Windows Live Messenger 2011 İndir

Telif hakları yasasını ihmal etmeden her türlü programı paylaşabilirsiniz.
Kullanıcı avatarı
göKhan.
Süper Yetkili
Süper Yetkili

Mesaj gönderen göKhan. »

Resim

Tüm dünyanın en çok kullanılan mesajlaşma programlarından biri olan Windows Live Messenger 2011 pek çok değişiklik içeren yeni versiyonuyla kullanıcıların karşısında. Sosyal ağlarla anlık iletilerinizi biraraya getiren Windows Live Messenger 2011 sosyal paylaşımınızı tek alandan yönetmenizi sağlayacak pek çok yeni özellik içeriyor. Facebook, MySpace ve LinkedIn sosyal ağlarıyla bağlantı kurmanızı sağlayan yeni sürüm radikal tasarım değişikliğiyle de dikkat çekici.
Windows Live Messenger 2011 HD desteğiyle videolu görüşmelerinizi tam ekranda yapmanızı sağlıyor. Bunun dışında video mesaj kaydederek arkadaşlarınızla paylaşabiliyorsunuz. Giderek yükselen sosyal ağ kullanımı göz önünde bulundurularak farklı ağlardaki arkadaşlarınızla tek alandan iletişim kurabileceğiniz yepyeni bir mesajlaşma yazılımı olarak karşımıza çıkan yeni sürümde, çevrimiçi videolar seyredecek, arkadaşlarınızın durumlarını sürekli takip edecek, hotmail'e gelen yeni e-postalarınızı kontrol edebileceksiniz. Yorum yazmak, fotoğraf ve beğenileri paylaşmak için sadece Windows Live Messenger kullanmanız yeterli olacak. Paylaşımların ön planda tutulduğu Windows Live Messenger 2011 web ve mobil entegrasyonuyla tüm isteklere cevap vermeye hazır.

Önemli! Windows Live Messenger 2011 sadece Windows Vista ve 7 işletim sistemleriyle çalışmaktadır.

İndir: LİNKİ GÖREBİLMEK İÇİN LÜTFEN KAYIT OL VEYA GİRİŞ YAP!

Kullanıcı avatarı
ShiftlesS
Forum Yöneticisi
Forum Yöneticisi

Mesaj gönderen ShiftlesS »

haha süpermiş ya çok beğendim :D
Sağol Gökhan :D
Ama herşeyi facebook'a yumurtluyo bu mered :D

Kullanıcı avatarı
göKhan.
Süper Yetkili
Süper Yetkili

Mesaj gönderen göKhan. »

Evet, güzel bende kullanıyorum..

İstersen Facebook'u devre dışı bırakabiliyosun? =D>

Kullanıcı avatarı
ShiftlesS
Forum Yöneticisi
Forum Yöneticisi

Mesaj gönderen ShiftlesS »

Öğrendim öğrendim meraketme :D
Şuan rahatım:D
Tek sorunum çoklu oturum

Kullanıcı avatarı
VSaBaH
Tasarımcı Yönetici
Tasarımcı Yönetici

Mesaj gönderen VSaBaH »

Evet bende denedim fena değil gibi... Yalnız bunu da öğrenmek biraz zaman alacak. En azından acemiler için öyle.

Teşekkürler Gökhan. ;)
 !
REKLAMLARA YAPILAN TIKLAMA BİZİM TEK GELİR KAPIMIZDIR. LÜTFEN ADBLOCK TARZI EKLENTİLERLE REKLAMLARI ENGELLEMEYELİM. BİZE EN GÜZEL TEŞEKKÜRÜ BU ŞEKİLDE YAPABİLİRSİNİZ. TEŞEKKÜRLER...

Resim