmanim vardir:geçip giden zaman.

Seni benim kadar sevenler , sana benim kadar hasret kalsin.

Sen elimden tutunca, deniz basardi içimi. Sen elimden tutunca, yüregim yesil yosunlara takilip günlerce dip akintilarinin pesisira gitmk isterdim.

Yanagina konan kar tanesi eriyip dudaklarina indiginde o bir damla serinligi biriyle paylasmak istediginde yönünü rüzgara dön yeter. Çünkü ben o rüzgardayim....

Ben seni dün sevmedim, çünkü dün bitti. Ben seni bugün sevmedim çünkü bugün bitecek. Ben seni yarin sevdim çünkü yarinlar hiç bitmeyecek...

Ask bir elma sekeridir. Sekeri yersin sapi kalir...

Rüyalarini gül yapraklaiiyla yatagini papatyalarla süsledim, üzerini sevgiyle örtüp tüm kabuslari aldim ki en güzel rüyalari sen göresin..

Yillar vardir nasil geçtigini bilmezdim, bir gün vardir yasamin anlamini degistirdi bana dair; hissetmedigimi, bilmedigimi yasatti, iste o ani senle yasadim senle sevdim.

Kalem olsa dünyadaki bütün agaçlar ve bütün denizler mürekkep olsa senin siirini yazamam yinede...

Yaprak döken gençligimin satir aralarinda alti kirmiziyla çizilmis ve tirnak içine alinmis suskunlugumun bas harflerisin.

Utanirim , söyleyemem yasadigim yalnizligi , kelimeler yetmiyor ki , bu mu sevda dedikleri.

Yaninda benden yakin baska biri de olsa , her seyi inkar etmis inandirmis olsanda , ve ona duygulanmis sevdalanmis olsanda , biliyorum bu gece beni düsüneceksin.

Sevgimiz yavas yavas süzülen çisil yagmur gibi ama irmaklari tasiran cinsten...

Seni düsünür , seni özlerim , sevgilerin özlemlerin derinliginde ne olur kir seytanin bacagini birkez beni hatirla , bir sonbahar serinliginde...

Sert rüzgarlar karanlik geceleri severmis , aynen benim seni sevdigim gibi.

Sen bazen en zifiri karanlik gecemin günesi, sen bazen yasanacak hayatin cesaret verecek mutluluk yani, sen bazen ve her zaman sevgimin tek nedeniI...

Seni yildizlara benzetiyorum onlar kadar etkileyici,çekici ve güzelsin ama aranizda tek fark var onlar milyonlarca sen birtanesin.........

SUSKUNLUGUMUN SEBEBI ISEN SEVGIMIN ANLAMI OLMALISIN. HAYAT AKLI BASINDA YASAMAK ICIN COK KISA.ZOR OLANI DEGIL.KOLAYI VE YANIDA OLANI ARA SENI SEVIYORUM...

BIRAK KENDINI AKISINA ZAMANIN,INSAN YASAMAK ICIN DERIN NEFES ALMALI HADI,DUYMADIGIM SOZLER FISILDA BANA, DUDAKLARIN NEMLI, SESIN SEVDALI

GUN BIRGUN SEVDALANMIS GECEYE. GECEDE YAKAMOZ DUSURMUS DENIZE. OGUNDEN BUGUNE GECEYLE GUNDUZ AYRILMAZ OLMUS, TAKI GUNES TUTULUP GOLGE DUSURENE DEK SEVDALARINA.

KIYMETIMI BILMEN ICIN GITMEM MI GEREK!SEVDIGINI ANLA ARTIK BUYUDUN BEBEK!MASAL DEGIL KI BU ASK OGRENMEN GEREK!GITMESI KOLAY OLUR ZOR OLAN SEVMEK

RUYALARINI PAPATYALARLA YATAGINI GUL YAPRAKLARI ILE SUSLEDIM UZERINI SEVGIMLE ORTUP KABUSLARIN BEN ALDIM KI EN TATLI RUYALARI GORESIN!

ADINI YAZMISIM KALBIME SILMEYE KIMIN GUCU YETER.SEVIYORUM SENI YASAKTA OLSA AYIRMAYA KIMIN GUCU YETER.AKLIMDAN CIKARSALARDA KALBIMDEN CIKARMAYA KIMIN GUCU YETER

ASKI BIR TIYATRO DEDILER HERKEZE BIR ROL VERDILER,EN ZORU BANA NASIPMIS ONCE SEV SONRA UNUT DEDILER, BENSE ROLUMU IYI OYNAYAMADIM, SEVDIM AMA UNUTAMADIM!

KORKUNC UCURUMLARA BIRAKMAK KENDIMI, UCSUZ BUCAKSIZ DENIZLERE ATMAK ISTERDIM BEDENIMI. AMA ICIMDE SEN VARSIN... YA SANA BISIY OLURSA!

YAGMUR GOKTEN DEGIL YERDEN YAGARSA GUNES DOGUDAN DEGIL BATIDAN DOGARSA KAN KIRMIZI DEGIL BEYAZ AKARSA ISTE OZAMAN UNUTURUM SENI...

OYLE BIR YUREKKI YANMAZ YUREK DENIRMI ONA OYLE BIR GOZKI AGLAMAZ GOZ DENIRMI ONA OYLE BIR INSANKI ISYAN ETMEZ INSAN DENIRMI ONA OYLE BIR VOLKAN KI PATLAMAZ VOLKAN DENIRMI ONA SOYLEYIN BANA....

KULLENMIS GONLUME SEN KOZU VERDIN DARGINKEN HERKEZE BARIS GETIRDIN ASKIN ATESIYLE COLE CEVIRDIN TUTUSUR BU GONLUM GORDUKCE SENI. HER GECE YALVARIRIM YUCE ALLAHIMA GONLUNU SEVGIME ACMASI ICIN NEFESIN YAPISIR BENIM BAGRIMA HER GECE RUYEMDA OPTUKCE SENI

GUL BAHCESINDE GECSEDE OMRUM, INAN USTUNE GUL KOKLAMAM GULUM , SENI KOKLAMAK OLSADA OLUM, UGRUNDA OLMEYE DEGER GULUM...

SEVGIM SINIRSIZ AMA ANLIYABILENE DOSTLUGUM SONSUZ AMA PAYLASABILENE, SEN HARIKASIN AMA BENIM OLDUGUN SURECE

DUNYADA 2 RENK GUL OLSUN,BIRI KIRMIZI DIGERI BEYAZ,SEN BENI UNUTURSAN KIRMIZILAR SOLSUN,BEN SENI UNUTURSAM BEYAZLAR KEFENIM OLSUN.

YALNIZLIK GECELERIN,UMIT BEKLEYENLERIN,HAYAL CARESIZLERIN,YAGMUR SOKAKLARIN, TEBESSUM DUDAKLARIN, SEN ISE YALNIZ BENIMSIN BIRTANEM...

EN BUYUK OKYANUSTA BIR SU DAMLASI OLMAK,UCSUZ BUCAKSIZ SAHILDE BIR KUM TANESI OLMAK AMA EN ONEMLISI MILYONLARCA INSANIN ICINDEN SENIN SEVGILIN OLMAK...

KALBIMDE 3 CICEK YETISTIRDIM.SEVMEK,SEVILMEK VE BEKLEMEK.SEN BUNLARDAN IKISINI KOPARDIN.BANA SADECE BIRI KALDI BEKLEMEK BEKLEMEK BEKLEMEK

KOCA BIR OKYANUSTA BIR SU DAMLASI OLMAK YADA UCSUZ BUCAKSIZ BIR SAHILDE BIR KUM TANESI OLMAK,AMA EN GUZELI, MILYONLARCA ADEMOGLUNUN ICINDE SENIN SEVGILIN OLMAK.

BIRGUN DUDAKLARIN KURURSA OKYANUSU GETIRIRIM SANA AKSAM AYAZINDA TITRERSEN GUNESI GETIRIRIM SANA EGER GONLUN BIR SEVGI ARARSA KALBIMI SOKUP GETIRIRIM SANA...

BENI OZLERSEN GOKYUZUNE BAK.YILDIZLARIN KUYRUGUNA KALBIMIN PARCALARI TAKILI.YALNIZLIK SENI UZERSE ELINI KALBINE KOY GOZLERINI KAPA.RUHUM ORADA CAKILI.

ASKIN YOLUNDA TAM YIRMI YIL GECTI...AMA YOLUN HARITASI HALA CIZILEMEDI.BAZEN MUZAFFER OLDUM,COGU KEZ FETHEDILDIM.YIRMI YIL GECTI,HALA BIRINCI SAYFASINDA ASK DEFTERI...

SENI BULMAKTAN COK ARAMAK ISTERIM SENI SEVMEDEN ONCE ANLAMAK ISTERIM, SENI BIR OMUR BOYU BITIRMEK DEGIL SANA HEP YENIDEN BASLAMAK ISTERIM,,,

BEN SENI DUN SEVMEDIM CUNKU DUN BITTI BEN SENI BUGUN SEVMEDIM CUNKU BUGUN BITECEK BEN SENI YARIN SEVDIM CUNKU YARINLAR HIC BITMEYECEK.

BILIRIM SONU YOK BU ASKIN SENSIZ GECEN GUNLERIN ERIYIP GUZE DONDU OMRUM USTUSTE KAC OLUM NE ZAMAN BIR BEN DUSUNSEM BOYLE SERE SERPEYIM NE ZAMAN BIR BIR SEN DUSUNSEM NEZAMAN BIR YAR DUSUNSEM YUREGIM SIZLAR HER AKSAM GEL...

O BIR YOLCU SEN BIR HANCI,GORDUGUN EN SON YALANCI ICINDEKI DERIN SANCI GITMEZ DEDIM,KALDI GONUL.. SEN ISTEDIN BWN DINLEDIM,SENDEN AYRI OLMAZ DEDIM,EN SONUNDA BEN DE SEVDIM.SIMDI BENI KURTAR GONUL..

ONUN GUZELLIGINI HERKES GORUYORSA O BENCE AZ GUZELDIR.HERKES BILIYORSA O BENCE HIC GUZEL DEGILDIR.ONUN GUZELLIGINI YALNIZ BEN GORUYORSAM BU SEVGIDIR.ONUN GUZELLIGINI YALNIZ BEN BILIYORSAM BU ASKTIR.HIC KIMSE BILMIYORSA BU YANLIZLIKTIR.

GONLUMDE BIR CICEK ACTI ADINI MUTLULUK KOYDUM KOPARDILAR.. GONLUMDE BIR CICEK ACTI ADINI ^^ASK^^KOYDUM SOLDURDULAR.. GONLUMDE SON BIR CICEK ACTI ADINI IZDIRAP KOYDUM NE KOPARAN NEDE SOLDURAN OLDU...

OYLE HUZURLUYUM KI SENIN YANINDA SEN DERTLERIN BITTIGI NOKTA KUSKU BULUTLARINI DAGITAN HUZUR MELTEMI SEFKATIN SONSUZ UFKU RUHUMUN SUKUN LIMANI ...

BEN KUCUCUK BIR BEBEKTIM "SEN" KOCAMAN BIR SEVDA..."BEN" SENIN ELLERINDE BUYUDUM "SEN" BENIM YUREGIMDE...

AYRILIK ADINI NEREDEN CIKARDIN,BIR DEFA DEGIL BIN DEFA CANIMI ALDIN,BU BEDENIMI SENSIZ YASAR MI SANDIN,HATA YAPTIN SEVGILIM,BURDA YANILDIN...

BIR COCUGUN BIR MASALA KANDIGI GIBI!.GULUM SENIN GOZLERINE KANMISIM, GUNESIN YERYUZUNU YAKTIGI GIBI, GULUM SENIN GOZLERINE YANMISIM, GEL YAGMUR OL GOZLERIMI ISLANDR, BASIMI DIZLERINE YASLANDIR, DELIRMISIM SENDE BENI USLANDIR...

NEDEN SONRA FARKINA VARIYORSUN ETRAFINDAKI ISSIZLIGIN ARKADASMIS, DOSTMUS,NE ARIYORSUN ,ADRESI BELLIMI VEFASIZLIGIN...

GITMEZ..GOZLERI OYLECE PARLAR YILDIZLARDA!!! SINMISTIR KOKUSU SACLARININ. HER SABAH GOZLERINI ONUNLA ACAR,HER GECE ONUNLA KAPARSIN... UNUTULMAZ..UNUTAMAZSIN ...

SEN "ICERIDEYKEN" BEN "DISARIDA" SENI BEKLEYECEGIM,KARANLIKTA SIRIL SIRIL AKAN BIR SUYUN GOLGESI GIBI.....SURATINDAN AKAN SAFLIK DERINLIK OLACAK BELKI DE GORUNMEYEN ICIMDE...

ON GUNESI YAN YANA KOYSAM BIR CEMBER YAPSAM. ON CEMBERI UST USTE KOYSAM BIR CUBUK YAPSAM. ORTASINA DA SENI KOYSAM BIN DEFA YANSAN DA CANLANSAN: BANA YAPTIKLARIN ICIN CEHENNEMDE CEKECEKLERINE DENK OLMAZDI...

TENIMI SUREMEDIM BEN AL YANAKLARINA, BUSEMI KONDURAMADIM BAL DUDAKLARINA, GAMZELIM, GULUVER BANA, AL CANIM SANA FEDA, SEVDALIYIM BEN SANA SEVDALI...

Kullanıcı avatarı
büşra
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

Mesaj gönderen büşra »

Seni ne kadar seviyorum biliyormusun? söz veripte tutmadigin günler kadar, beni beklettigin saniyeler kadar,bana sevgiyle bakmadigin an kadar,uykularimi kaçirdigin geceler kadar,sonunda anladim seninde beni ne kadar sevdigini zalim.
---------------------------------------------------------------------
Ask günah olmayacak kadar masum, köle olmayacak kadar özgür, unutulamayacak kadar derin, umulmayacak kadar yakin ve tek basina yasanamayacak kadar özeldir.
----------------------------------------------------------------------
Seni dünyada seven on kisi varsa bunlardan biri benim seni dünyada seven bes kisi varsa bunlardan biri gene benim seni dünyada seven bir kisi varsa o mutlaka benim seni dünyada seven hiç kimse yoksa bilki ben ölmüsüm.
Yeni bir aska basliyorum sanmistim galiba çok yanilmisim. Bu askin sonuda ayrilik olacak,ve yasadiklarim geride kalacak. Geriye aci ve güzel hatiralar kalsa bile,onlarihatirlamak ayrilik kadar aci olmayacak..
Bugün benim için yepyeni bir gün doguyor; hersey capcanli, hersey hayat dolu, hersey benimle duygularim hakkinda konusuyor, hersey beni duygularima deger vermeye davet
ediyor..
-------------------------------------------------------------------
Eger bir gün hayatimin son nefesini verirde bu dünyanin güzelliklerinden vazgeçecek olursam hep yanimda ol ki sana sessizligin ölüm demek oldugunu göstereyim..
--------------------------------------------------------------------
Bulutlara yükledim özlemimi simseklerle çaktirdim sevgimi Yagmurlar yagdirdim gözyaslarimla küçük melekler gönderdim seni öpmeye geldilermi?
Dünyada ki bütün çöller bir avuç kalircasina birer tanecik insan olsalar ve bütün denizlerde ki sular bir yudum kalircasina birer damla insan olsalar unutma ki tek sevecegim kisi sensin..
Seni dünler için sevmedim.dünler yasanip bitti.seni bugünler içinde sevmedim bugünlerde bitecek.seni yarinlar için sevdim çünkü yarinlar hiç bitmeyecek ..
Bu arta kalan hangi yaz aksaminin hüzünleri oysa birbirimizin yaralariyla sarmaliydik kanayan yerlerimizi yokluguna dayanabilirim sandim,oysa yoklugun bir siir ve ben sair
olamadim.
Gecemin gündüzümden farki yok alaca karanlik karanliga ferman yazsam yüzbin satirlik beni bu karanliktan kurtaracak aydinlik senin o gözlerinde ki sönmez isik..
Sevmiyorum su saatin sesini,akmasin dursun zaman.herseyin bir öncesi ve sonrasi vardir derler ya YALAN. senden önce vardim belki ama askim senden sonra olmayacagim inan..
Ne seni unutturacak kadar zaman geçecek ne de geçen zaman seni unutturmaya yetecek birakip gitsende unuturum sanma zaman alismayi ögretir unutmayi asla..
Sen benim incimdin. parildayan masum güzelliginle seni sarp kayaliklardan tirnaklarimla kazidigim bir istiridyede bulmustum. ve bir daha kaybetmiyeyim diye kalbimin derinliklerine gömdüm..
Birgün bana soracaksin,beni mi yoksa hayati mi daha çok seviyorsun diye. hayati diyecegim, küsüp gideceksin ama hiçbir zaman bilmeyeceksin ki benim hayatim sensin.
../images/star.gif" border="0" width="12" height="12">Ask kaçmaktan çok kovalamak, görmekten çok özlemek, gitmekten çok beklemek, dokunmaktan çok düsünmektir.Ve ask öyledirki nerde imkansiz varsa onu seçer..
Bir siir yaz bana içinde alabildigince mutluluk olsun ayin gölgesinde unutulan sevgi tohumlariyla yesere dursun veya bir sarki söyle özlemimdeki sevgiliyi anlatsin yagan
yagmurlarla islanan bedenimi parlayan gözleriyle kurulasin..
Eger sevdigin seni terk etmisse onu kendi haline birak eger sana dönerse zaten senindir, sana dönmezse zaten hiçbir zaman senin olmamistir..
Eger onun için herseyi göze aliyorsan, onu her an düsünüyorsan,onun için agliyorsan,o senin için tekse,o senin için herseyden degerliyse,onun bir gülmesi senin için dünyalar demekse... siz asiksiniz....
Gök yüzünde bir yildiz seç büyük ve parlak olsun yaninda bir yildiz daha seç büyük ve parlak olmasi önemli degil senin yaninda olsun yeter..
Günesin ilk isiklari gününü aydinlattiginda ve içinde dogan nedensiz sevinci biriyle paylasmak istediginde, pencereni aç yeter.Ben o tatli sessizlikte seninleyim!
Seni ne kadar sevdigimi anlamak istiyorsan; yagan her yagmur damlasini yakalamaya calis.yakalayamadigin her yagmur damlasi seni ne kadar sevdigimin ispatidir..
Kar tanesi eriyip dudaklarina indiginde ve o bir damla serinligini biriyle paylasmak istediginde yüzünü rüzgara dön yeter. ben o rüzgarda olacagim..
Ben asla aglamam deyip her gece yataga yattiginda aklina o gelip gözünden iki damla yas süzülüyorsa eger utançla iste o zaman asiksin demektir..
Bir yagmur damlası seni seviyorum anlamı tasısaydı ve sen bana seni ne kadar sevdigimi soracak olsaydın, inan ki birtanem her gun yagmur yagardı..
Yanagına dusen kar tanesi eriyip dudaklarına indiginde ve o bir damla serinligi biriyle paylasmak istediginde yuzunu ruzgara don, ordayım! Bir yagmur damlası seni seviyorum
anlamı tasısaydı ve sen bana seni ne kadar sevdigimi soracak olsaydın, inan ki birtanem her gun yagmur yagardı..
Yanagına dusen kar tanesi eriyip dudaklarına indiginde ve o bir damla serinligi biriyle paylasmak istediginde yuzunu ruzgara don, ordayım!
Insanlar tanıdım yıldızlar gibiydi, hepsi parlıyordu, hepsi gokteydi. Ama ben seni, gunesi sectim, bir gunes icin bin yıldızdan vazgectim?
Kuslar kadar özgür yüregim, eski bir kafeste mahkum, ellerini bekliyor yaralı kuş misali, kanatlarım kırık boynum bükük, gelde salıver yüregimi özgürlügüne, umuda...
Bir insanı sevmek onunla yaslanmayı kabul etmek demektir benim icin. Ben seni seviyorum ve bir omur boyu seninle olmak istiyorum..
Eger seni nasıl ve ne kadar sevdigimi ogrenmek istiyorsan bana yeni bir dil bulmalısın cunku sana olan sevgimi anlatmak icin kelimeler bulamıyorum. Ama bir seyi bil ki seni cok
seviyorum!!!
Yardım etmek mi istiyorsun? O zaman dinle; yasama sevinci getir bana cokca olsun cabuk tukenmeyenlerinden. Ihtiyacım var bu ara unutmak uzereyim mutlulugu, unuttum sıcak bir
cayın tadını, esen ruzgarın serinligini, hadi durma oyle hatıralarımı canlandır, iyi olanları?
Bana oyle bir mektup yaz ki sevgilim acar acmaz duyayım kokunu. Sevda essin basak saclarında.sesin yuzumu ruzgarla bulsun... Bana oyle bir mektup yaz ki sevgilim, gelsin beni en koyuzulamda bulsun ve oyle bir mektup yaz ki sevgilim varsın olumum olsun.!!
Gunesi seviyorum diyorsun gunes acınca golgeye kacıyorsun. Yagmuru seviyorum diyorsun yagmur yagınca semsiyeni acıyorsun. Korkuyorum sevgilim cunku beni de sevdigini soyluyorsun!
Sana yıldızlar kadar yakın olmak isterdim, her baktıgında beni gorebilmen icin, sana bulutlar kadar yakın olmak isterdim, uzuldugunde gozyaslarını yagmur olup silebilmek icin, sana sen kadar yakın olmak isterdim ki beni, seni sevdigim kadar sevebilmen icin?
Eger seni nasıl ve ne kadar sevdigimi ogrenmek istiyorsan bana yeni bir dil bulmalısın cunku sana olan sevgimi anlatmak icin kelimeler bulamıyorum. Ama bir seyi bil ki seni cok seviyorum!
Sen benim hayatımda oldugun surece, ne sen kimseye rakip ne de kimse sana rakiptir? cunku sen benim icin daima teksin!!
Agzımdan cıkacak soz olsan konusmam, gozumden akacak yas olsan aglamam, kalbime hapsettim seni hicbir yere bırakmam!
Ben seni dun sevmedim cunku dun geride kaldı, ben seni bugun de sevmeyecegim cunku bugun de bitecek; ben seni yarın sevecegim cunku yarınlar hic bitmeyecek!
Bugun her zamankinden farklı bir sey yapayım dedim olmadı yine sana defalarca asık olup seni dusundum...
Agırdır sevmelerim her yurek tasıyamaz, buyuktur umutlarım her omuz kaldıramaz, her sey olur da su kalbim, bir tek sensiz olamaz.
Sana dogru bir kelebek ucurdum, dagları denizleri astı seni buldu, yanagına ufacık bir opucuk kondurdu. Hissettin mi?