İnternetteyim ama yeteri kadar eğlenemiyorum,diyorsanız bura

Telif hakları yasasını ihmal etmeden her türlü programı paylaşabilirsiniz.
Kullanıcı avatarı
ajt18
Aktif Üye
Aktif Üye

İnternetteyim ama yeteri kadar eğlenemiyorum,diyorsanız bura

Mesaj gönderen ajt18 »

İnternette boş kalıp ta bir şeyler bulamadığınız zaman işte bu program imdadınıza koşuyor. 2.7 mb lık dosyanın içi inanamayacağınız kadar eğlenceyle dolu.yükleyin ve görün derim sadece.içinde neler yokki... canlı bir çok kanal izleyebiliyorsun film fragmanları radyo harita futbol. ARADIĞINIZ HERŞEY BURDA PİŞMAN OLMAYACAKSINIZ!!!!
Günün Fotoğrafı ..İl İl Türkiye Tanıtımı..Rüya Tabirleri..Güncel Döviz Kuru ..Günlük Burçlarınız..Tv Kanallarında Bugün..İşte Doktorunuz.. İp Numaranız ..Komik Videolar ..Güncel Bütün Konularda Resimli Haberler..Günlük Fıkralar.. 407 Online Oyun.. Bunları Biliyormusunuz! ..Sağlık Rehberi..Mağazin Ve Aktüel.. Canlı Kameralar ..Canlı Tv İzle ..İllizyonist ..Duvar Yazıları..Eğlenceli Programlar ..Şaka Programları .Gülmece Eğlenmece ..Komik Resimler ve Karikatürler..Türkiye Haritası Üzerinde İl İl 3 Günlük Hava Tahmin Raporu...

LİNKİ GÖREBİLMEK İÇİN LÜTFEN KAYIT OL VEYA GİRİŞ YAP!

Kullanıcı avatarı
mrlbrtv
Acemi Üye
Acemi Üye

Mesaj gönderen mrlbrtv »

slm arkadslar bana visio ile ilgili dersler gerekli ama bu konuyla ilgli düzgün bişiyler bulamadım yardımcı olurmusunuz

Kullanıcı avatarı
sıfır
Ayrıcalıklı Üye
Ayrıcalıklı Üye

Mesaj gönderen sıfır »

isteğini buraya değilde başka bi konuda yeni bir başlık olarak açarsan daha ii olur...

Kullanıcı avatarı
pegausus
Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye

Mesaj gönderen pegausus »

konunu söle yardımcı oluruz :D