Revo Uninstaller 1.80 | Program Silme Aracı

Telif hakları yasasını ihmal etmeden her türlü programı paylaşabilirsiniz.
Kullanıcı avatarı
göKhan.
Süper Yetkili
Süper Yetkili

Revo Uninstaller 1.80 | Program Silme Aracı

Mesaj gönderen göKhan. »

Yükleme: 30,001 [Bu hafta: 843]
Yapımcı: VS Revo Group
Eklenme Tarihi: 20.01.2009
Dosya Boyutu: 1,00 MB
Lisans: Ücretsiz
Editörün Notu: 5/5

Dil: Çoklu dil (Türkçe dahil)
Platform: Windows 2000, Windows XP, Windows 2003, Windows Vista
Uninstall Seçeneği? Evet
Limit: Yok

Resim

Revo Uninstaller istenmeyen programları veya kullanıcı kayıtlarını silmeniz için size yardımcı olabilecek ücretsiz bir programdır.

Hızlı ve gelişmiş algoritmik yazılımı ile programlanmış bu küçük program ile sisteminizi taratabilir ve gereksiz programları bulup istediğinizi silebilirsiniz. Aslında Windows Denetim Masası bölümünde bulunan Program ekle veya kaldır özelliğinin hemen hemen aynısı olan bu programda artılar daha fazla. Çünkü çoğu programı Program ekle veya kaldır bölümünde bulamazken bu program ile bir taramada sistemde kayıtlı olan tüm programları bulabilirsiniz. Sadece program veya dosyaları da değil klasörleri ve kullanıcı kayıtlarını da bu program sayesinde silebilirsiniz. Ve bu silmeler sisteminizde bir hızlanmaya yol açacağı için işinize gelecektir.

Ayrıca programda bulunan kendine özgü avcı modu ile "hunter mode" kullanımı kolay ancak oldukça etkili ve başarılı bir sistem işlev yönetim raporu sunuluyor.

Program özellikleri:

* Auto Start Manager - Windows başlangıç bölümünde hangi programların otomatik olarak çalışacağını belirleyebilirsiniz.
* Windows Tool Manager - Kolay ve etkili kullanımı ile her Windows işletim sisteminde kullanabilirsiniz.
* Junk Files Cleaner - Sık kullanılan dosyalar bölümündekigeçmişi silebilirsiniz.
* Browsers History Cleaner - Browser'ınızdaki geçmişi, ziyaret edilen sayfa geçmişlerini, Firefox Internet Explorer, Netscape, Opera browserları için kullanılabilir.
* Office History Cleaner - MS Office geçmişini temizleyebilirsiniz.
* Windows History Cleaner - Son kullanılan dosyalar geçmişini veya Windows ortamında kayıt edilmiş tüm geçmişleri silebilirsiniz.

LİNKİ GÖREBİLMEK İÇİN LÜTFEN KAYIT OL VEYA GİRİŞ YAP!