Tarayıcınızı güncelleyin! (Internet Explorer 7 SP2 [Türkçe])

Telif hakları yasasını ihmal etmeden her türlü programı paylaşabilirsiniz.
Kullanıcı avatarı
VSaBaH
Tasarımcı Yönetici
Tasarımcı Yönetici

Tarayıcınızı güncelleyin! (Internet Explorer 7 SP2 [Türkçe])

Mesaj gönderen VSaBaH »

Internet Explorer 7 SP2 [Ücretsiz]

Resim

:idea: Merakla beklenen Microsoft Internet Explorer 7 Türkçe versiyonu yayınlandı. Rss ve sekme desteği ile birlikte phishing (sahtecilik) koruması bu sürümde öne çıkıyor. Internet Explorer 7 sekmeli gözatma, doğrudan araç çubuğundan Web'de arama, gelişmiş yazdırma, kolay bulma, RSS akışlarını okuma ve abone olma gibi özelliklerle geliştirilmiş gezinti sağlıyor.

Internet Explorer 7 yeni ve güçlü bir mimari, kötü amaçlı yazılımlara (zararlı yazılım olarak da bilinir) karşı koruma sağlanmasına yardımcı olan güvenlik özellikleri ve kimlik avı olarak bilinen bir uygulama olan sahte Web siteleri aracılığıyla kişisel verilerin çalınmasına karşı daha iyi korunma yolları aracılığıyla güvenliği sağlar.

:arrow: Önemli Notlar: Yazılım kurulum sırasında Windows XP lisansı kontrolü yapmaktadır. Korsan olarak kurulan sistemlere kurulum yapılamamaktadır. Windows SP2'nin de yüklü olması gerekmektedir.

:arrow: Üretici: LİNKİ GÖREBİLMEK İÇİN LÜTFEN KAYIT OL VEYA GİRİŞ YAP! ... fault.mspx

:arrow: LİNKİ GÖREBİLMEK İÇİN LÜTFEN KAYIT OL VEYA GİRİŞ YAP!

!
REKLAMLARA YAPILAN TIKLAMA BİZİM TEK GELİR KAPIMIZDIR. LÜTFEN ADBLOCK TARZI EKLENTİLERLE REKLAMLARI ENGELLEMEYELİM. BİZE EN GÜZEL TEŞEKKÜRÜ BU ŞEKİLDE YAPABİLİRSİNİZ. TEŞEKKÜRLER...

Resim

Kullanıcı avatarı
MTUĞRUL
Fanatik Üye
Fanatik Üye

Mesaj gönderen MTUĞRUL »

Abi kullandığım için söylüyorum explorer 7 arkası açık hatası war kurumsal işletmelere tavsiye olunmaz sorun olan yeri bulup bu konu içerisine ekleyeceğim..paylaşım için tşkler..

Kullanıcı avatarı
sıfır
Ayrıcalıklı Üye
Ayrıcalıklı Üye

Mesaj gönderen sıfır »

arkadaşlar her ne kdr bende eskiden ie'u destekleyip önerseydimde (acayip bi cümle oldu) artık FLock u kullanıyorum ve ie den daha rahat FLockun yanında RireFox u da tavsiye ederim...

Kullanıcı avatarı
VSaBaH
Tasarımcı Yönetici
Tasarımcı Yönetici

Mesaj gönderen VSaBaH »

Firefox Google ile anlaşmalı ama Internet Explorer Microsoft destekli oldugundan daha güvenli geliyor bana..

IE'de yeni tab'da açma özelliği yoktu. Firefox'a çok özeniyordum, yeni sürümünde o da var..
 !
REKLAMLARA YAPILAN TIKLAMA BİZİM TEK GELİR KAPIMIZDIR. LÜTFEN ADBLOCK TARZI EKLENTİLERLE REKLAMLARI ENGELLEMEYELİM. BİZE EN GÜZEL TEŞEKKÜRÜ BU ŞEKİLDE YAPABİLİRSİNİZ. TEŞEKKÜRLER...

Resim

Kullanıcı avatarı
sıfır
Ayrıcalıklı Üye
Ayrıcalıklı Üye

Mesaj gönderen sıfır »

M.TUĞRUL yazdı:Abi kullandığım için söylüyorum explorer 7 arkası açık hatası war kurumsal işletmelere tavsiye olunmaz sorun olan yeri bulup bu konu içerisine ekleyeceğim..paylaşım için tşkler..

m.tuğrulunda sölediği gibi açığı hatta açıkları var...

ve benimki şu anda çok ağır ve yavaş durumda... özellikle onu kullanmamaya çalışıyorum msnde bile kaç tane gelen mailin belirtildiği butona basmıyorum manuel olarak hotmaili açıyorum...

benim iem şu anda ölü durumda

söylediğin gibi fire fox google ile anlaşmalı FLock ta yakında öle olacak...

indirilmesi son günlerde iyi bir ivme kazanan FLock u google almaya hazırlanıyor...

her ne kadar işletim sisteminin sağlayıcısının explorer ını kullanmak akıllıca gelsede ben FLocku tavsiye ederim...