Windows Vista Service Pack 2

Telif hakları yasasını ihmal etmeden her türlü programı paylaşabilirsiniz.
Kullanıcı avatarı
göKhan.
Süper Yetkili
Süper Yetkili

Mesaj gönderen göKhan. »

Windows Vista kullanıcılarının sistemlerini optimize edecek olan ve işletim sistemi kullanımında yaşanan hataların onarılmasını sağlayan ikinci servis paketi Windows Vista SP2 hazır ve indirilebilir durumda.

Windows Vista Service Pack 2 ile birlikte yeni donanımlar için sağlanan destek ile birlikte donanım standartları geliştirilmiş bulunuyor. Ayrıca SP1 ve SP2 arasında Windows Vista için yayınlanan güvenlik ve hata giderme güncellemelerinin tamamıda bu paket ile birlikte bilgisayarınıza yüklenmiş oluyor.

İşletim sisteminden kaynaklanan yazılımsal sorunların giderildiği ve kullanıcılar tarafından bildirilen hataların gözden geçirilerek bu hataların onarılmasının sağlandığı bu servis paketini yüklerken dikkat etmeniz şey Windows Vista SP1'in üstüne kurmanız gerektiğidir.

Eğer Windows Vista kullanıcısı iseniz öncelikle Windows Vista Service Pack 1 kurulumunu gerçekleştirmeniz ardındanda Windows Vista Service Pack 2 paketinizi yüklemeniz önerilir. Windows Vista SP2 kurulumu zaten sadece Windows Vista SP1 çalıştırmakta olan işletim sistemlerine kurulabilmektedir.

Not: 64-bit Windows Vista kullanıcıları için indirme adresi yükleme bilgisi bölümünde yer almaktadır.

İndir Download = LİNKİ GÖREBİLMEK İÇİN LÜTFEN KAYIT OL VEYA GİRİŞ YAP!

Kullanıcı avatarı
VSaBaH
Tasarımcı Yönetici
Tasarımcı Yönetici

Mesaj gönderen VSaBaH »

Vay be haberim yoktu. Sağolasın K@S@P!

+100 KFL
 !
REKLAMLARA YAPILAN TIKLAMA BİZİM TEK GELİR KAPIMIZDIR. LÜTFEN ADBLOCK TARZI EKLENTİLERLE REKLAMLARI ENGELLEMEYELİM. BİZE EN GÜZEL TEŞEKKÜRÜ BU ŞEKİLDE YAPABİLİRSİNİZ. TEŞEKKÜRLER...

Resim