Revo Uninstaller: Ücretsiz Program Temizleme Aracı

Telif hakları yasasını ihmal etmeden her türlü programı paylaşabilirsiniz.
Kullanıcı avatarı
göKhan.
Süper Yetkili
Süper Yetkili

Revo Uninstaller: Ücretsiz Program Temizleme Aracı

Mesaj gönderen göKhan. »

Artık çoğu programın "uninstall" seçeneği mevcut. Ancak bu seçenek tam fonksiyonel olarak çalışmıyor. Bunun sonucunda da silinen programlar işletim sistemlerinde gereksiz kalabalıklar yaratan başıboş dosyalar bırakıyorlar. Ve bilgisayarınız daha yavaş çalışmaya başlıyor.

İşte bu sorunu ortadan kaldırmak için artık kullanabileceğiniz ücretsiz bir program var. Sahip olduğu teknoloji ile programları, programların kayıt dosyalarını ve kısayollarını bilgisayarınızdan tamamen kaldırabileceksiniz.

Ayrıca programda bulunan kendine özgü avcı modu ile "hunter mode" kullanımı kolay ancak oldukça etkili ve başarılı bir sistem işlev yönetim raporu sunuluyor.

Program içinde sunulan özelliklerden bir kaçı:

* Auto Start Manager - Windows başlangıç bölümünde hangi programların otomatik olarak çalışacağını belirleyebilirsiniz.
* Windows Tool Manager - Kolay ve etkili kullanımı ile her Windows işletim sisteminde kullanabilirsiniz.
* Junk Files Cleaner - Sık kullanılan dosyalar bölümündekigeçmişi silebilirsiniz.
* Browsers History Cleaner - Browser'ınızdaki geçmişi, ziyaret edilen sayfa geçmişlerini, Firefox Internet Explorer, Netscape, Opera browserları için kullanılabilir.
* Office History Cleaner - MS Office geçmişini temizleyebilirsiniz.
* Windows History Cleaner - Son kullanılan dosyalar geçmişini veya Windows ortamında kayıt edilmiş tüm geçmişleri silebilirsiniz.

LİNKİ GÖREBİLMEK İÇİN LÜTFEN KAYIT OL VEYA GİRİŞ YAP!

LİNKİ GÖREBİLMEK İÇİN LÜTFEN KAYIT OL VEYA GİRİŞ YAP!